Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Jacek na innym forum stwierdzał, że emisji anime nie przewiduje... Była Pszczółka Maja, a już niedługo dwa filmy z "Kotem w butach" produkcji Toei Animation... dla odmiany sugerowałbym może wyciągnięcie takich seriali jak: "Super świnka", "Przygody Bosco" czy "Mikan - pomarańczowy kot", które ostatni raz były emitowane na TVN pod koniec lat 90. Pewnie w TVN-ie są jeszcze tamte wersje dubbingowe (wszakże to było ich zlecenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że dopiero zaczynają. Racjonalnie wydają pieniądze na zakupy premierowych dla stacji programów. Nie mogą sobie pozwolić na "wtopę", bo konkurencja nie śpi, a lada moment TVP ABC. Myślę, że z biegiem czasu pomysł na stację będzie ewoluował i to co teraz nie znajduje miejsca w ramówce, znajdzie je w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to oczywiste, ale w takich przypadkach zwykle kończyło się na powielaniu "działających schematów" i wszelka kreatywność ginęła...

 

BTW. http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,147 ... lnosc.html < wychodzi na to, że teraz jest najlepszy czas na ofensywy, skoro "wielka czwórka" odpuściła już na starcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja chciałbym zadać pytanie odnośnie wrestlingu. Puls 2 pokazuje "Superstars". A czy są jakieś realne szanse na zobaczenie w Pulsie Raw lub SmackDown :?:

 

W PL pokazuje je jedynie Extreme SC, a jak wiadomo z realnym zasięgiem tego kanału szału nie ma i poza tym zastanawia mnie czy oni mają wyłączność na te gale, czy mogła by je pokazywać też jakaś "większa" stacja, np. właśnie Puls 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o logo to zostańmy z tym co najwyżej w wątku o naszych propozycjach. Realnie sprawa jest jasna i klarowna - logo pozostaje bez zmian. Nie zaczynajmy ponownie tej dyskusji, bo wiemy jak to się ostatnio kończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje Ci się, że zakup praw do emisji jak również dubbingowanie serialu za granicą, było bezpośrednią inwestycją Ruperta Murdocha? W dodatku nie wydaje mi się, aby się za to wykosztował - własny serial, dubbingowany pewnie we własnych studiach we Włoszech i emitowany w Polsce we własnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma nic do wydawania się, aktorzy biorący udział w nagraniach sami to potwierdzili - Puls nigdy nie miał praw do serialu na własność, z odejściem Murdocha "łaskawie" pozwolono emitować im serial do końca miesiąca - nawet nie do końca nagranych odcinków.

 

Niemniej pomysł z reaktywacją jest podawany przez ludzi co jakiś czas i myślę, że warto to w końcu rozważyć. A dubbing nie jest aż tak znowu drogi (tym bardziej taki - zamknięta obsada, nagrania wręcz masowe), żeby zrujnować stację - a bez niego serial widzów nie przyciągał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...