Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ulega wątpliwości, natomiast można dać znać osobom odpowiedzialnym, żeby to poprawiły ;)

 

@kunkore, bardzo dobry pomysł! :D Na AXN Sci-Fi był to hit wśród innych tego typu programów, zaraz po Naruto. Teżczekam na odpowiedź. :)

 

Na AXN Sci-Fi żadne anime nigdy nie było hitem, poza jednorazowymi "przebłyskami" Naruto z okazji całodziennych świątecznych maratonów. A już na pewno nic z czasów emisji ze śmiesznymi napisami, które potrafiły pojawiać się o półtorej minuty za szybko, i to była jedna z mniej rażących wpadek. Nadawca po prostu nie wiedział co robi (i nadal nie wie, stąd ograniczenie emisji).

 

@PoToP, a ten Kot w Butach to niby nie anime? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciągnąc dłużej offtopu:

toei2_grand.jpg

Tak, z TEJ wytwórni, która ma "Kota w Butach" w logo pochodzą takie tytuły jak Dragon Ball czy Sailor Moon. Ponadto Puls całkiem niedawno emitował inne filmy anime z tej wytwórni. Bądźmy poważni i nazywajmy rzeczy po imieniu.

PS. Muminki to też anime. I żeby było śmieszne - polski dubbing powstawał na oryginalnej japońskiej wersji.

 

Jest - zdrowy rozsadek.

Chyba go brakuje przy tworzeniu takich teorii i ideologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby George prosto z drzewa, Mia i ja, Inspektor Gadżet, Łowcy smoków, Denis Rozrabiaka, Asteriksy.

A już za chwilę Flintstonowie, Bugs Bunny, Johny Test, Johny Bravo, Struś Pędziwiatr, Daltonowie, Lucky Lucke, Bibi Blocksberg, Sabrina, Laboratorium Dextera, Krowa i Kurczak, Jam Łasica, Spongebob, Kung-Fu Panda, Gęsia skórka i jeszcze kilkanaście innych programów. Niekoniecznie dla przedszkolaków.

 

 

sporo, a macie może w planach emisję czy boisz się ciemności? Swego czasu będącym młodym człowiekiem lubiłem oglądać ten serial, zwłaszcza w zimowe długie popołudnia.

 

PS: Ta Gęsia skórka bardzo mi się spodobała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolał bym oglądać bajki typu :Flintstonowie, Bugs Bunny, Johny Bravo, Struś Pędziwiatr, Laboratorium Dextera, Krowa i Kurczak, przypominają mi czasy Cartoon Network z analogu ,oglądałem właśnie show "dziewczyna na okładkę playboya" prowadzącą jest modelka ze słonecznego patrolu Brandie Roderick program nieco przypadł do gustu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat :D - od najbliższego czwartku, czyli od 31.10, telenowela 'Zbuntowany anioł' będzie emitowana w PULS 2 w prime time, czyli o godz. 21:30, cztery razy w tygodniu - od poniedziałku do czwartku.

Moim zdaniem to jest dobre rozwiązanie dobre ale wciąż nie satysfakcjonujące ponieważ istnieją miejsca na czele z Cyfrowym Polsatem gdzie ciągle nie ma Pulsu 2. Dlatego warto by tam dać emisje "Zbuntowanego Anioła" o godz. 19:00 od poniedziałku do piątku jednocześnie zostawiając emisje o 13:30 jako emisje powtórkową. Nadawane obecnie wieczorem "Pingwiny z Madagaskaru" mogą być przesunięte na 17:00 lub 18:00 lub zostać w swoim paśmie (na którym to moim zdaniem powinna być telenowela z panią Natalią Oreiro w roli głównej) ale tylko w weekendy.

 

Jako, że zwycięskiej drużyny się nie zmienia, to także idąc tym tropem ruszenie "Pingwinów..." byłoby irracjonalne, bo mają dobre wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już za chwilę Flintstonowie, Bugs Bunny, Johny Test, Johny Bravo, Struś Pędziwiatr, Daltonowie, Lucky Lucke, Bibi Blocksberg, Sabrina, Laboratorium Dextera, Krowa i Kurczak, Jam Łasica, Spongebob, Kung-Fu Panda, Gęsia skórka i jeszcze kilkanaście innych programów. Niekoniecznie dla przedszkolaków.

 

O jejku, uszczypnijcie mnie bo nie wierzę w to co przeczytałem :D

Załatwcie jeszcze Jetsonów, a nie będę już chciał Boomeranga w nc+ :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PoToP

Co do tego anime, nie dlatego, że nie oglądałby tego widz Pulsu czy chodzi o własne przekonania ?

Chodzi o relację z widzem, naszą 'obietnicę' wobec niego.

 

@Rudolf50, po mojemu to chodzi o to, że lepiej przyjmują się Amerykańskie [beep]y, od tych Japońskich w Polskiej telewizji.

Nonsens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy. Nie ma szans na takie produkcję jak The Walking Dead czy True Blood. Puls powinien inwestować w starsze sprawdzone produkcję typu Strażnik Teksasu, McGyver. Z anime to oczywiście standardem jest Dragon Ball, Captain Tsubasa, Sailor Moon czy Piłka w Grze.

 

P.S.

Kiedy ta emisja Zbuntowanego Anioła o 21?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...