Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku dostałem pismo potwierdzające zmianę warunków umowy Abonenckiej i zamiast numeru umowy podają w nawiasie nr Id : xxxxxxxxxx.

To i ja we wypowiedzeniu podam nr Id zamiast nr umowy albo wpiszę jeden i drugi. Umowę zawierałem w maju na 15 miesięcy z własnym moduł CI na pakiet jak w podpisie. Przez 3 miesiące płaciłem 39,90 a po tym czasie wołają 69,90 za Familijny Max HD + Film HD+ Sport HD. Zrezygnowałem z Sportu HD ale to i tak 59,90zl. Może uda się coś utargować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby liczy się data wpływu a nie rejestracji w systemie, ale kto tam ich wie...gdyby nagle za parę dni wznowili nadawanie tv Love jakby to potraktowali. A szarpanie się z nimi chyba nie ma sensu, wygrać by nie wygrał. Ja mam ten plus, że do 26 listopada chyba już nic nie wymyślą z ponownym nadawaniem, oby tylko wypowiedzenie zdążyli zarejestrować, na szczęście wysłane za potwierdzeniem odbioru.

 

Tak czy siak kto nie wysłał jeszcze wypowiedzenia a ma zamiar to zrobić- radzę się spieszyć. Skoro na profilu FB Tv Love twierdzą, że za parę dni będzie program nadawany nie wiadomo czy nie powróci czasem do CP i sprawa wypowiedzeń może się wtedy zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejność jest taka.

Najpierw komunikat:

Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu:

Abonentom, u których LOVE stanowił składnik oferty przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez ponoszenia konsekwencji.

Później wypowiedzenie (też mam za potwierdzeniem odbioru).

I do 3 grudnia nie odbieram od nich telefonów.

Sprawa jasna. Umowa rozwiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwonili do mnie z numeru 22 212 72 55 i potwierdził mi koleś, że mogę zerwać umowę z tytułu wyłączenia w/w kanału. Najlepsze jest to, że zapytałem go czy ma dla mnie jakieś oferty, abym nie wysyłał im wypowiedzenia to poinformował mnie, że atrakcyjna oferta będzie po złożeniu wypowiedzenia. Wypowiedzenia wg niego tylko pocztą na Łubinową trzeba wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbiorę tylko, żeby potwierdzić, że wypowiedzenie jest już w systemie i podziękuję. A jak gość będzie nalegał na wysłuchanie jakichś ofert, to położę telefon na biurku, nie rozłączę połączenia i niech sobie koleś negocjuje z powietrzem. Najlepsza metoda jak dzwonią żeby wcisnąć Ci jakąś niechcianą super ofertę. Odebrać telefon i położyć na biurku. Jak się w końcu połapią, że rozmawiają z powietrzem, to sami się rozłączą. :censored::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie jest tak łatwo uwolnić się z CP, przestrzegam wszystkich którzy wysłali wypowiedzenia w związku z wycofaniem kanału Love aby dopilnowali sobie co i jak.

Dzwoniłem przed chwilą na infolinię, oczywiście wypowiwedzenie jest zarejestrowane w systemie, ale nie jest widoczne z jakiego powodu- kobieta mi mówi o trzy miesięcznym okresie wypowiedznenia.

Na moją uwagę, iż było wysłane z powodu wycofania kanału i ma skutkować na ostatni dzień okresu rozliczeniowego czyli jutro 26.11.2013r. oczywiście przyznała rację, ale w dalszym ciągu klepie, że nie wie jak długo będzie trwało wprowadzanie danych z jakiego powodu, że mam 30 dni na oddanie dekodera itd...

 

To jej mówie, że oczekuję szybkiego załatwienia sprawy gdyż jutro kończy mi się umowa, tak abym mógł oddać już dekoder do punktu i aby było wszystko w systemie czarno na białym, a nie żebym wracał znów z dekoderem z punktu do domu, bo nie będą mieć w systemie możliwości przyjąć dekodera.

 

Oj nie będzie się łatwo od nich uwolnić. Dzwonić codziennie chyba trzeba i pilnować sprawy. Przestrzegam wszystkich bo mają tam bałagan nieziemski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cie jeżeli miałeś odpowiednio sformułowane wypowiedzenie to nie wiem w czym problem.Twój przypadek jest szczególny bo zbyt krótki jest okres od dnia wysłania wypowiedzenia do ostatniego dnia okresu rozliczeniowego Twojego kontraktu.Ciebie mało to powinno interesować bo rozdział 5 paragraf 7 punkt 5 wyjaśnia wszystko w tej kwestji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...