Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wysłałem przed 10 w piątek mam podobnie (ja mam jeszcze że wysłano), status pewnie zaktualizuje się w nocy, więc spokojnie :)

Spokojnie, poczta strasznie ociężale aktualizuje te statusy na stronie śledzenia przesyłek. Dziś dostarczą ją (albo już to zrobili), a status na doręczone zmieni się zapewne dopiero jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli wznowią i wprowadzą ten kanał na nowo do oferty ... to nie mają prawa zaprzestać przyjmować wypowiedzeń lub też ich odrzucać. Kanał został oficjalnie wycofany. Każdy nowy abonent nie ma go na dzień dzisiejszy w PWU ... Jeżeli rozbudują ofertę poprzez dodanie kanału LOVE, to nie ma to znaczenia. Dnia X ( nie wiem dokładnie kiedy :P ) został wycofany, i to jest bezsprzeczny fakt umożliwiający nam wypowiedzenie umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian349 Powiem tak kanału LOVE na dzień 26 listopada 2013 nie ma i tyle a spekulacje ze wróci jego nadawanie czy też nie mało mnie interesują.Jak nie zapłacili CP za wynajętą pojemność na tp. to CP ich wyłączył i wątpię aby CP chciał dalej z nimi współpracować nawet jeżeli miał by stracić przez to klientów bo sytuacja w każdej chwili może się powtórzyć i woli teraz ich odciąć niz pózniej.Tym bardziej ze Ci co zrezygnuja moga sie połasić na nowe ofert świateczne

Takze dla mnie działanie CP jest przemyślane a to ze LOVE bedzie gdzies tam nadawał dla CP nie ma znaczenia

 

Na parametrach nadawania (mam swój dekoder z modułem cam CI+ ) nie widnieje żaden komunikat lub plansza iz kanał LOVE ma wznowic nadawanie jak podaje komunikat/wpis na SatKurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie właśnie rozmawiałem z gościem z DUKu , pismo przyszło w dniu 25 i przyjmują wypowiedzenie ale obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia czyli jeszcze muszę raz zapłacić... okres rozliczeniowy mam do 6 każdego miesiąca, więc myślałem, że już nic nie będę płacił i 6 grudnia wyłączają sygnał, dziwne, wkręcają mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już opłacony grudzień mój okres rozliczeniowy to 30 dzień każdego miesiąca czyli w moim wypadku rozwiązanie umowy nastąpi 31 grudnia? Wypowiedzenie wysłałem dzisiaj jak mi się uda załatwić wszystkie formalność z cyfrowym przed 30 listopada to mam im kazać zwrócić mi kasę za grudzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabaret, zadzwoniłem jeszcze raz, powołałem się na regulamin z pytaniem dlaczego to co mówi facet z DUK jest sprzeczne z ich regulaminem... facet po cichu czytał regulamin... bo oni go nie znają :) po konsultacji przyznał mi rację i rozwiążą umowę z dniem 6 grudnia... jeśli DUK wam powiedział o miesięcznym okresie wypowiedzenia nie słuchajcie i kłóćcie się z nimi bo to co oni wyprawiają to zgroza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie właśnie rozmawiałem z gościem z DUKu , pismo przyszło w dniu 25 i przyjmują wypowiedzenie ale obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia czyli jeszcze muszę raz zapłacić... okres rozliczeniowy mam do 6 każdego miesiąca, więc myślałem, że już nic nie będę płacił i 6 grudnia wyłączają sygnał, dziwne, wkręcają mnie?

Wkręcają Cię. Przy wyłączeniu kanałów możesz wypowiedzieć umowę bez żadnych okresów wypowiedzenia. Jak będą nalegąc, to postrasz ich UOKiK-iem. Powinni odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyż facet z DUK-u oznajmił, że mimo, że mam okres rozliczeniowy do 6 grudnia obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia co by oznaczało, że mam opłacić jeszcze jeden miesiąc i dopiero 6 stycznia mi wyłączą sygnał... przeczytałem regulamin jeszcze raz i zadzwoniłem na infolinię z pytaniem dlaczego to co gadał tamten jest sprzeczne z ich regulaminem, gdy się z nim w końcu zapoznał (czytał go po cichu) i po konsultacji z kimś innym przyznał mi rację i oznajmił, że 6 grudnia będzie sygnał wyłączony. Dla pewności zadzwonię jeszcze przed 6 czy aby na pewno w systemie to zapisali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...