Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wypowiedzenie wysłałem 27-go. Na stronie śledzenia przesyłek widnieje data dostarczenia 28, czyli wczoraj. Dzisiaj mija koniec mojego okresu rozliczeniowego. Na ICOK już została mi naliczona płatność za następny okres, tak więc nikt się jeszcze nie zajął moim wypowiedzeniem. W związku z tym miałbym od obeznanych z tematem pytanie jak trzeba zinterpretować zapis regulaminu: "...ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego, w którym PRZYJĘTO pisemne oświadczenie abonenta..."

 

Czy PRZYJĘTO = ODEBRANO PRZESYŁKĘ , czy też ZAREJESTROWANO W SYSTEMIE :?:

 

Nie płaciłem za grudzień i wolałbym tego uniknąć, gdyż obawiam się, że jeżeli zapłacę to już tych pieniędzy nie odzyskam.

Może ktoś znalazł się w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem aneks do umowy Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD+ HBO + sport (miała być nowa) po wycofaniu ESP data podpisania 13.09.2013

W warunkach umowy "Nowy Cyfrowy Polsat-Lato I 2013 CC-P z dnia 02.09.2013"w Tabeli Składu Pakietów ma Love. :read:

 

 

Do 17.01.2013 nic nie płacę za ten pakiet.

Czy mogę wypowiedzieć umowę?

Na pewno będą mówić że nie bo kiedyś już z nimi zaczołem walczyć ale twierdzili jak mam okres bezpłatny to nic nie mogę zmienić. :oops::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie dzwoniłem w sprawie wypowiedzenia umowy to się dowiedziałem, że moge rozwiązać mimo że, mam okres promocyjny do połowy stycznia.Natomiast jeśli chciałbym, zostać z CP dalej to na przedłużenie dostanie od nich dekoder HD, bo powiedzieli, że nie mogą mi dać oferty na moduł CAM który już posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak dzwoniłem do nich z prośbą o zejście z Rodzinnego HD na Mini HD to też proponowali nową umowę z ich dekoderem. Facet twierdził, że umowy bez dekodera nie mogą proponować. Czekam na potwierdzenie rejestracji wypowiedzenia. Być może coś zaproponują podczas próby aktywacji Pakietu Darmowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak dzwoniłem do nich z prośbą o zejście z Rodzinnego HD na Mini HD to też proponowali nową umowę z ich dekoderem. Facet twierdził, że umowy bez dekodera nie mogą proponować. Czekam na potwierdzenie rejestracji wypowiedzenia. Być może coś zaproponują podczas próby aktywacji Pakietu Darmowego

 

No to zabajeruj że skoro się nie da sie przejść na Mini HD to przejdziesz na DVBT - powiedz że zmienisz antenę i to oni stracą abonenta a nie Ty odbiór TV.

Po mojej ostatniej rozmowie z DUK po ESPN wiem że ten skrót:DVBT jest niezbyt przez nich lubiany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim ja mam takie pytanie,wypowiedzenie wysłałem 26 listopada dotarło do polsatu 29 listopada .Dzwonie do nich dzisiaj aby potwierdzić rozwiązanie umowy z dniem 28 grudnia bo to jest mój okres rozliczeniowy ,a kolo mi mówi że jeszcze nie ma moje wypowiedzenia a i tak dopiero najwcześniej w styczniu będę mógł rozwiązać umowę. Czy oni coś kręcą bo konsultant najpierw mi mówił że nie mam podstaw do rozwiązania umowy a jak mu powiedziałem że mam bo nie ma kanału love,to powiedział że dopiero w styczniu o co chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant kręci(kłamie) gdyż w styczniu nie będziesz mógł już rozwiązać umowy,ponieważ od usunięcia kanału love tv minie 30 dni.Twoja sytuacja jest jasna i klarowna możesz bez problemu rozwiązać umowę a w rozmowie z konsultantem musisz być bardziej stanowczy :D

 

 

no tak ale on uparcie twierdził że to wypowiedzenie będzie u nich zaksięgowane w grudniu i dopiero w styczniu będę mógł zakończyć umowę a mi się wydaję że liczy się data stępla jak wysyłałem wypowiedzenie czy może się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...