Jump to content

SeBoLaS

Users
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About SeBoLaS

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. Wyślij wypowiedzenie ,wtedy dział utrzymania klienta lepiej działa i jakoś nagle lepsze oferty się znajdują
 2. Wie ktoś czy w Netii będą dostępne kanały Canal+ Sport 3 i 4 ??
 3. Tak...tylko w Netii zmiany następują już kilka dobrych lat,cały czas piszesz o zmianach kodeków,systemów i innych bajerach ale tam nic się nie zmienia . Pomysły super ale efektów nie widać, i ja już nie wierzę w to że będzie je widać .Sorry, ale na moje jesteś piarowcem firmy Netia który cały czas wyskakuje z dziwnymi nazwami których zwykły Kowalski i tak nie rozumie . Ja jako klient nie chcę ciągłych obietnic,ja chcę działania z ich strony .Udzielam się w tym wątku praktycznie od początku i można tu znaleźć tylko lament rozczarowanych klientów i obietnice ,,kogoś z Netii'' których i tak nie spełniają . @djadijos bujaj las a nie nas
 4. Plany,plany...plany.Od początku tego wątku wszystko jest tylko w planach...ktoś jeszcze w to wierzy ?? 😀
 5. Tak widziałem poprawę obrazu .... ale było to tylko na jednym meczu . O to mi właśnie chodzi , w Netii to wszystko zmienia się w ślimaczym tempie . Dużo gadania , mało robienia . Dwa lata temu w mojej lokalizacji mówiono o modernizacji sieci i o swiatlowodzie , a do teraz cisza i maksymalny Internet to 20mb/s ( który realnie wyciąga 16mb).Tak ma wyglądać XXI wiek w Netii?
 6. Z całym szacunkiem ale puki udzielam się w tym wątku piszesz tylko o tym co ma być poprawione,setki nazw rodzajów kodeków, rodzajów łącz i inne cuda na kiju a co nic się nie zmienia to się nie zmienia .To wszystko tylko po to by zatrzymać jeszcze tych co w to wierzą ...W takim tempie rozwoju nie wróżę im przyszłości .Same plany i pomysły ...a efektów brak .
 7. Jeżeli tak ma to wyglądać to trzymam kciuki i czekam na więcej
 8. Ostatnio oglądałem mecz Ekstraklasy na Eurosporcie 2 i muszę powiedzieć że coś na pewno było ulepszone,bo obraz był jak żyleta (jakość i płynność obrazu klasa). Czy były robione jakieś testy ?? Bo to wyglądało naprawdę dobrze
 9. Na miedzi czy na świetle masz to samo...
 10. Warto składać reklamację jeżeli jest się pewnym swego. Ja kiedyś przedłużałem umowę w Netii i również zostałem wprowadzony w błąd przez osobę która przedstawiała ofertę .Złożyłem reklamację i po sprawdzeniu nagrań głosowych uznano moją rację i umowa została przedłużona na takich zasadach jakie zaakceptowałem podczas rozmowy z konsultantem .Chodziło wtedy o koszt pakietu Canal+ ,giganagrywarkę i darmowe HBO.
 11. Wydaje się że oferta nierealna ...
 12. Internet w Netii mam około 8 lat , awarie mogę policzyć na palcach jednej ręki, więc w tej kwestii jest bardzo dobrze. A co do jakości TV to temat wałkowany w tym wątku na okrągło. Na filmach jakość dobra, a przy sporcie nie wygląda to najlepiej . Dodatkowy minus to bardzo duże opóźnienie w transmisjach względem np. TV naziemnej.
 13. Multimedia generalnie ma słabą ofertę, więc na Twoim miejscu mając do wybory MM lub Netia wybrał bym właśnie Netię. A co do słabych ofert dla starych klientów to śmiem twierdzić, że każdy operator próbuje wcisnąć jak najsłabszą ofertę przy przedłużaniu umowy. Ale w takich przypadkach pomaga wysłanie wypowiedzenia, wtedy odzywa się do nas Dział Utrzymania Klienta i podczas negocjacji idzie ugrać coś ciekawego.
 14. Witam. Czy też macie problem z EPG? U mnie program TV zniknął ze wszystkich kanałów, a aktualizacja nic nie daje.
×
×
 • Create New...