Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takiej opcji nie ma liczy sie data wpływu a nie rozpatrzenia ;-) bo jeżeli tak to CP mógłby to nawet i w pól roku rozpatrywać oczywiście na swoja korzyść :mrgreen:

 

Nie jestem pewien czy w tym przypadku nawet data stempla pocztowego sie nie liczy ale tu pewności 100% nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie doręczone 22 listopada, jest już w systemie, tylko robią jaja na przeczekanie że jeszcze nie widnieje w systemie z jakiego powodu jest to wypowiedzenie i takie tam inne głupoty. Każą czekać 30 dni na rozpatrzenie, cwaniaki potem minie termin zwrotu dekodera i masz kara gotowa.

 

Dla mnie jest to niezrozumiałe jak wypowiedzenie może byc wciągnięte do systemu bez żadnej adnotacji z jakiego powodu. Albo mają tam niezły b... albo po prostu jest to zwykła ściema, że wypowiedzenie jest już w systemie, na przeczekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie każą, ja sprawdzam tylko w sledzeniu poczta polska czy doręczono(w wypowiedzeniu jasno napisałem z jakiego powodu), zabieram sprzęt idę dzisiaj/jutro do punktu zostawiam im graty, jak nie będą chcieli przyjąć niech dadzą na piśmie z jakiego powodu nie chcą przyjąć jeśli oczywiście nie będą chcieli przyjąć. mam podkładkę że chciałem oddać w terminie.

PS jak mogą mieć 30 dni na rozpatrzenie skoro jest jasno napisane że bez okresu wypowiedzenie z ich powodu wysyłam wypowiedzenie. Jak będą jaja zgłaszam rzecznika praw ochrony konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś wzór wypowiedzenia?

Ja nie znam ani daty kiedy podpisywałem umowę, ani numeru umowy. Wiem, że umowę podpisywałem w 2011 roku.

Mógłby ktoś pomóc?

Znam tylko numer karty z posiomu menu dekodera. Wszystkie papiery mi przepadły :/

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/927 ... y%20CP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się zaczyna dziać w ICOK- termin umowy zmienił się z dotychczasowych 14 miesięcy na 1 miesiąc (choć dziwne bo umowa kończy mi się w dniu jutrzejszym a nie za miesiąc).

 

Wymagalna płatność która widniała do dnia jutrzejszego, też została wyzerowana. Czekam zatem na kontakt z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu nadawca zapowiada ze wznowi nadawanie co mnie martwi bardzo !!! Choć wiem ze CP będzie chciał kombinować ale wypowiedzenie wysłane i tita mi to czy wróci kanał czy nie bo o awarii na kanale tym nic nie ma a ta plansza na LOVE z poprzedniej pozycji jego nadawania przynajmniej u mnie nie widnieje a brak go w EPG to brak go w ofercie ;-)

 

https://satkurier.pl/news/93149/telewizj ... wanie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...