Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ qbic

 

Ja podpisywałem umowę w kwietniu br pierwszy raz (Rodzinny HD), później we wrześniu zmieniałem warunki umowy drogą telefoniczną (pakiet Familijny Max HD- oczywiście dostałem potwierdzenie zmian na piśmie- zażyczyłem sobie).

 

W dzisiaj wysłanym wypowiedzeniu napisałem w nagłówku numer umowy którą zawarłem w kwietniu br ze wzmianką, że dotyczy to obecnie umowy aneksowanej drogą telefoniczną (podałem ID zgłoszenia zgodnie z tym co przyszło w piśmie).

 

Nawiązując do poprzednich wypowiedzi przed momentem również otrzymałem pozytywną odpowiedź przez ICOK o możliwości rozwiązania umowy. Sprawa zatem jest już na 100% pewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie takie szybkie pytanko mam umowę podpisaną 2011/12/04 na pakiet Familijny HD + Pakiet HBO CINEMAX na 29 miesiecy czy

mogę wypowiedzieć umowę z powodu wycofania Love bo w mojej umowie to nazywało sie Wedding TV .

Bede wdzieczny za informację . I jutro ruszam z wypowiedzeniem na pocztę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, ze maja abonentów gdzieś. Chodzi o kompromis między partnerami. Dlatego kazdy przedstawia swoje propozycje i dalej trzeba negocjować. Postawa nie dacie to zabieram zabawki do niczego nie prowadzi. Jedyny konkurent nie jest w tym temacie lepszy, o czym mogliście sie przekonać na wiosnę. Wówczas pozostanie wam tylko telewizja naziemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie przykładów z tego wątku przygotowałem krótki i konkretny wzór wypowiedzenia.

 

Czy ktoś mógłby zerknąć czy jest w porządku i czy w takiej postaci mogę to wysłać :?::?: (oczywiście dane są przykładowe :smile: ) Nigdy nie wypowiadałem umowy, stąd moje pytanie.

 

WZÓR: https://dl.dropboxusercontent.com/u/92711063/szablon%20wypowiedzenia%20umowy%20CP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

 

Proszę o pomoc.

Czy numer umowy, którą chcę rozwiązać to numer, który można znaleźć na koncie ICOK w zakładce usługi ---> zarządzanie kontraktami?

Jest tam podany numer karty oraz kontraktu np.:

 

Kontrakt: 126726xxx, Nr karty: 0739725xxxxx

 

Jeśli mam opcję multiroom to muszę wypowiedzieć dwie umowy tj. podać dwa numery kontraktów, dwa numery dekoderów, dwa numery kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nr umowy, to ja spisałem nr z papierowej umowy. Było tam coś takiego: Umowa nr TQ00_00000 i to podałem. Można na wszelki wypadek wpisać, ale z tego co mi wiadomo, to wystarczy im podać sam nr karty dekodera i pesel. Po tym już Cię zidentyfikują.

 

Co do multiroomu, to nie wiem, bo nie korzystam z tego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co tak kombinujesz numer umowy jest tylko jeden, który dotyczy całości

Nie kombinuje tylko nie mam papierowej wersji umowy. Przepadła podczas przeprowadzki.

 

Co do nr umowy, to ja spisałem nr z papierowej umowy. Było tam coś takiego: Umowa nr TQ00_00000 i to podałem. Można na wszelki wypadek wpisać, ale z tego co mi wiadomo, to wystarczy im podać sam nr karty dekodera i pesel. Po tym już Cię zidentyfikują.

 

Co do multiroomu, to nie wiem, bo nie korzystam z tego. ;)

Podam numery obyu dekoderów i obu kart oraz pesel.

Mam nadzieję, że wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawarłem 3 miesiące temu umowę z modułem na własność. Generalnie mam umowę elastyczną Rodzinny HD - Mini HD.

Przez tydzień mam jeszcze aktywny pakiet Rodzinny HD, niestety na początku okresu rozliczeniowego zgłosiłem chęć obniżenia pakietu do Mini HD. Czy przeszłaby taka akcja, że podreptałbym do APS lub zadzwonił na infolinie i anulował dyspozycje zmiany pakietu? Tak to bym im ładnie wypowiedzenie wysłał w nowym okresie rozliczeniowym i byłaby krótka piłka w sprawie pakietu Mini HD za 4,90zł zamiast 14,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marenss - Prawo wypowiedzenia umowy bez konsekwencji mają osoby, które mają podpisaną umowę z minimalnym obowiązkiem na pakiet Rodzinny HD a w Twoim wypadku minimalnym obowiązkiem jest pakiet Mini HD.

 

@Burito - Fakt, że nie otrzymałeś regulaminu w papierowej wersji nie pozbawia Cię prawa powoływania się na tenże regulamin, który jest ogólnie dostępny na stronie www, w APS czy też w siedzibie Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie przykładów z tego wątku przygotowałem krótki i konkretny wzór wypowiedzenia.

 

Czy ktoś mógłby zerknąć czy jest w porządku i czy w takiej postaci mogę to wysłać :?::?: (oczywiście dane są przykładowe :smile: ) Nigdy nie wypowiadałem umowy, stąd moje pytanie.

 

WZÓR: https://dl.dropboxusercontent.com/u/92711063/szablon%20wypowiedzenia%20umowy%20CP.jpg

 

 

Bardzo dobry wzór nic dodać nic ując a ja bym dodał i dodam taka formułkę jeszcze

Informuję Cyfrowy Polsat S.A o odebraniu prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i żądam natychmiastowego ich wykasowania z baz danych Cyfrowy Polsat S.A. i spółek zależnych z dniem zakończenia powyższej umowy na podstawie art. 32, ust. 1, pkt 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie danych osobowych.

 

Proszę o natychmiastowe pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy, potwierdzenie wykasowania moich danych osobowych z bazy danych wraz z rozliczeniem mojego wirtualnego konta abonenckiego nr 0000 0000 0000 0000 0000 0000

 

To tak na wszeli wypadek jak ktos nie chce byc pózniej windykowany i nie chce aby jego dane były dalej ''sprzedawane'' (przetwarzane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...