Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy w TVP2 w lutym 2012 roku:

Deja Vu / Życie przed oczami / Wojna Logana: Kwestia honoru / Miłość, szacunek i zdrada / Nocne graffiti / Gry weselne / Biały słoń / Zmowa / Mleczna droga / Rozstania i powroty / Wieża / Fachowiec / Ojciec panny młodej / Sekret jej oczu / Okrucieństwo / Złoto Dezerterów / Kręte schody / Egoiści / Świt Zulusów / Pizza z sercem / Ktokolwiek widział / Noc Świętego Mikołaja / Do dwóch razy sztuka / Głuchy telefon / Pamięć absolutna / Droga do przebaczenia / Wielki pożar / Złote runo / Przebacz / Program Hades (2-cz.) / Wspólny dom / Ja cię kocham, a ty śpisz / Klejnoty / Dziewczyny do wzięcia / Wniebowzięci / Iris / Niemcy / Zawód szpieg / Masz na imię Justine / Pajęczarki / Fuks / Zadanie specjalne / Półmrok / Ashanti / Klejnoty (2-cz.) / Podwójne życie Weroniki / Przyjaciele / U Pana Boga w ogródku / Na wolność.

 

EDIT: Poprawione. @Sentence ponownie dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie pokazano finału mężczyzn w Pucharze Świata w biegach narciarskich. Urwali nawet Jóźwika nie dając mu skończyć zdania.

 

10 km klasykiem kobiet - transmisja rozpoczęta od startu piątej zawodniczki. Po co gadać tyle w studiu. Nie chcę Babiarza, nie chcę Wilkowicza, CHCĘ TRANSMIJĘ BIEGÓW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj Jóźwik dał pokaza swojego znawstwa mówiąc,że Justyna Kowalczyk wygrała 4 razy z rzędu TDS. Niestety to nieprawda,rozumiem,że nie zna się na biegach,ale podstawowe osiągnięcia Justyny tyle to przynajmniej powinien wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w najbliższy poniedziałek, 6 lutego o godz. 20.35 na antenie TVP 2, premiera nowego teledysku z udziałem wszystkich gwiazd II edycji muzycznego show Bitwa na głosy ,który startuje 3 marca .Swoje drużyny poprowadzą ; Natalia Kukulska ,Janusz Panasewicz,Ryszard Rynkowski ,Edyta Górniak ,Natalia i Paulina Przybysz,Mezzo ,Kamil Bednarek

Sensacyjnie zapowiada się udział Moniki Kuszyńskiej (byłej wokalistki Varius-Manx) ,która po wypadku porusza się na wózku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe wyjaśnienie dla osób posiadających podstawowe problemy z myśleniem .MEZZO = Jacek Mejer

 

Rozumiem ironię w powyższych wypowiedziach ,ale nie wiele jest osób ,które po podobnym zdarzeniu jak Monika Kuszyńska odważyły by się na publiczne wystąpienie i to w programie o takiej widowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania28 wielki plus dla TVP2. Telewizja lubi pokazywać tylko zdrowych, młodych,pięknych. W jednym z show na castingu jednemu z człowiekowi powiedzieli,że jest najlepszy,ale nie przejdzie dalej,bo kłóci się im to z konwencją programu. Chłopak poruszał się za pomocą laski. Osoby niepełnosprawne nie są wcale gorsze od tych,które nie dotknęło nieszczęście. W "Tak to "Leciało" była niedawno dziewczyna na wózku,ja nigdy nie widziałem tak świetnego uczestnika,który znałby tak świetnie teksty wszystkich piosenek. Dziewczyna poległa dopiero przy piosence za 150 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...