Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy w TVP 2 w styczniu 2012 roku:

Zielona karta / Autoportret z kochanką / 40 dni i 40 nocy / Miasto gniewu / Deszczowy żołnierz / Fałszywy senator / Ostatnia wspinaczka / Zmowa / Klucznik / Chinka / Wieża / Człowiek, który wiedział za mało / Obsługiwałem angielskiego króla / Zakochany anioł / Miś / Ruchome piaski / Bandyta / Szczur / Maska małpy / Zero życia / Hydrozagadka / Kochankowie mojej mamy / Deborah / Wiedźmin / Cesarzowa / Wezwanie / Rozmowy kontrolowane / Gdzie jesteś Amando / Miłość, kawa i pies / Pajęczarki / Zabij mnie glino / Nic śmiesznego / Wojna i pokój / Gwiezdny pył / Szaleństwa miłości / Krótka histeria czasu / Plotka / Duchy Goi / Tak, tak / C.K. Dezerterzy / Stróż bezprawia / Zabić Sekala / Córka albo syn / Nie taki znowu Anioł / Ta jedyna / Potęga strachu / Moja krew / Bing Bang / Dług / Lepiej być piękną i bogatą / Jak się pozbyć czarnego kota.

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które zostaną wyemitowane 1 [podano w poprzedniej liście] i/lub 6 stycznia [brak filmów].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawie się zapowiada Sylwester w tym roku transmitowany przez TVP 2 ,który poprowadzą Grażyna Torbicka i Hubert Urbański ,nowością jest brak wysoko -płatnych gwiazd (Dody ,Rodowicz,Górniak).Kryzys jak widać ma swoje dobre strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA

Od pn 02 01 2012 stacja rozpocznie emisję serialu dok., pt.,,Ja, alkoholik".

 

Emisja: pn-pt, godz. ok. 19:30

 

Od wtorku 03 01 2012 będzie leciał "nowy" serial prod. niem. pt.,,Biedni milionerzy".

 

Emisja: wt., śr., czw..., godz. ok. 06:10

 

Od czw., 05 01 2012 stacja rozpocznie emisję serialu pt.,,Skarb sekretarza".

 

Emisja: każdy czw., godz. ok. 02:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie tego widowiska sylwestrowego ,miłą niespodziankę sprawiła Brodka ,szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak dobrego występu ,świetnie jej wyszedł cover piosenki Cyndi Lauper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą nd odbędzie się 20. finał WOŚP. Również w tym roku nie zabraknie transmisji w TVP2 oraz w TVP Polonia. Nie pokaże w tym roku tego widowiska TVN.

 

Emisja w TVP2: 09:00-09:50, 10:30-11:20, 13:40-14:05, 14:40-15:45, 17:15-18:00, 19:35-20:15, 22:10-23:55

Emisja w TVP Polonia: 09:00-09:50, 10:30-11:20, 14:40-15:45, 22:40-23:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentence TVP uczy się od stacji komercyjnych ,teraz w ogóle panuje taki trend na częste powtórki weźmy Kino Polska kończy się "Czterdziestolatek" i od następnego tygodnia rusza z powrotem ten serial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że komercyjne stacje uczą się emitować powtórki od TVP. A zaczęło się w TVP1 i TVP2 we wrześniu 2010, kiedy to obie stacje zdecydowały się nadawać prawie, że całą dobę i nocą emitują powtórki różnych polskich seriali. Swego czasu na obu antenach było bardzo dużo polskich filmów w cyklach "Kino nocnych marków", ale z nich zrezygnowano. Kino Polska to inna sprawa, bo oni już wszystko, co możliwe, to puścili. Na nowe filmy ich nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...