Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż,będzie kolejna powt órka w tym paśmie.. Zauważyłem,że TVP już się nie wysila, zlikwidowali "Złotopolskich" na to miejsce powtórka.. W piątek emitują "Na dobre i na złe", w niedzielę również. W czwartek na TVP1 był"Ojciec Mateusz",a w niedzielę była powtórka,dawniej zarówno w Czwartek jak i w niedzielę był premierowy serial..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Na Dobre I Na Złe" to według mnie (i moich rodziców też :D ) teraz serial jest O WIELE ciekawszy, niż kiedyś (kiedyś go nie nagrywałem, a teraz to robię :D ) :D .

 

Kiedyś głównymi bohaterami byli Zosia i Kuba i ich miłosne perypetie, natomiast teraz zdaje się większy nacisk kładzie się na pokazanie ciekawych przypadków medycznych i atmosfery pracy, jaka panuje w szpitalach i dzięki temu serial jest dużo bardziej autentyczny, niż kiedyś ("Leśna Góra" nie jest już tak idealnym szpitalem :D ).

 

Co do Michała Żebrowskiego, to mam nadzieję, że jak najszybciej zniknie z obsady, tzn. bohater, którym jest, bo taki Falkowicz to nadaje się tylko do wykopsania na pysk :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie przed chwilą szła zapowiedź ,że od najniższej soboty będzie emitowany film " Stawka większa niż życie" w jakości HD czyli jak TVP 2 będzie w HD bo jeżeli nadal będzie SD to trochę to bez sensu może lepiej jakby się do czerwca wstrzymali z tą emisją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pochopna ta decyzja TVP2 ,zważywszy że obecnie Stawka ciągle emitowana w Kino Polska ,myślę że lepiej jak by się wstrzymali do czasu emisji HD wtedy by można ocenić jakość rekonstrukcji i obejrzeć film w pełnej krasie ....no ale nie ma co narzekać

Mała ciekawostka - 10 kwietnia TVP 2 wyemituje dwa odcinki serialu" Ekstradycja" pod rząd - ciekawe dlaczego ? .Miałeś Sentence rację ,że TVP jest trudno rozszyfrować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmy w TVP 2 w maju 2012 roku:

Lata dwudzieste... lata trzydzieste / Fanfan / Piraci, którzy nic nie robią / Karol. Papież, który pozostał człowiekiem (2-cz.) / Gwiezdne Wojny: Część II. Atak Klonów / Nie słysząc zła / Sprawa Moreno / Tata i małolata / Tato / Detektyw / Lunatycy / Mała Apokalipsa / Na koniec świata / Pomiędzy Niebem a Ziemią / Girl Guide / Gwiezdne Wojny: Część III. Zemsta Sithów / Hańba / Najemnik / Jaskółka, kot, róża, śmierć / Jedna, gorąca, letnia noc / Zabijanie na śniadanie / Farba / Ciemnego pokoju nie trzeba się dbać / Ferdydurke / Pestka / Rok 1612 / Polska śmierć / Gwiezdne Wojny IV: Nowa nadzieja / Rozdroże Cafe / Kickboxer 3: Sztuka walki / Van Veeteren. Karambol / Ojciec panny młodej 2 / Drugie podejście / Powiedz to, Gabi / Gang Olsena idzie na wojnę / Kraj świata / Po prostu razem / Miasto prywatne / Gwiezdne Wojny 5: Imperium kontratakuje / Porządna kobieta / Operacja Kondor / Van Veteren. Sprawa G / Agent XXL 2 / Piekielne psy / Żandarm i kosmici / Kroniki domowe / Zakochana na zabój / Billboard / Gwiezdne Wojny: Część VI. Powrót Jedi / Karmel.

 

 

Na niebiesko zaznaczono filmy, które wyemitowane zostaną 1 i/lub 3 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Frazes

Od czw. 12 kwietnia również Dwójka będzie emitować serial o którym nie dawno wspominałeś w wątku "TVP Polonia", pt. ,,Warto kochać" (godz. 05:50).

 

Dzięki, właśnie sprawdziłem program i faktycznie jest (nie wiedziałem, że jestem aż taką ważną dla "TVP" osobistością, bo jakiś czas temu pisałem do "TVP", żeby go puścili na "TVP Seriale", a oni go dali na dwóch swoich kanałach i to w różnej częstotliwości emisji, bo w "TVP Polonia" raz w tygodniu, a w "TVP2" codziennie :D - z "TVP2" szybciej go nagram, tylko szkoda, że emisja jest tak rano :D ... ) :D!

 

Naprawdę WSZYSTKIM ten serial POLECAM, jest "życiowy", a jednocześnie zabawny :D .

 

Ciekawe czy pojawi się teraz także na vod.tvp.pl, bo to też zaproponowałem w mailu do "TVP" :D???

 

P. S. Może niepotrzebnie pisałem tą skargę do "KRRiT" w sprawie tego lektora na napisach końcowych :D - może wystarczyło napisać do "TVP" :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Filmy w TVP2 w czerwcu 2012 roku:

Zakochani / Strach w ciemnościach / Detonator / Osaczony / Kurator / Sanktuarium / Miliony Brewstera / Angielska robota / Aria Diva / Ono / Za ile mnie pokochasz? / Panoptykon / Skrzydlate świnie / Wspólny dom / Panna z mokrą głową / Dzwonnik z Notre Dame / Garbi - Super bryka / Afera Thomasa Crowna / Serafina / Randki na zlecenie / Żądza pieniądza / Podstępne druhny / Tato / Śmierć w blasku sławy / Dziewczyny z kalendarza / Człowiek wózków / Robinson Crusoe / Bohater z wyboru / Jeden dzień w Europie / Imperium wilków / Wiedźmin / Akademia Pana Kleksa: Przygoda księcia Mateusza / Pierwsza Liga 3: Powrót do źródeł / Kanalia / Na koniec świata / Inteligent w armii / Zły syn / Hooligans / Pod presją / Masz na imię Justine / Ucieczka / Gang Olsena nigdy się nie poddaje / Pod słońcem Toskanii / Pora na czarownice / Dlaczego nie! / Mordercza selekcja / Gorączka / Zobaczyć Kansas City / Odwiedź mnie we śnie / Wyznania zakupoholiczki / Superzioło / Prowokator / Wojna polsko-ruska / Wesele / Strażnik Teksasu: Próba ognia / Człowiek w ogniu / Spis cudzołożnic.

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które zostaną wyemitowane 7 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WKURZA mnie to co oni ostatnio wyrabiają, jeśli chodzi o emisję serialu "Warto Kochać", który między innymi ja wszystkim tu polecałem (i ciągle polecam :D ), bo co tydzień zmieniają nieco porę emisji (w granicach 6:00-6:10), przez co już dwa odcinki mi się nie nagrały, w całości...

 

CAŁE SZCZĘŚCIE, że jest jeszcze emisja w "TVP Polonia", ale to trochę potrwa zanim nadrobię te zaległości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...