Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zobaczymy pierwszą część ,,Psów". Zawsze ino ,,Psy 2. Ostatnia krew" na okrągło.

W zasadzie to powinna być premiera :). Psy zostały na nowo zeskanowane w HD, poddane cyfrowej rekonstrukcji obrazu i dźwięku, więc film będzie po raz pierwszy w HD (choć zdaje się, że TVP HD puści Psy pierwsza), a Psy 2 też będą w HD jak tylko skończy się rekonstrukcja (bo skan już jest zrobiony a rekonstrukcja na ukończeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe dlaczego nie mogli na Eska TV puścić relacji na żywo, taki Polo TV kilka tygodni temu zorganizował imprezę na żywo.

 

Dlaczego TVP 2 współtworzy imprezy z dwoma rożnymi radiami Radiem ZET i Eska TV ? No rozumiem Radio ZET nie ma swojego odpowiednika w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie też mnie to zastanawia czemu w swojej telewizji nie nadają swojego koncertu. Wcześniej EMA gościło w Polsacie, ale potem zniknęły koncerty hitów na czasie, które odbywały się co dwa tygodnie na przełomie wakacji i jedyna impreza z Eską w Dwójce to teraz EMA. Z drugiej strony też nie wiem czumu koncerty Hitów na czasie zniknęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncert w TVP2 to jednak dużo większa widownia i pewnie też dużo większe wpływy z reklam, dlatego Eska zdecydowała się współpracować z TVP. Dodatkowy smaczek to transmisja w HD.

 

Jesteśmy po gali "EMA 2012". Wszyscy artyści mnie się podobali, a najbardziej jedna z prowadzących - Joanna Koroniewska. Żadnych pomyłek, zacięć. Na luzie z Jankesem :) Retransmisję można zobaczyć 29 lipca w Eska TV.

Potwierdzam, Joanna Koroniewska świetnie poradziła sobie w roli prowadzącej, na dodatek ładnie wyglądała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Strasznie się zawiodłem. Powinniśmy zasypać TVP zażaleniami, ale mi już na nich sił szkoda. W Pekinie było dużo więcej transmisji na żywo, a to co teraz widzimy to są jakieś żarty. Ech...

Mam nadzieję, że chociaż siatkarzy pokażą w całości i na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najlepiej było z transmisjami z Igrzysk w Atenach, w czasie Igrzysk w Pekinie było źle i obawiałem się, że będzie podobnie w czasie Igrzysk w Londynie, ale jest jeszcze gorzej. :evil:

 

Transmisja z olimpiady w oknie od 16:45 to jakaś pomyłka. Nic nie ma na żywo, same powtórki z całego dnia i gadanie w studiu. Przecież grał Kubot, jest gimnastyka z naszym reprezentantem. Pokazali tylko jego ćwiczenia i to z odtworzenia. Co to jest?

Po powtórkach oraz gadaniu w studiu była przerwa na Panoramę oraz reklamy, a teraz po studiu mamy ponownie reklamy i kolejną partię powtórek. :lol2: Nie po to pół dnia oglądam transmisje z Igrzysk, aby potem, przez drugie pół dnia, oglądać powtórki tego, co już wcześniej widziałem "na żywo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano było słabo, lecz od momentu rozpoczęcia wyścigu kolarskiego było bardzo dobrze - ciągle relacje oraz przełączanie na inne transmisje. Od momentu skończenia kolarstwa (ponad godzina) - mamy same powtórki oraz minutę gimnastyki z Polakiem (nie na żywo). Nie rozumiem jednej rzeczy - dlaczego niektóre występy były już pokazywane nawet 3 razy, a niektóre takie jak siatkówka plażowa z Polakami - były tylko na TVP Sporcie. Wolałbym, żeby w tym momencie leciała retransmisja siatkówki plażowej niż powtórka wioślarstwa.

W Pekinie było znacznie lepiej - były prawie same transmisje na żywo (czasami, gdy nic nie było - to były powtórki np. siatkarzy), a na dodatek czasami było aż 7 jednoczesnych transmisji z polskim komentarzem na sport.tvp.pl - a teraz, mam do wyboru (z komentarzem) - powtórka wioślarstwa na TVP 2, koszykówka kobiet na TVP Sport i nSport oraz podnoszenie ciężarów na Eurosporcie, do którego chwilowo (wakacje) nie mam dostępu.

 

PS: Oglądam łucznictwo na EBU - bez komentarza, szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile minut ta rozmowa trwa - z tego co ja widzę to już kilka minut. Za chwilę zacznie się finał łucznictwa - kilkanaście minut, zapowiada się ciekawo, lecz TVP - nie ma Polaków, nie pokazujemy.

JEST! Półfinały i finał szermierki - BEZ POLEK! Niemożliwe, że to pokażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pokazywali coś innego na żywo. Dwóch rzeczy na raz nie pokażą.

 

W kolejnej transmisji, która zaczęła się o 18:20 a zakończyła przed chwilą pełno skandali. Do 19:00 samo studio i powtórki. Nie można było pokazać gimnastyki artystycznej z udziałem naszego reprezentanta? Pokazano tylko jego występ i koniec. Tak jakby rywalizował sam ze sobą. O 20:00 zaczął swój mecz nasz reprezentant w tenisie stołowym. Niestety czas od 20:00 wypełniło studio. Szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mieli dawać mecz, który musieli i tak zostawić w połowie, ponieważ zaczynały się pływackie finały, za to teraz pokazują ostatni set tego spotkania w TVP 1. Dobrze, że pomyśleli o tym, bo już się spodziewałem, że po raz trzeci pokażą przegrane pojedynki florecistek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Według mnie nie powinna. Ale znawcą w tej sprawie to ja nie jestem. Pamiętam walkę Haye'a z Kliczko też tak przerywali. Co ciekawe Polsat nie robił na Wimbledonie żadnych reklam między gemami, między rundami w boksie także i ostatnio też nie na reklam na przerwach technicznych w siatkówce. No to ja się pytam Polsat to telewizja publiczna czy TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przerywać reklamami wydarzenia sportowe w miejscach do tego przeznaczonych. TVP nie złamała prawa tylko po raz kolejny wykazała się ignorancją wobec widzów bo dawali reklamy w miejscach w których się tego nie robi bo nie ma szans zdążyć na wznowienie gry. Na plus dodam, że dziś transmisje wyglądają lepiej niż wczoraj, wszystkie występy Polaków są na żywo i nie ma tyle gadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...