Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą obejrzałem rozmowę z Krzysztofem Rutkowskim i Mariuszem Sokołowskim w programie Tomasza Lisa i porównując ją z tym co było w sobotę w "Faktach Po Faktach", to była noc i dzień.

 

Pan Lis pokazał moim zdaniem dzisiaj pełny profesjonalizm i tak właśnie powinna wyglądać także rozmowa w sobotę.

 

Mam nadzieję, że Pani Zaleska szybko wróci do formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że Rutkowski nie należy do największej partii opozycyjnej,bo gdy rozmawia z kimś od nich ,a najlepiej z ich prezesem to jakoś zapomina o tym "profesjonalizmie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP2 w marcu 2012 roku:

Agent XXL 2 / Air Force One / Chłopaki też płaczą / Daleko od siebie / Dom zły / Drugi wymiar / Extract / Gnoje / Gry uliczne / Hildago / Kickboxer / Komedia romantyczna / Kosmiczne jaja / Krótki Dzień Pracy / Ładunek 200 / Miłosne gierki / Młode wilki / Młode wilki 1/2 / Moja super eksdziewczyna / Mordercze mrówki / Niemy świadek / Oszustwo z miłości / Personel / Pięć minut przed gwizdkiem / Pokój szybkich randek / Policyjna opowieść 3: Superglina / Pręgi / Prowokacja / Przebacz / Przegrani / Przyjaźń / Pułapka / Requiem dla mordercy / Rififi po sześćdziesiątce / Spokój / Trefny towar / Vince niepokonany / Volver / W paszczy krokodyla / Wirus / Wszyscy jesteśmy Chrystusami / Za wszelką cenę / Zabójstwo z przeszłości / Zakochana na zabój / Zemsta losu / Zemsta niedźwiedzicy.

 

EDIT: Poprawione. @Sentence dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP2 w marcu 2012 roku:

[...]/ Pięć minut przed Gwiazdką /[...]

Wykryłem mały błąd. Tytuł tego filmu brzmi ,,Pięć minut przed gwizdkiem", reż. Mirosław Gronowski.

Oferta dużo ciekawsza od TVP1 ze względu na więcej polskich filmów.

 

I zobaczymy polską premierę w TVP pt.,,Wszyscy jesteśmy Chrystusami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wolałem magazyn kulinarny "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", nadawany w latach 1998-2008.

Ten program jest pokazywany w TVP Historia w niedziele od 11.30.

Komentarz Marka Jóźwika podczas PŚ w biegach narciarskich jak zwykle "genialny", czy nie mogą zmienić komentatora na innego, strasznie irytujące to jest, Jóźwik nich zajmie sie komentowaniem lekkoatletyki bo na tym sie zna. Druga sprawa to niepokazywanie biegów ćwierćfinałowych i półfinałowych mężczyzn, tak system jest już od początku sezonu, najpierw pokazują biegi ćwierćfinałowe Pań, później reklamy, 10 minut gadania o niczym w studiu, później półfinały pań kolejne reklamy i gadanie w studiu, finał kobiet, czasami uda im się pokazać też finał mężczyzn, ale nie zawsze i następne kilka minut gadaniny w studiu, jeżeli już pokazywać to zarówno biegi Pań jak i Panów, nie wszyscy mają dostęp do Eurosportu czy TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na TVP Sport pokazywali biegi sprinterskie panów 1/4 i 1/2?? andi12 wydaje mi się,że ten zabieg jest prosty. Gdyby pokazywali biegi panów to by nie mogli wcisnąć bloku reklamowego. A Takto sobie policz : po biegach cwiercfinałowych pań reklama,przed biegami półfinałowymi pań,po biegach półfinałowych pań i przed finałem pań. Takto gdyby pokazywali całość rywalizacji to były by tylko dwa bloki: Przed ćwierćfinałami i po zakończeniu całej rywalizacji. Czyli TVP emituje 6 bloków zamiast 2. Ile zarobią dzięki nie pokazywaniu całości rywalizacji panów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalna relacja z biegu pań. Na początku pokazali punkty pomiarowe, gdy mijały je Justyna i Bjoergen. Potem zamiast dawać kolejne punkty pomiarowe to pokazują albo finisz albo widzów. Żadnego startu pozostałych Polek nie pokazali. Przecież to doskonała okazja do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Justyna, ale realizacja zawodów przez TVP fatalna ! Na wszystkich innych zawodach Józwik miał pretensję do realizatorów a tutaj siedział cicho. W końcu Benia nie wytrzymała i skrytykowała realizację. Ciekawe, czy za to "beknie"...

W Norwegii i Szwecji już się śmieją z naszej publicznej TV, która więcej pokazywała widzów, niż zawodników. Jak to zwykle w TVP: tandeta i amatorka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok nie wiem czy pokazywali na TVP Sport biegi ćwierć i półfinałowe Panów bo większość relacji oglądałem na Eurosporcie, odniosłem się tylko do TVP 2, ze tak robią, w TVP sport to nie wiem jak jest bo nie oglądałem nigdy zawodow sprinterskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mogli pokazać finał sprintu męskiego to myślę,że mogli pokazać 1/4 i 1/2,ale lepiej puścić reklamy i jeszcze zarobić.A może ta fatalna realizacja spowodowana oszczędnościami i małą ilością kamer na trasie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mogli pokazać finał sprintu męskiego to myślę,że mogli pokazać 1/4 i 1/2,ale lepiej puścić reklamy i jeszcze zarobić.

Możliwe, że finał męski jest gratis. Nie wszystko jest takie proste a zapisy w umowach mogą zawierać najróżniejsze kombinacje.

A może ta fatalna realizacja spowodowana oszczędnościami i małą ilością kamer na trasie??

Miałem podobne wrażenie. Według mnie jednak spartolili nawet z tak małą ilością kamer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...