Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@wujektom

Horror pt.,,Lśnienie" już leciał z napisami w TVP2 kilka miesięcy temu. To nie dlatego, że nowy dyrektor...

 

@jarek999

Potwierdzam. Wtedy właśnie oglądałem ten horror z lektorem w TV1000 (dokładnie w 2008).

 

TVN również nie stosuję się do prośby Kubricka. W styczniu 2007 leciał z napisami, po 2-óch, może 3-ch latach już z lektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmy w TVP 2 w listopadzie 2011 roku:

Panna z mokrą głową / Ivanahoe / Wielki błękit / Hulk / Incredible Hulk / Wrota Europy / Przypadek Harolda Cricka / Autoportret z kochanką / Rambo 3 / Miasto prywatne / Dzieci i ryby / Inteligent w armii / Uprowadzenie Agaty / Z odzysku / Balanga / Tygrys i śnieg / Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka / Moja krew / Tylko strach / Trędowata / Biały słoń / Król i Ja / Ofiary losu / Hannibal / American Pie 2 / Piękne istoty / High Way / Wojaczek / Niewinność na sprzedaż / 13 dzielnica / Henryk szuka kobiety / Blow / Podwójne życie / Płatny zabójca / Stare wygi / Kawalerskie życie na obczyźnie / Ceremonia pogrzebowa / Szklane usta / Iluzjonista / Sauna / 13 dzielnica: Ultimatum / Rozważna i romantyczna / Mieszkając z wrogiem / Diagnoza zbrodni / Awantura o spadek / Billy Elliot / Ogród rozkoszy ziemskich / Zwykli ludzie / Powrót do przyszłości / Gracze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Filmy w TVP2 w grudniu 2011 roku:

Blef / Potęga strachu / Girl guide / W doborowym towarzystwie / Przesłuchanie / Traffic / Powrót do przyszłości 2 / Senność / Adwokat zbrodni / Farba / Wyrzuć mamę z pociągu / Piekielne psy / Siekierezada / Jedyna prawdziwa rzecz / Powrót do przyszłości 3 / Życie na podsłuchu / Dobry pasterz / Sami swoi / Nic śmiesznego / Dwa oblicza śmierci / Zmory / Dwóch ojców / Patrol / Vatel / Anioły w mieście / Nie ma mocnych / Domino / Zróbmy sobie wnuka / Niespokojne serce / Dzieciaki do wzięcia / Pierwsza gwiazdka świętego Mikołaja / Salon piękności / Drugie podejście / Mordercza rozgrywka / Jak było na początku (2-cz.) / Święty Mikołaj / Kopalnie króla Salomona / Underdog - Superpies / Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 1 / Angielska robota / Mordercza rozgrywka / Konik Winky / Kasia Ballou / Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 2 / Osiem milimetrów / Stój, bo mamuśka strzela / Cień wątpliwości / Kochaj albo rzuć / Operacja Samum / Kurs na lewo / Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. 3 / Dziewczyny chcą się bawić / Święta w kajdankach / Spartakus / Asterix na olimpiadzie / Głowa w chmurach / Wersety zbrodni.

 

 

UWAGA! Na niebiesko zaznaczono filmy, które wyemitowane zostaną 24, 25, 26 grudnia i/lub 1 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - teraz w TVP 2 jest emitowany film "Kariera Nikodema Dyzmy" czy to jest ten sam ,który był emitowany w TVP HD .Pomimo,że oglądam na tnk sd obraz jest bardzo dobrej jakości ,tak jakby był to lekkim liftingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest to cyfrowa kopia wykonana nie dawno przez TVP.

 

Zmiany w Dwójce od wiosny: http://film.onet.pl/wiadomosci/zmiany-w ... omosc.html

Zrobili błąd, bo napisali

Telewizyjna "Dwójka" od wiosny 2012 zamierza stawiać na głośne premiery filmowe. Na razie zdradzono tytuły dwóch z nich: swoją telewizyjną premierę będą miały obrazy "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego i "Moja krew" Marcina Wrony.

,,Moja krew" właśnie leciał w ubiegłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj został zakończony serial Wiadomości z Drugiej Ręki, który się skończył że Agata i Piotr zaczęli się całować, a zobaczył to prawdziwy Marcin Wilk, od jutra będą emitowane powtórki Licencji na Wychowanie. Informuję również że TVP2 zaczęła od początku Listopada intensywnie reklamować serial ''Głęboka Woda'', premiera serialu 4 Grudnia o 21:10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy,żeby nie przesadzili z tą kulturą,nie tylko nią człowiek żyje. Ale jak się zwiększy wpływy z abonamentu to można sobie pozwolić na takie programy.Tylko,żeby nie było tak,że na kulturę jest kasa,a na wyemitowanie 4 konkursów skoków nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...