Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.12.2019 o 19:07, piotr77sat napisał:

W ICA nie będzie CANAL + za 25złotych . Tylko infolinia.

 

 

 

U mnie jest w ICA 10xCanal + za 25 PLN.

Jest też w ICA 10xCanal + za 0 PLN przez 3 miesiące a potem za 30 PLN.

 

W dniu 18.12.2019 o 00:04, lukasz431 napisał:

Witam Czy jest szansa na Hbo  za 20 zł??

Jest szansa. Dodatkowo do tego jest szansa na HBO GO za 0 PLN.

 

Edytowane przez Robert03
dopisanie informacji do posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2019 o 20:14, jupiter napisał:

Z tego co mi wiadomo, opłaty cząstkowe naliczają się np. przy zawarciu nowej umowy, ale przy kupowaniu opcji dodatkowych, konsultant sam informuje, że do końca miesiąca usługa jest za darmo. Od lat tego nie zmienili co oznacza, że operatorowi taki stan rzeczy i tak się opłaca.

To że nie naliczali nie oznacza, że nie zaczną teraz naliczać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do rachunku wystawionego na początku grudnia doliczyli 15,90 zł za Eleven wyłączony w miesiącu zlecenia, także tak - łatają. Przy reklamacji (bo to przecież ich błąd, nie mój) powołali się na rzekomy zapis regulaminu, który umożliwia naliczenie "opłaty dodatkowej" w takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2019 o 16:49, Pawel napisał:

 

Dokładnie. Teraz mają płatny jeden miesiąc a mogą nie mieć wcale.

Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

 

Tylko, że jeśli abonent płaci im za jeden miesiąc, a np. z Eleven czy HBO muszą sie rozliczyć za dwa to jest to średni biznes ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, axelmateuss napisał:

Mi do rachunku wystawionego na początku grudnia doliczyli 15,90 zł za Eleven wyłączony w miesiącu zlecenia, także tak - łatają. Przy reklamacji (bo to przecież ich błąd, nie mój) powołali się na rzekomy zapis regulaminu, który umożliwia naliczenie "opłaty dodatkowej" w takich sytuacjach.

 

Opisz dokładniej co to znaczy "wyłączyli w miesiącu zlecenia". Kiedy zleciłeś wyłączenie i kiesy Eleveny zostały wyłączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego stoi na pierwszej stronie każdej oferty (pod tabelką):

 

Cytat

Jeżeli wybrana oferta zostanie uruchomiona przed upływem 14 dni, w przypadku odstąpienia od zamówionej  
oferty zostaną naliczone koszty korzystania z oferty proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia.

 

także święte oburzenie że ktoś gdzieś w piwnicy z tygrysami wynalazł "rzekomy zapis" są lekko nie na miejscu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zleciłem włączenie 1 listopada, a wyłączenie kilka dni później, gdzieś 10 chyba. Pakiet zarezerwowali do wyłączenia z końcem listopada (czyli w miesiącu aktywacji, a nie z końcem grudnia). Zdarzało im się to u mnie już wielokrotnie i nigdy nie było opłat (bo to wciąż miesiąc aktywacji). Tym razem jednak na rachunku grudniowym przyszła rzeczona "opłata uzupełniająca" w kwocie równej opłacie za opcję za cały miesiąc.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, JoeDirt napisał:

Właśnie w takim przypadku działa opłata uzupełniająca.

Nie zawsze i nie wszystkim jest ona naliczana, być może osobom, które za często kombinują z akcją włącz/wyłącz naliczają, a jak ktoś włączy sobie raz na kilka miesięcy i potem zrezygnuje, to nie. 

Być może zależy to też od wysokości abonamentu, i np. W przypadku abonamentu powyżej 100 zł nie naliczają opłaty uzupełniającej. To oczywiście moje teorie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pawel napisał:

Gdyby tak było pewnie dawno by egzekwowali zapisy regulaminu. Trudno też domniemywać na jakiej zasadzie rozliczają się z HBO czy Eleven.

 

Zapewne tak jak wszyscy - od aktywnego "gniazdka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to takie "aktywne" gniazdko można wykazać tylko w okresie płatnym i wszystko się będzie zgadzać ;) a nie wiem czy do końca jest jak piszesz, bo to pole do manipulacji.Możesz np. sprzedawać dostęp a nie wykazywać tego operatorowi.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 14 dni dotyczy odstąpienia od umowy zawieranej na odległość, jeżeli usługa nie była by świadczona w tym okresie, a ktośw ciągu tych 14 dni by zrezygnował nie ma opłaty, jeżeli natomiast ktoś odstępuje od umowy (ważne jest tu słowo odstąpienie bo to nie to samo co wypowiedzenie  czy rozwiązanie umowy) w ciągu 14 dni a tym czasem zgodził się w rozmowie z konsultantem że pakiet będzie działać już za godzinę, to w przypadku takiego odstąpienia nalicza się opłata częściowa. Jeżeli natomiast chodzi o zwykłą rezygnację z pakietu, skutkuje ona zawsze na koniec miesiąca rozliczeniowego i za ten miesiąc gdzie abonent całe 30 dni miał prawo korzystania z usługi, nalicza się zwykła, całościowa opłata za pakiet.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lukimann napisał:

Czy Muzeum 4K będzie kanałem dodatkowo płatnym?

Nie jest płatny. 

A za Nasa TV UHD płacisz? 

Tak na marginesie mam niepodświetlone w ICA:

HustlerHD, ZestGO 18+ , History, History2 co też mam za to płacić dodatkowo jak mam te kanały w abonamencie? :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2020 o 16:43, jupiter napisał:

Te 14 dni dotyczy odstąpienia od umowy zawieranej na odległość, jeżeli usługa nie była by świadczona w tym okresie, a ktośw ciągu tych 14 dni by zrezygnował nie ma opłaty, jeżeli natomiast ktoś odstępuje od umowy (ważne jest tu słowo odstąpienie bo to nie to samo co wypowiedzenie  czy rozwiązanie umowy) w ciągu 14 dni a tym czasem zgodził się w rozmowie z konsultantem że pakiet będzie działać już za godzinę, to w przypadku takiego odstąpienia nalicza się opłata częściowa. Jeżeli natomiast chodzi o zwykłą rezygnację z pakietu, skutkuje ona zawsze na koniec miesiąca rozliczeniowego i za ten miesiąc gdzie abonent całe 30 dni miał prawo korzystania z usługi, nalicza się zwykła, całościowa opłata za pakiet.

Takich bzdur dawno nie czytałem.

 

Pomerdało się coś z opłatą uzupełniającą (zależną od daty zamówienia usługi) z opłatą proporcjonalną do czasu korzystania z usługi.

Oto wypis z odpowiedniego prawa:

Jeżeli konsument po zawarciu umowy zgłosi wyraźne żądanie rozpoczęcia świadczenia usługi przed upływem 14 dni, ale od umowy odstąpi, będzie miał obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy (np. opłatą za wykonaną usługę instalacyjną oraz proporcjonalną część abonamentu za okres do dnia odstąpienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...