Jump to content

wlodek12

Users
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About wlodek12

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wlodek12

  TVP Sport

  Może uruchomią TVP Sport 2 (dwa)?
 2. Kilka razy ponownie wykonałem czynności, o których piszesz - bez efektu! Spróbuję jeszcze pokręcić konwerterem!
 3. Platforma C+ - nie mam TV Polonia, manewry z pilota bezskuteczne! Wiem o zmianie parametrów - podpowiesz coś? Włod.
 4. Może przegapiłem, więc proszę o informacje i uwagi odnośnie kanałów Premium 1-6 w Platformie C+! Cena, termin włączenia, itp!
 5. Może coś wiesz na w/w temat odnośnie Cieszyna i Bielska Białej?
 6. Masz rację, przepraszam Cię bardzo. W pośpiechu przeleciałem teksty niedokładnie je czytając, będąc zafascynowany owym kolosem! Włod.
 7. Corab 90, szynę z uchwytami (do Coraba) zamówiłem w Hollex oraz 3 wąskie (16, 23 i 28 - tu może być stary, dużo miejsca ) - główny (konw. stary) na 19,2 Astra. Pewne trudność przy ustawieniu 16 stopni -duży skos i słabszy sygnał. Nie ufaj stronom podającym wykaz stacji. Sprawdzam w Satkurier nowinki. Jeśli będziesz potrzebował czegoś - pisz, chętnie odpowiem. Włod.
 8. Wnioskuję, że nie masz jej, ponadto nie widziałeś u innych! Będę poszukiwał tych, którzy zainstalowali taką ant, i wówczas się wypowiem!!
 9. Dziękuję Ci za szeroką odpowiedż! Miałem kiedyś odbiór z Pradziada i Czernej Hory, a po "kombinacjach" ĆT już nie! Ciekawi mnie jak jest z odbiorem czeskiej od strony Kątów, Kobierzyc, Żórawiny i Bierutowa, ponieważ zamierzam się przeprowadzić! W L-cy niektórzy łapią naziemnych Niemców (na wyższych piętrach, oferta nikła), masz szwabów więcej na satAstrze - zez do HotBirda i już. Z satelity mam 16/19/23/28 st E a na drugiej ant. 7/9/13 st E - ustawienia bloku! Włod.
 10. Pietrek1 - w jakim kierunku od Wrocławia mieszkasz i skąd odbierasz czeski sygnał?
 11. Pozostało tylko czekać na efekty.
 12. Dzięki za info - wszystko okay, ale zważ że interesuje mnie czy po roku 2020/21 nastąpią jakieś zmiany, o których wspomniałem wcześniej!!
 13. Niewiele mi podpowiedziałeś, ponieważ o w/w tunerze wiem już od dawna - daje to dodatkowe kabie (naziemną + dek. NC+ oraz CP a dwa wejścia HDMI w odb.tv). Chcę też wiedzieć o pokryciu sygnałem terenu, jego moc i maksymalny zasięg, itd oraz INNE (jak powyżej).
×
×
 • Create New...