Jump to content

wlodek12

Users
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About wlodek12

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Masz rację, przepraszam Cię bardzo. W pośpiechu przeleciałem teksty niedokładnie je czytając, będąc zafascynowany owym kolosem! Włod.
 2. Corab 90, szynę z uchwytami (do Coraba) zamówiłem w Hollex oraz 3 wąskie (16, 23 i 28 - tu może być stary, dużo miejsca ) - główny (konw. stary) na 19,2 Astra. Pewne trudność przy ustawieniu 16 stopni -duży skos i słabszy sygnał. Nie ufaj stronom podającym wykaz stacji. Sprawdzam w Satkurier nowinki. Jeśli będziesz potrzebował czegoś - pisz, chętnie odpowiem. Włod.
 3. Wnioskuję, że nie masz jej, ponadto nie widziałeś u innych! Będę poszukiwał tych, którzy zainstalowali taką ant, i wówczas się wypowiem!!
 4. Dziękuję Ci za szeroką odpowiedż! Miałem kiedyś odbiór z Pradziada i Czernej Hory, a po "kombinacjach" ĆT już nie! Ciekawi mnie jak jest z odbiorem czeskiej od strony Kątów, Kobierzyc, Żórawiny i Bierutowa, ponieważ zamierzam się przeprowadzić! W L-cy niektórzy łapią naziemnych Niemców (na wyższych piętrach, oferta nikła), masz szwabów więcej na satAstrze - zez do HotBirda i już. Z satelity mam 16/19/23/28 st E a na drugiej ant. 7/9/13 st E - ustawienia bloku! Włod.
 5. Pietrek1 - w jakim kierunku od Wrocławia mieszkasz i skąd odbierasz czeski sygnał?
 6. Boski widok!! Ch cę to mieć!!
 7. Pozostało tylko czekać na efekty.
 8. Dzięki za info - wszystko okay, ale zważ że interesuje mnie czy po roku 2020/21 nastąpią jakieś zmiany, o których wspomniałem wcześniej!!
 9. Niewiele mi podpowiedziałeś, ponieważ o w/w tunerze wiem już od dawna - daje to dodatkowe kabie (naziemną + dek. NC+ oraz CP a dwa wejścia HDMI w odb.tv). Chcę też wiedzieć o pokryciu sygnałem terenu, jego moc i maksymalny zasięg, itd oraz INNE (jak powyżej).
 10. Drogi Serku! Uświadom mi/nam w jak sposób mam/mamy przygotować się do odbioru ĆT naziemej (ok. Wrocławia) począwszy od 2020/21 roku? Chodzi o kodek H.265 (odb. Panasonic/plazma/8 lat) w układzie NC+/naziemna, może anteny oraz inne istrotne wiadomości, które posiadasz. Moja wiedza jest pobieżna - Włod.
 11. Gdzie mogę nabyć legalnie kartę Skylink (ewentualnie z d ekoderem), żeby odbierać ĆT i ST w Polsce? Za ile złotych?
 12. Nie spełnia wymogów (Wisła), więc won do IV ligi!! Jakos nikt nie kwiczał, gdy spuszczano w dół Widzew, ŁKS albo Pogoń!!
 13. Dziękuję serdecznie za Twoją mądrość i wyrozumiałośc! Gdzie Cię bedzie mozna odnależć za pewien czas??
 14. Koledzy! Jeśli odbieracie jeszcze z poz. 16E podzielcie się swoja wiedzą. U mnie tylko rumuny, ĆGtv, DM-sat, Zico, RTV21 i jeden słowak z zeza! W.
×
×
 • Create New...