Jump to content

wlodek12

Users
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About wlodek12

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzie mogę nabyć legalnie kartę Skylink (ewentualnie z d ekoderem), żeby odbierać ĆT i ST w Polsce? Za ile złotych?
 2. wlodek12

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Nie spełnia wymogów (Wisła), więc won do IV ligi!! Jakos nikt nie kwiczał, gdy spuszczano w dół Widzew, ŁKS albo Pogoń!!
 3. Dziękuję serdecznie za Twoją mądrość i wyrozumiałośc! Gdzie Cię bedzie mozna odnależć za pewien czas??
 4. Koledzy! Jeśli odbieracie jeszcze z poz. 16E podzielcie się swoja wiedzą. U mnie tylko rumuny, ĆGtv, DM-sat, Zico, RTV21 i jeden słowak z zeza! W.
 5. wlodek12

  Odbiór DVB-T z Czech

  Na .dvbtmap.eu.......wcina się google i figa z poszukiwaniami.
 6. wlodek12

  Astra 3A i 3B (23,5st)

  Kolego! Mam nowy sprzęt (odb.tv/dek.Ariva/corab90), na szynie 4 konw. wąskie (16/19,2/23,5/28,2), ale z poz. 23,5E nie ma odbioru - technik+sprzęt nie pomógł w m. Legnica!! Dodam, że na starej zardzewiałej ant., odbiór BYŁ, na nowej dokonywałem manipulacji wszelakich (z miernikiem) - przesuwanie, przekręcanie, podnoszenie, opuszczanie konwertera oraz czaszy!! Proszę o rady/podpowiedzi/sugestie - wlodek12. Jeśli będziesz miał SKYLINK.CZ/S, to daj mi znać na: [email protected]!! Chcę poznać szczegóły tematu - mam bzika na tle hokeja - W.
 7. Mam chętkę na konwerter Robust Triple - kierunek 16E/19,2E/23,5E + 28,2E. Uda się kombinacja podobna do powyższej (rozgałężnik 1/3)???
 8. wlodek12

  Odbiór DVB-T z Czech

  Stary, nie mogę obecnie skorzystać z ........../DVB-T_Radar............, by poznać konfiguracje, odległość, itd. z Trutnov. Czy masz jakieś inne namiary na podobną działająca stronkę??
 9. Kolego, u mnie "uciekł" 23,5 E i nie mogę go ponownie złapać (na wąskim + kosa. Corab90)? Jak to u Ciebie wyglada od str. techn.?? Włodz.
 10. wlodek12

  Konwerter Monoblock na 4 satelity

  Do "tweed77" - ale może się kiedyś pojawić! Skoro zezami ludzie kombinują, np 16/19,2 E (ja!!) i wymyślono to o czym powyżej. W.
 11. wlodek12

  Konwerter Monoblock na 4 satelity

  1. Może spotkałeś monoblok na 16st/19,2st/23,5st/28,5st E?? 2. Ile toto kosztuje? Włod.
 12. Dziękuję za informację! Włod.
 13. Podobnie jak i Ty czekam na mozliwość zakupienia karty (z dekoderem?) do odbioru ĆT/ST bez jakichś kombinacji !! Ostatnio uciekł mi odbiór z poz. 23,5 E.
 14. wlodek12

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  1. Jestem chory - leżący; 2. Mam umowę na cz. niekreśl. + 3xEleveny wykupione w lutym br. Czy nie przedłużając umowy, np we wrześniu br, poniosę jakieś koszty?
 15. wlodek12

  Odbiór DVB-T z Czech

  Oczekuję na wszelkie informacje odnośnie możliwości odbioru czeskich muxów w Legnicy /dzielnica płd.-wsch. 3p w wieżowcu/, zastosowanej anteny + dodatki. Z góry dziękuję za podpowiedzi!! Włodek.
×