Jump to content

wlodek12

Users
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About wlodek12

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Głupiutki buncik osób, które uważały Trójkę za swoja własność!!
 2. Czy ktoś aktualizuje wykaz stacji FTA na satelitach od 15 W do 51,5 E??
 3. MAM KŁOPOT! Blok ścianą boczną na południe, dlatego od str. zachodniej antena ust. na HB (zez na 4,8E) a przew. anten. do dekodera C+ pod parkietem do salonu - wyk. jeszcze przez poprzednika!! Od wsch. antena na 16/19,2/23,5/28,2E - dek. mój Ariva, disecq 4/1! Problem :to doprowadzeniem sygnału z zeza do Arrvy, ponieważ dodatkowy kabel przez mieszkanie odpada! Kolega podpowiada: 2 zwrotniczki/disecqi 2/1 a przy Arivie wyjś./wyjś. 2/1 łączące sygnały z zeza i 4 pozostałymi. Wydaje się to być wątpliwym pomysłem. Ręczne przełączanie niemile widziane. Czy ktoś wskaże mi NAJROZSĄDNIEJSZE rozwiązanie? Proszę i dziękuję zarazem - Włodek, L Legnica.
 4. No i tu jest pes pohrebany...........nikogo nie znam z Czech i Słowacji, moja rodzina i znajomi rowniez. Wolałbym załatwic to na legalu w Polsce.
 5. wlodek12

  TVP Sport

  Może uruchomią TVP Sport 2 (dwa)?
 6. Kilka razy ponownie wykonałem czynności, o których piszesz - bez efektu! Spróbuję jeszcze pokręcić konwerterem!
 7. Platforma C+ - nie mam TV Polonia, manewry z pilota bezskuteczne! Wiem o zmianie parametrów - podpowiesz coś? Włod.
 8. Może przegapiłem, więc proszę o informacje i uwagi odnośnie kanałów Premium 1-6 w Platformie C+! Cena, termin włączenia, itp!
 9. Może coś wiesz na w/w temat odnośnie Cieszyna i Bielska Białej?
 10. Masz rację, przepraszam Cię bardzo. W pośpiechu przeleciałem teksty niedokładnie je czytając, będąc zafascynowany owym kolosem! Włod.
 11. Corab 90, szynę z uchwytami (do Coraba) zamówiłem w Hollex oraz 3 wąskie (16, 23 i 28 - tu może być stary, dużo miejsca ) - główny (konw. stary) na 19,2 Astra. Pewne trudność przy ustawieniu 16 stopni -duży skos i słabszy sygnał. Nie ufaj stronom podającym wykaz stacji. Sprawdzam w Satkurier nowinki. Jeśli będziesz potrzebował czegoś - pisz, chętnie odpowiem. Włod.
 12. Wnioskuję, że nie masz jej, ponadto nie widziałeś u innych! Będę poszukiwał tych, którzy zainstalowali taką ant, i wówczas się wypowiem!!
 13. Dziękuję Ci za szeroką odpowiedż! Miałem kiedyś odbiór z Pradziada i Czernej Hory, a po "kombinacjach" ĆT już nie! Ciekawi mnie jak jest z odbiorem czeskiej od strony Kątów, Kobierzyc, Żórawiny i Bierutowa, ponieważ zamierzam się przeprowadzić! W L-cy niektórzy łapią naziemnych Niemców (na wyższych piętrach, oferta nikła), masz szwabów więcej na satAstrze - zez do HotBirda i już. Z satelity mam 16/19/23/28 st E a na drugiej ant. 7/9/13 st E - ustawienia bloku! Włod.
 14. Pietrek1 - w jakim kierunku od Wrocławia mieszkasz i skąd odbierasz czeski sygnał?
×
×
 • Create New...