Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestałem się ostatnio dziwić Orange Sport, że nie chcieli bawić się dalej z UFC. Większą kasę chciała ZUFFA, a gal... mniej! Wylatują wszystkie gale z Fight Pass(czyli wszystkie Fight Night) i pewnie Polska gala też by była w takim systemie pokazana, podobnie jak gala z Londynu(chociaż główną kartę wykupił BT Sport), Berlina. Na takich galach brak Buffera, Rogana i Goldberga i ogólnie większość zawodników to taki drugi garnitur. Zostałyby tylko gale numerowane i pewnie Fox-y. Wychodziłaby 1-2 gale w miesiącu i to nieregularnie. Mało opłacalne jak na możliwości Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wartosciowszych praw zostaly Puchary Francji, Niemiec i Anglii. No chyba, ze ktos lubi pilke nozna w wykonaniu polskich grajkow - Puchar Polski + 1. liga. Kiedys bylo TOP 14, UFC, Liga ZON Sagres i kilka innych ciekawych rzeczy. Mieli tez 1 mecz Ligue 1 na kolejke w porozumieniu z Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy także Orange sport nie ma imponującej oglądalności, za luty 2014 roku udział wyniósł tylko:0.09% (rok temu w lutym mieli 0.14%). W lutym wygrali tylko z nSport, Extreme Sports, Sportklub,

PS: wyniki nie są zadowalające,przynajmniej powinni mieć poziom 0,20%

Słaba ramówka to i brak widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange sport podejmuje złe decyzje i to na wielu polach (!).

 

Obecna ramówka Os przypomina dawną telewizję regionalną. Na pierwszym planie wybija się ta nieszczęsna 1. liga określana przeze mnie peryferiami futbolu. Stadiony położne w polach pszenicy, słabi piłkarze, drużyny z bliżej nieznanych miejscowości - choć wiadome, że to pojedyncze przypadki i stereotypy to jednak ta liga jest w ten sposób postrzegana. Zapleczem Ekstraklasy najbardziej zainteresowani są pasjonaci oraz kibice klubów tam występujących. A przecież są to kluby z małych miejscowości. Poza Katowicami (10. pod względem liczby ludności miasto w Polsce) i Gdynią (12.) reszta miast ma poniżej 130 tysięcy mieszkańców. Orange sport stał się więc telewizją regionalną, kanałem dla pewnej grupy odbiorców. Z całym szacunkiem dla małych miejscowości, ale na transmisjach z Niecieczy Os daleko nie zajedzie... 1. liga stała się flagowym produktem Orange sport - trudno opierać na takim kontencie przyszłość kanału. To była oczywista oczywistość, że słupki oglądalności polecą w dół. Kolejne transmisje z "regionów" w postaci transmisji z polskiej ligi futsalu czy 1. ligi siatkarzy

na pewno nie pomogą zmienić tej niechlubnej passy. Czy polska liga tenisa stołowego miała dużą oglądalność? Odpowiedzcie sobie sami.

 

To co powyżej napisałem^^ to tylko wierzchołek góry lodowej. Kryzys tej stacji w mojej opinii wydaje się nie mieć końca. Orange sport w ostatnim czasie robi błąd za błędem. Nie tylko z powodu braków środków. Czasem są to błędy błahe, ale na dłuższą metę znaczące. Weźmy np. Sport raport/Sport raport 24. Orange sport w swoich codziennych dziennikach najczęściej winduje w górę prawa telewizyjne należące do konkurencji, a co robi ze swoimi? Spycha na drugi plan. Tak jest bardzo często... ktoś kto jest wydawcą tych Sport raportów daje du... :censored: po całości.

 

Wielu wartościowych dziennikarzy odeszło. Ci którzy zostali często są słabo wykorzystywani. Nie żebym robił za jakiegoś seksistę, ale gdy widzę te niektóre wymalowane lale, które nie potrafią doczytać z promptera, robią dziwne pauzy i ordynarnie przełykają ślinę na wizji to mnie zbiera na śmiech. Dochodzimy tu do sedna. W tej stacji korzysta się z usług pozerów, promuje się beztalencia i amatorów kosztem tych, którzy naprawdę znają się na swojej robocie. Nie wiem czemu tak się dzieje. Jakieś tarcia w redakcji? Mogę się tylko domyślać.

 

Znacie mnie z moich wpisów na temat nieudolności w pokazywaniu meczów Serie A na antenie Orange sport. Zakładam, że takich cyrków w tej stacji jest więcej. Potem te niedoróbki się kumulują i mają swoje odzwierciedlenie w aktualnej, jakże niskiej pozycji stacji.

 

Brak HD też odstrasza. Mamy XXI wiek, a Orange sport zdaje się nie wiązać żadnej przyszłości z telewizją wysokiej rozdzielczości.

 

Czy upadek tej stacji ma związek ze zmianą redaktora naczelnego? O Januszu Basałaju można mieć różne zdanie, ale nie można zarzucić mu, że nie zna się na swojej robocie. Może więc Kacpra Sosnowskiego ta funkcja przerosła? Coś jak Moyesa w Manchesterze United? :wink: Cóż czasem tak się zdarza...

 

Z wartosciowszych praw zostaly Puchary Francji, Niemiec i Anglii.

Puchar Niemiec nie jest w Polsce towarem wartościowym, ani tym bardziej ekskluzywnym z racji transmisji w ARD (Hot Bird/Astra).

 

Co do reszty się zgadzam, bo meczów w ramach Pucharu Anglii czy Francji próżno szukać na HB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli pozyskać przynajmniej mocną 1 ligę żużlową, byli jako ostatnia stacja w boju o prawa, wiem że żużel w Polsce jest Bardzo popularny, nawet zaplecze Ekstraligi bardziej popularne niż 1 liga piłkarska. Orange przegrała przetarg z TVP spor o 1 ligę żużlową, naprawdę to jest dobry produkt,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to można było porównać OS z Canal+ a teraz to z TVP Sport. To już nie jest kanał premium ale co niektórzy tego nie wiedzą. Może i oferta mogła być lepsza ale mi bez Sport raportów 24 nikt nie potrafi dorównać w podsumowaniu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...