Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wczoraj w meczu Fulham - Norwich gafę popełnił Marcin Grzywacz ulala ! Na boisko jakoś ok 80min wchodził łepek Moussa Dembele, Grzywacz chwile zawahania i nagle wypalił, że Dembele nie przebił się w Tottenhamie i wrócił do Fulham by więcej grać.. A z twarzy, sylwetki wyraźnie było widać, że to nie jest ten Dembele, który ma już uznaną markę w Premier League i cały czas jest w Tottenhamie. Dopiero po jakichś 3-4 min potrafił przyznać się do błędu i odkręcał całą sytuację. Aczkolwiek żeby znawca i fan angielskiej piłki nie rozpoznał, że to nie jest ten Moussa Dembele tylko jakiś młodzian o takim samym nazwisku lekko nie przystoi... Fajnie, że przeprosił, ale niesmak pozostał i tak.

 

:lol2:

 

To jeszcze nic. Równie dużą gafę po której (prawdopodobnie) najbardziej dostało się Grzywaczowi mogliśmy zaobserwować w 63 minucie tego spotkania.

 

W przerwie meczu Coppa Italia: Lazio vs Parma przełączyłem sobie na Os, żeby podejrzeć co się dzieje w starciu Fulham - Norwich w ramach FA Cup. Kilka minut później Grzywacz zaprasza telewidzów Orange sport na jakiś mecz mówiąc: "[...] zobaczymy na antenie Sport Klubu" :lol2::lol2::lol2: Potem się poprawił, ale burę w redakcji pewnie dostał niezłą :twisted: Jak myślicie? Spotkaliście się kiedyś z podobną pomyłką?

 

Aktualnie leci Real madryt Tv (Premiera) jakość to porażka, ucięte boki i góra :read:

 

Standard.

 

Te pasy zawsze są. Jakość obrazu fatalna i też dość często słychać angielski komentarz.

 

Kiedyś pokazywali programy w ramach Real Madrid TV, jakieś bramki, jakieś rozmowy, analizy... - to było fajne, ale jak to często bywa - wszystko co dobre szybko się kończy.

 

Jak dla mnie to są pieniądze wyrzucone w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze Sporklubem też słyszałem bo w sumie cały mecz oglądałem, no nie był to jego mecz ewidentnie :mrgreen:

 

też uważam, że Real Madryt TV w orange sport to nieporozumienie, nie dość, że mecze z 4 dniowym opóźnieniem to jeszcze format taki, że obraz meczu mam na 3/4 tv ?! nigdy zresztą nie oglądam tego bo nie ma najmniejszego sensu... Rozumiem jak mieli kanały MU TV czy Arsenal TV to obraz był dobry, a i mecze pokazywali od razu w poniedziałek. Szkoda, że już zrezygnowali z tych kanałów, a ten Real zostawili... Powinno być na odwrót.

 

Aa no i szkoda, że futsal teraz w tej kolejce dają mecz w niedzielny wieczór transmisję, jak dla mnie to nie jest najlepszy wybór. Wolę w tym momencie oglądać piłkę trawiastą, a transmisje się z pewnością znajdą na innych antenach. Futsal jest fajny, oglądam często na ich antenie, również lige rosyjską oglądam sobie na necie, ale idealnie pasował termin poniedziałkowy wg mnie. Nie kolidowało to tak wtedy... piszę o swoim poglądzie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz od grudnia wiem, ze Orange Sport nie planuje w najblizszym czasie HD, satkurier dopiero teraz to zalapal ... Niektorzy mi nie wierza - prosze bardzo:

- Aktualnie nie pracujemy nad projektem HD kanału Orange sport - poinformowało serwis satkurier.pl Biuro Prasowe Orange Polska.

Zrodlo: http://www.digi-tv.pl/hdtv/94985-czy-na ... e-sport-hd

 

Szkoda mi slow, na tych ktorzy pytaja w kolko o Orange Sport w HD - same niedowiarki, poinformowalem elegancko ponad miesiac temu a wiekszosc tylko marudzi i twierdzi, ze zwyklej osobie z ulicy pracownik Orange Sport by nie powiedzial o czyms takim, gdyby podeszla i ladnie rozpoczela konwersacje - moze teraz uwierzycie, ze takie rzeczy tez moga sie zdarzyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/16 finału Coupe de France:

 

21.01 | 21:00 | Marseille (1) - Nice (1)

22.01 | 20:55 | PSG (1) - Montpellier (1)

 

4. runda FA Cup:

 

24.01 | 20:45 | Arsenal (1) - Coventry (3)

25.01 | 13:45 | Bournemouth (2) - Liverpool (1)

25.01 | 16:00 | Bolton (2) - Cardiff (1)

25.01 | 18:30 | Stevenage (3) - Everton (1)

26.01 | 14:00 | Sheffield United (3) - Fulham (1)

26.01 | 16:30 | Chelsea (1) - Stoke (1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście się kiedyś z podobną pomyłką?

Dorota Gawryluk prowadząc "Wiadomości" zaprosiła kiedyś na "Wydarzenia". Poprawiła się, przeprosiła i uśmiechnęła. Mnie też zdarzały się takie pomyłki. Człowiek robi to odruchowo i przyzwyczajenia biorą górę.

 

Coś mi świta :)

Dzięki za przypomnienie.

 

//

 

Za tydzień:

Niedziela

26.01 | 20:45 | Fiorentina - Genoa

Chyba najlepszy wybór.

 

Choć jak pokazał wczorajszy mecz, nie zawsze te racjonalne wybory sprawdzają się w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji PP:

1/4 finału Pucharu Polski - I mecze:

Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz, 11 marca, godz. 18:30,

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk, 12 marca, godz. 18:30

1/4 finału Pucharu Polski - rewanże:

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, 25 marca, godz. 20:30

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin, 26 marca, godz. 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. runda FA Cup; mecze powtórzone:

 

04.02 | 20:45 | Fulham (1) - Sheffield United (3)

05.02 | 20:45 | Preston (3) - Nottingham (2)

 

Ćwierćfinały DFB-Pokal:

 

11.02 | 20:45 | E. Frankfurt (1) - Dortmund (1)

12.02 | 20:30 | Hamburg (1) - Bayern (1)

 

 

Natomiast w przypadku Serie A TIM (22, 23. i 24. kolejka) to wygląda to tak:

 

Niedziela

02.02 | 15:00 | Roma - Parma

Niedziela

09.02 | 20:45 | Internazionale - Sassuolo

Piątek

14.02 | 20:45 | Milan - Bologna (prawdopodobnie)

 

Wszystko oczywiście w Orange sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter - Sassuolo :shock::shock::shock: WTF? What's going on? :evil: Czy oni na dobre powariowali? To jakiś żart? Przedwczesny Prima Aprilis? Czy może jesteśmy w ukrytej kamerze?

 

Czy Orange sport już do reszty pogięło? :crazy:

 

Wybór tego meczu to jakieś... wariactwo, szaleństwo, kuriozum. Kto odpowiada w tej stacji za wybór poszczególnych meczów? Czy ludzie tworzący ten kanał są pozbawieni wyobraźni, a może najnormalniej w świecie są ignorantami - amatorami - nie nadają się :idea::?:

 

Przeglądałem ostatnio prasę, internet i jakoś nie natrafiłem na informację, że polski oddział Orange sport wpadł w ręce Ericka Thohira, Massimo Morattiego, Oknoplastu (lokowanie produktu?) czy innego czortu.

 

A tak zupełnie poważnie: Jak myślicie co skłoniło tych ludzi do wyboru tego, a nie innego meczu? Co skłoniło ich do ponownego (który to już raz ósmy, dziewiąty?) pokazania meczu z udziałem Interu? Aktualna forma? Przecież Inter jest najgorszą drużyną ligi włoskiej w 2014 roku. Klub ten zdobył jak dotąd 2 punkty. 2 PUNKTY Anno Domini 2014!!! Kibice Interu sami już nie mogą patrzeć na grę swoich ulubieńców. Kibice Interu sami odradzają oglądania meczów z udziałem swojej ulubionej drużyny.

 

Przecież można było wybrać hitowe starcie Juventusu (1) z Hellasem (5) lub mecz Fiorentiny (4) z Atalantą (12). Tymczasem "pomarańczki" wybierają mecz Interu (6) z Sassuolo... (19)

*w nawiasach aktualna pozycja tych drużyn w tabeli

 

...mimo, że układ sił wygląda na dzień dzisiejszy tak:

Juventus > Fiorentina > Inter

Hellas > Atalanta > Sassuolo

 

Ja wiem, że w bezpośrednich meczach wyglądało to inaczej, ale w przekroju całego sezonu tak to właśnie wygląda. Inter od dwóch-trzech lat się stacza po równi pochyłej. Ta drużyna personalnie wygląda naprawdę kiepsko (wybijają się tylko jednostki). W porównaniu do Juventusu Inter to jakiś ligowy średniak. Po tej drużynie został tylko szyld. Czemu więc Orange sport od pewnego czasu non stop kara nas Interem? Mają w planach otworzyć Inter Channel Polonia? Czyżby Inter stał się przedmiotem jakiegoś redakcyjnego zakładu? Jeśli tak to dlaczego my staliśmy się jego ofiarami?

 

Nie wiem czy francuziki wiedzą co się tam się u nich dzieje w terenie, ale ich pracownicy odpowiadający za wybór meczów działają na szkodę firmy, na szkodę tego czegoś co nazywamy kanałem telewizyjnym.

 

Canal+/nSport odpuścił sobie mecz Juventusu z rewelacyjnym beniaminkiem z Werony - który nomen omen jest od Interu wyżej w tabeli - na rzecz derbów Rzymu oraz starcia Napoli - Milan a Orange sport wyskakuje z czymś takim... zrozumiałbym jeszcze gdyby pokazali wczoraj mecz Fiorentiny. Bo Viola gra ładnie dla oka, bo ostatni mecz transmitowany na antenie Os z jej udziałem mógł się podobać, bo Don Lippi chwali drużynę Montelli za styl, bo Polak gra w drużynie z Florencji (wczoraj nawet zdobył bramkę), ale nie... oni uparli się na słaby Inter. Żeby zobaczyć debiut Hernanesa, który w tym sezonie gra jedną wielką k.u.p.ę.? Żeby zobaczyć młodego Berardiego? Odkąd to Orange Sport przedkłada młodych uzdolnionych Włochów nad młodymi zdolnymi Polakami? Czy ja czegoś nie wiem. Skoro chcieli pierwszy raz pokazać mecz Sassuolo mogli to zrobić wcześniej, kiedy ten klub grał z kimś lepszym od Interu. A tak czeka nas mecz średniaka bijącego się o udział w Lidze Europejskiej z drużyną niechlubnie nazywaną "czerwoną latarnią ligi", a przecież mogliśmy dostać mecz na szczycie... :? To tak jakby ktoś kupił nam bilet na TGV, a my uparcie brnęlibyśmy w podróż TLK :lol2:

 

Chciałbym tylko przypomnieć, że pierwszy mecz pomiędzy Sassuolo a Interem zakończył się wynikiem... 0:7 (zgłoś się!), Abstra[beep]ąc już od tego jakim wynikiem zakończy się rewanż to ktoś tutaj popełnił wielki błąd. Ktoś powinien za to beknąć.

 

Gdzie tu w tym wszystkim logika? Szukam, szukam i jej nie znajduję.

 

Dziś na antenie Os mecz Interu z Sassuolo - a na dokładkę "nieodżałowany" duet Dumanowski - Czachowski :x [AKA zakamuflowani kibice Interu? :o ]

 

Powiedzcie mi, że to tylko zły sen i zaraz się obudzę. Plisss :cry:

 

A taki się ładny weekend zapowiadał, eh... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie przejmuj się takimi [beep]ołami. Ja SerieA nie za bardzo lubię, bo to nudna liga, ale dzisiaj derby Rzymu obejrzę i to ze świetnym komentarzem, a to co OS pokazuje to już mnie nie interesuje, bo komentarz jest katastrofalny i nawet nie mam zamiaru tego słuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów Calcio jedynym ratunkiem jest nSport, który transmituje hity Serie A, a to co jest w Orange Sporcie, to jakaś kpina z kibica Calcio jest! A dzisiejsze derby Rzymu zapowiadają się niezwykle interesująco, bo Lazio gra coraz lepiej, a Roma jest w dołku :) a mecz Interu z Sassuolo obejrzę, bo lubię tą ligę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze mecze i tak zostaną pokazane czyli Napoli-Milan i dziś Lazio-Roma a reszta z tej ligi to mizeria także co pokaże OS to mało istotne i tak dobrze że dokładają po jednym meczu z kolejki i płacze i żale są bardziej niezrozumiałe niż sam wybór meczu choć Inter to poważny klub w tej lidzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...