Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bo piłka nożna jest kopaniną. Tylko nie zapominajmy tego, że przez takie UFC, boksy wzrasta agresja u innyh. Może filozofuje, ale tak jest. Po co się bić dla kasy i wyglądać jak Gołota? Poobijany jest cały, jego słowa które wypowiada co chwilę to "yyyyy aaaaaa" i nic więcej :)

 

Szanujmy ludzkie ciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę oglądacie takie [beep]icie?

 

Nie oglądam, dlatego brak UFC mi odpowiada.

 

Ale to jest mój punkt widzenia. Naturalnie nie potępiam tych którzy UFC oglądają, lubią i kochają. Wolny kraj, każdy może robić to co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy wróci TNA na Orange Sport?Bo naprwadę z Orange Sport nie jest zbyt dobrze.Stracili UFC,nie ma TNA,a to według mnie były programy,które miały dużą oglądalność.Pokazuje to chociażby liczba zapytań o TNA na profilu stacji na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam komentarze, że od boksu czy MMA w TV wzrasta poziom agresji to zastanawiam się co to za patologia się wypowiada. Masz jakieś dowody na takie twierdzenie? Lepiej, żeby dzieciaki z ulicy zaczęły uprawiać jakikolwiek sport, zostawiały na macie emocje i ćwiczyły hart ducha niż chały browary w ciemnej bramie i kradły babciom emerytury. To nie sporty walki powodują patologie, a brak zajęcia dla młodzieży i wszędobylski hedonizm. [beep]icia zakazać, na podwórkach zakaz gry w piłkę, to gdzie oni mają pożytkować energię?

 

Zamiast cieszyć się, że mamy różnorodność w TV i każdy może znaleźć coś dla siebie, to próbujecie zaszufladkować wszystkie stacje wyłącznie do piłki nożnej i muzyki pop. Może jeszcze ubierzcie wszystkich w mundurki i zróbcie kolejny PRL z reglamentowanym dostępem do TV. Pisanie w stylu "bardzo dobrze, że nie będzie tego w TV" świadczy wyłącznie o braku inteligencji i arogancji autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sytuacja OS nie jest najlepsza. Duży wpływ na to ma strategia dotycząca dystrybucji tego kanału w sieciach w kablowych. Orange udostępnia go za darmo, co na początku było bardzo dobrym rozwiązaniem, ale jak widać za pieniądze uzyskane tylko z reklam nie da się kupić drogich i bardziej wartościowych praw sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety obawiam się, że OS stracił kolejne prawa. Tym razem chodzi o zawody pod szyldem red bulla. Wcześniej nie było już transmisji z Crashed Ice, teraz nie będzie Air Race. Podejrzewam, że tak samo będzie z X-figters. Niestety ramówka w szybkim tempie ubożeje. Nic w zamian się nie pojawia. Oby coś doszło, bo to fajny kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, 5 marca 2014 roku

 

Transmisja łączona z meczów towarzyskich:

 

Francja - Holandia (na żywo)

Godz. 20.55

 

Hiszpania - Włochy (na żywo)

Godz. 21.40

 

Sobota, 8 marca 2014 roku

Serie A: Udinese - AC Milan (na żywo)

Godz. 17.55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie lubię transmisji łączonych :/ Mogli zrobić maraton meczów i puscić po kolei od 21 Francja - Holandia live, potem o 23 Hiszpania - Włochy a od 1 jak maja w planie retransmisje meczu Anglia - Dania. Człowiek by był ukontentowany piłkarską środą, a tak dwa mecze na raz oglądając nie widzi się całości, szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się cieszę że mogę pooglądać Sandecję w akcji :jupi:

Strasznie nie lubię transmisji łączonych :/ a tak dwa mecze na raz oglądając nie widzi się całości, szkoda...

O godz. 02:30 Francja-Holandia a zaraz po nim Hiszpania-Włochy oba mecze w całości więc w czym problem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień zwłoki to nie tak dużo :lol: A poza tym nawet lepiej że będzie łączona transmisja bo to mecze towarzyskie i mało prawdopodobne żeby to były mega hiper mecze a jeżeli już to nie jest to finał mundialu więc niewielka strata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina jest tych którzy ustalają godziny meczów, a przecież mogli się umówić żeby mecz Francji z Holandią odbył się o 20.30/20.00, a Hiszpanii z Włochami o 22.30/22.00... byłoby po kłopocie.

 

W przeszłości nie raz już bywało, że 3-4 szlagiery odbywały się o tych samych porach.

 

Ja tam zbytnio nie rozpaczam, bo najpierw looknę sobie na mecz Polska - Szkocja, a potem przełączę na starcie Espanii z Italią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...