Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@up 2x = zgoda, zgoda - w tym konkretnym przypadku mieliście rację - ale sami wiecie, że problem do którego cały czas nawiązuję ma zasięg nieco większy.

 

//

 

Dobra. Jedziemy z tym koksem:

 

Niedziela 30 marca

SS Lazio - Parma FC [na żywo]

Godz. 14.55

W sumie ta konfrontacja jest porównywalna do rangi meczu Samdporia - Fiorentina, a może i nawet jest ciekawsza?

 

Środa 2 kwietnia

AS Roma - Parma FC [na żywo]

Godz. 18.30

Pora rozgrywania tego zaległego meczu wyjątkowo mi nie pasuje :/:censored:

 

Poniedziałek 7 kwietna

Juventus FC - Livorno Calcio [na żywo]

Godz. 20.45

Wierząc ramówce sporządzanej przez teleman.pl to właśnie ten mecz zagości na antenie Os. Moje malkontenctwo wreszcie się na coś przydało :twisted:

 

Powiedzmy, że jestem ukontentowany najbliższymi dniami i tygodniami :jupi:

 

//

 

Wybór meczu Inter - Atalanta to był strzał w dziesiątke!

Dwa strzały w dziesiątkę na siedem prób to wynik jednak przeciętny.

 

Dziwie się, że NC+ nie wzięło meczu Juve- Parma, no ale fajny mecz na Orange sport będzie

Też się dziwię. Juventus i Parma to dwie najlepsze drużyny w 2014 roku. Także z tego punktu widzenia jest to szlagier.

 

Ale to nie jedyna wpadka nc+. Wybór derbów Werony według mnie kontrowersyjny. Chievo spisuje się słabo, walczy o utrzymanie, a Hellas po bardzo dobrej rundzie jesiennej niestety zdążył już spuchnąć. Pierwszy mecz tych drużyn na antenie nc+ też nie zachwycił. Na debiut Kupisza też się nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykowaliśmy tutaj kilka razy, że Dumanowski sobie nie radzi przy meczach Serie A itp, ale wczoraj obejrzałem magazyn Serie A na orange sport i muszę powiedzieć, że Dumanowskiego mi brakowało... Tak, brakowało bo dali ni z gruszki ni z pietruszki Grzywacza i ten kompletnie sobie nie poradził ze skomentowaniem skrótów calcio. Gadał bzdury, nie wiedział który zawodnik strzela, opóźniony komentarz w porównaniu z tym co leciało na ekranie. Nigdy więcej Grzywacza do skrótów z Serie A !!

 

Poza tym na 90% nie pokazali bramki Immobile z meczu Roma- Torino !! Co już jest po prostu skandalem! Chyba, że ja się zamyśliłem przez chwile i przeoczyłem, ale no na tyle chyba nie straciłem kontaktu z rzeczywistością :P Bo był gol Destro na 1-0, potem kilka akcji, m.in jak Cerci zmarnował, a bramki Immobile (swoją drogą piękna! ) nie pokazali wcale... Czy ktoś oglądał i może to potwierdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytykowaliśmy tutaj kilka razy, że Dumanowski sobie nie radzi przy meczach Serie A itp, ale wczoraj obejrzałem magazyn Serie A na orange sport i muszę powiedzieć, że Dumanowskiego mi brakowało... Tak, brakowało bo dali ni z gruszki ni z pietruszki Grzywacza i ten kompletnie sobie nie poradził ze skomentowaniem skrótów calcio. Gadał bzdury, nie wiedział który zawodnik strzela, opóźniony komentarz w porównaniu z tym co leciało na ekranie. Nigdy więcej Grzywacza do skrótów z Serie A !!

Skrótów wprawdzie nie oglądałem (nastawiłem się na sobotnią powtórkę), ale wierzę na słowo. Te same katusze przeżywałem gdy Bartnicki wziął się za skomentowanie magazynu Serie A. Efekt był taki sam jak opisujesz. Na dodatek nie ogarniał nazwisk piłkarzy i to nie nołnejmów, ale tych znanych m.in. z Napoli.

 

Poza tym na 90% nie pokazali bramki Immobile z meczu Roma- Torino !! Co już jest po prostu skandalem! Chyba, że ja się zamyśliłem przez chwile i przeoczyłem, ale no na tyle chyba nie straciłem kontaktu z rzeczywistością :P Bo był gol Destro na 1-0, potem kilka akcji, m.in jak Cerci zmarnował, a bramki Immobile (swoją drogą piękna! ) nie pokazali wcale... Czy ktoś oglądał i może to potwierdzić ?

Możliwe. Ja się z podobnymi wpadkami spotykałem już w przeszłości.

 

Powtórka magazynu nie da Ci pewnej odpowiedzi, bo oni czasami reagują na maile, wpisy na fejsie i o dziwo poprawiają swe błędy. Co więcej, gdy np. w poniedziałek jest magazyn ligowy, a tego samego wieczora jest jakiś mecz/mecze to oni na drugi dzień czasami (aczkolwiek nie zawsze) dokooptowują te mecze poniedziałkowe do magazynu. W tym przypadku może być podobnie ze spotkaniem Interu z Udine i jeśli Grzywacz zauważył (w co wątpię), że jednego trafienia zabrakło to może zwrócił na to uwagę osobom odpowiadającym za emisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiecie może coś na temat rozgrywek Major League Soccer w Orange Sport? W tamtym roku Orange Sport transmitowała mecze MLS. Czy w tym roku będzie podobnie?

 

Orange Sport olewalo MLS, czesto byly tylko jakies retransmisje (z paskiem) a czasami meczow w ogóle nie bylo. Na jakies fajerwerki w tym sezonie z ich strony bym nie liczyl - poza tym nie chwalili sie, ze maja MLS dalej ostatnio jakos (Ja nie zauważyłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

A kto jest ten Wawrzynowski? Jakiś poważny gość? Akurat dzisiaj ramówka Orange Sport przedstawia się bardzo dobrze, najpierw Puchar Polski, później Puchar Niemiec. Może te plotki o śmierci kanału są mocno przesadzone, jakieś tam prawa im jeszcze zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to bardzo poważny, Bardzo interesującą wiadomość, szkoda tylko, że jest ona na tyle dziwna, że oprócz Wawrzynowskiego żaden inny dziennikarz nawet słowem nie pisnął :P
A dlaczego mieliby pisnąć? Przeważnie ludzie u nich pracujący, mają zapis w umowach o zakazie wypowiadania się o sytuacji wewnętrznej spółki. :P

 

Orange podobno dementuje (źródło) te doniesienia. Ale moim zdaniem, to tylko próba studzenia negatywnych nastrojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...