Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo1984 napisał(a):Ja osobiście wolę od czasu zobaczyć mecze słabszych ekip w których widać walkę ambicje a nie tylko i wyłącznie kasę kasę i zawodników którzy grają czasami jak by nie mogli :)

 

 

To prowokacja? Ty tak serio czy mnie trollujesz?

Tak na serio

 

Pablo1984 napisał(a):Bardzo często oglądam mecze na Rai Sport piłkę

 

 

Albo coś kręcisz, albo oglądasz powtórki z kilkutygodniowym poślizgiem. Bo tam na żywo leci tylko Serie D, Lega Pro i Primavera.

oglądam serie d i całkiem fajny poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport na stronie pisze, że całość Hiszpania - Boliwia na Orgngesport.pl jednak nie przekierowuje mnie na video do tego meczu? Ma ktoś poprawny link? Nie, to nie ten z rejestracją - w razie pytań.

Tu powinien być: http://www.orange.pl/kid,4002624166,id, ... ticle.html

EDIT: Dobra, chyba wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio:

Puchary Francji, Anglii, Niemiec i Polski (chociaz odnosnie tego ostatniego nie sadze, zeby to byl jakis mega atut). Do tego mecz 3. wyboru Serie A (dla mnie to nic nie znaczy, bo ogladam te lepsze mecze Serie A na nC+) i mecze 1. ligi (bez komentarza, tam mecze tocza sie na kartofliskach i polach ...) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną plotkę mówił jakiś pseudo dziennikarz na portalu Twitter nie ma żadnych informacji że kanał się kończy nawet chyba tu było jakieś oświadczenie nadawcy jak dobrze pamiętam.

A wracając do tematu praw to nawet jeśli stracą P. Anglii to co kiedyś kanał miał ligę portugalska , Francji ., NBA teraz ma coś innego a zaraz będzie mieć jeszcze inną ofertę ....

Każdy może tu powiedzieć że zna kogoś z stacji ... że słyszał ale to tylko gadanie bez dowodów i na razie wygląda to jak tania plotka w artykule pewnego pisma .. kacza dziennikarska

Jak będzie prawdą że stacja zniknie w tym roku mogę Cie przeprosić ale wątpię w konieczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Zarzeczny coraz bardziej wykazuje się niewiedzą...

Pierwszy raz oglądałeś ten program? Przecież Zarzeczny z tego żyje, że popisuje się celowo swoją niewiedzą(a wie dużo) i ma wielkie ego. Przecież on na każdym kroku podkreśla jaki to on nie jest super i dla niego taki Mitroglou to przypadkowy człowiek z ulicy. Każdy wywiad z nim oślepia jego blaskiem, nawet ten papierowy. Za to właśnie ma tak dużo przeciwników, ale także i zwolenników.

Przypomniała mi się jedna z sytuacji, gdy ktoś pytał o mecz na mundialu chyba z 2006r. Zarzeczny skorygował gościa, mówiąc nawet o pogodzie z tego meczu i ławce rezerwowych :shock: Jak chce, to potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na ile to prawda, ale chyba czarne chmury zbierają się nad Orange Sport...

 

Tracą jeden z swoich flagowych produktów, w postaci gal PLMMA - przechodzą one od przyszłego roku do Polsatu Sport ( 10 gal rocznie ). Do tego coraz częściej słyszy się o definitywnym zamknięciu stacji w tym roku...Jak wspominałem na początku, z zamknięciem stacji mogą to być plotki, ale jeśli chodzi o MMA, to prawdopodobnie zostaną tylko z magazynem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...