Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry komentarz ? Bez żartów. Przecież Strejlau myślał, że trenerem Hull jest Bruce Lee :lol2:

Eee tam. Dużo luzu, żartów, w tym z Brucem Lee. Strejlau był wczoraj w dobrej formie. Czasami właśnie rzucali takimi ciekawostkami :lol2: Wolę taki komentarz niż typowo "ekspercki" w stylu "nie znam się, ale wypowiem" Ale to kwestia gustu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry komentarz ? Bez żartów. Przecież Strejlau myślał, że trenerem Hull jest Bruce Lee :lol2:

 

Mnie tez Strejlau momentami denerwował, powtarzał wszystko to co podczas półfinału Arsenal - Wigan, to że formacje Arsnealu zbyt oddalone, że nie wie jak Wenger może tego nie widzieć, że grają zbyt wolno itp itd.

Poza tym wkurzyło mnie orange sport, że przerwali mecz i dali Puchar Niemiec zamiast dokończyć FA CUP! Przecież w Berlinie wiało nudą przez cała 1poł to czy tak ciężko było przełączyć na dogrywkę na Wembley ? Tym bardzej, że widzieli jakie tam emocje są i jaki wysoki poziom oba zespoły prezentowały w dogrywce...

 

Ale od początku jak zobaczyłem terminarz na sobotę to się wkurzyłem bo raz, że finał na Wembley pokrył się z meczem Barcy z Atleti na Camp Nou (tu bardziej wina LFP bo wyznaczyła taką idiotyczną datę na ten hit sezonu !! ;/) A druga sprawa to Niemcy też zamiast dać finał o 20:45 albo chociaż 20:30 to nie poszli wcale na ręke... a widzowie i fanatycy piłki jak ja tylko cierpieli z tego powodu i się denerwowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz?? Toć to skandal, jak można przerwać transmisję transmitowanego meczu?? Niezależnie od tego co by się działo w Berlinie trzeba dokończyć to co się zaczęło. To tak jakby przerwali film w połowie... Zresztą to jest XXI w. Można zrobić transmisję równoległą lub dwa okienka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby to był żart ...

Niestety to prawda. Pokazali jedynie na małym okienku bramkę Ramseya z trwania całej dogrywki i chyba jak sędzia zagwizdał po raz ostatni gdy Wenger uniósł ręce w górę w geście triumfu. A tak to katowali nas beznadziejnym meczem w 1 poł z Berlina bez żadnego małego okienka, ani bez multiligi nawet!

Uznali, że Lewy lepszy od Fabiańskiego ? A może to magia tej polskiej Borussi ? Decyzja mnie wkurzyła i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie tak. W niedzielę mieli pokazywać mecz Francja - Paragwaj, a w programie też go nie ma.

https://satkurier.pl/news/101199/2805-106-hiszpania-boliwia-francja-paragwaj-towarzysko.html

 

Tutaj piszą, że mecz jednak będzie. Już sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się sugerował, że nie ma tego meczu tu -> http://www.orange.pl/program-tv-os.phtml :( a liczyłem, że popatrze na moich faworytów Mundialu w TV z komnetarzem Święcickiego, a tu lipa jedna wielka !! z Norwegami też ich nie pokazali we wtorek eh i katowalem się polską Ekstraklapa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ja też poczułem się nieźle zawiedziony i rozczarowany.

 

Trochę śmieje się pod nosem, bo mecz udało mi się ostatecznie obejrzeć i to w HD. W czyściutkim HD na streamie. Takiej możliwości na Os bym niestety nie miał. Co za paradoks. To jedna z tych sytuacji kiedy komputer + w miarę szybki internet > SAT.

 

Co do meczu - był przedni - choć jednostronny. Francja w fajnym składzie. Piękne gole Giroud i Pogby.

 

Ostrzyłem już sobie zęby na Paragwaj (nomen omen moją ulubioną reprezentację), ale jak widać znowu będzie trzeba odpalić stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz ładnych bramek trzeba dorzucić kunszt Valbueny i jego 3 asysty, a podanie Debuchy do Remy'ego też palce lizać. Taką Francję chce się oglądać!

 

Co do meczu z Paragwajem to niestety info jest takie

 

20sfxvl.jpg

 

Aaa i podziwiam, że Paragwaj jest Twoja najlepszą repreznetacją bo ja osobiście na ich grę w ostatnich latach nie mogę patrzeć. Strasznie schematyczni, zero polotu, a i ostatnio już całkiem się posypał Paragwaj, w eliminacjach byli po prostu do bicia przez każdego. Ale chętnie bym ich zobaczył na tle Francji oczywisćie w niedzielny wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciuńku... admin pomarańczowego fanpejdża się naprodukował, a najważniejszego newsa nie sprzedał.

 

Czyli co... z pokazywaniem rep. Francji już definitywnie finito? Umowa się skończyła? Licencja wygasła? Raaany julek... co to jakaś tajemnica handlowa :woot: Tajne przez poufne? Polskiej mentalności nigdy nie zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że się prawa skończyły to nic dziwnego, w końcu teraz mecze reprezentacji będzie można kupić tylko bez meczów eliminacyjnych,a jak wiadomo Francuzi jako gospodarze byli dolosowani do jakiejś grupy el. Euro 2016 i prawa do tych meczów towarzyskich teraz ma Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze włoskiej Serie A jakie były transmitowane "live" na antenie Orange sport w sezonie 2013/2014:

 

01. kolejka: SS Lazio 2:1 Udinese Calcio

02. kolejka: AC Milan 3:1 Cagliari Calcio

03. kolejka: UC Sampdoria 0:3 Genoa CFC

04. kolejka: Juventus FC 2:1 Hellas Werona

05. kolejka: Udinese Calcio 1:0 Genoa CFC

06. kolejka: Genoa CFC 0:2 SSC Napoli

07. kolejka: SS Lazio 0:0 ACF Fiorentina

08. kolejka: Torino FC 3:3 FC Internazionale

09. kolejka: Juventus FC 2:0 Genoa CFC

10. kolejka: AS Roma 1:0 Chievo Werona

11. kolejka: Udinese Calcio 0:3 FC Internazionale

12. kolejka: FC Internazionale 2:0 AS Livorno

13. kolejka: AS Livorno 0:2 Juventus FC

14. kolejka: FC Internazionale 1:1 UC Sampdoria

15. kolejka: Torino FC 1:0 SS Lazio

16. kolejka: Udinese Calcio 0:2 Torino FC

17. kolejka: AS Roma 4:0 Calcio Catania

18. kolejka: SSC Napoli 2:0 UC Sampdoria

19. kolejka: FC Internazionale 1:1 Chievo Werona

20. kolejka: AC Milan 1:0 Hellas Werona

21. kolejka: ACF Fiorentina 3:3 Genoa CFC

22. kolejka: AS Roma 4:2 Parma FC

23. kolejka: FC Internazionale 1:0 US Sassuolo

24. kolejka: Calcio Catania 3:1 SS Lazio

25. kolejka: UC Sampdoria 0:2 AC Milan

26. kolejka: Torino FC 0:2 UC Sampdoria

27. kolejka: Udinese Calcio 1:0 AC Milan

28. kolejka: AC Milan 2:4 Parma FC

29. kolejka: FC Internazionale 1:2 Atalanta BC

30. kolejka: Juventus FC 2:1 Parma FC

31. kolejka: SS Lazio 3:2 Parma FC

32. kolejka: Juventus FC 2:0 AS Livorno

33. kolejka: AC Milan 1:0 Calcio Catania

34. kolejka: Udinese Calcio 1:1 SSC Napoli

35. kolejka: US Sassuolo 1:3 Juventus FC

36. kolejka: Calcio Catania 4:1 AS Roma

37. kolejka: Torino FC 1:1 Parma FC

38. kolejka: AC Milan 2:1 US Sassuolo

 

106 bramek w 38 meczach

 

[2,78 gola na mecz]

 

 

 

Najczęściej pokazywanymi klubami na antenie Os były:

 

Milan (8) - 7 razy

Inter (5) - 7 razy

Udinese (13) - 6 razy

Juventus (1) - 6 razy

Genoa (14) - 5 razy

Sampdoria (12) - 5 razy

Lazio (9) - 5 razy

Torino (7) - 5 razy

Parma (6) - 5 razy

Catania (18) - 4 razy

Roma (2) - 4 razy

Livorno (20) - 3 razy

Sassuolo (17) - 3 razy

Napoli (3) - 3 razy

Chievo (16) - 2 razy

Hellas (10) - 2 razy

Fiorentina (4) - 2 razy

Cagliari (15) - 1 raz

Atalanta (11) - 1 raz

Bologna (19) - 0 razy

 

*w nawiasach miejsce jakie dany klub zajął na koniec rozgrywek

 

//

 

Udinese, Genoa, Samdporia > Roma, Napoli, Fiorentina

 

Takie numery tylko w Orange sport.

 

Pamiętacie moje podsumowanie (z 14 stycznia 2014 roku, z godziny 14:48) półmetka sezonu? W sumie od tamtej pory nic się nie zmieniło toteż nawet się nie wysilam żeby zrobić następne. Tylko się powtórzę. Wszystkie pięć punktów nadal uważam za aktualne. Jednym słowem status quo. Niby nic się nie pogorszyło, ale też nic się nie poprawiło.

 

Jeśli miałbym wystawić Orange sport notę w dziesięcio stopniowej skali to zdecydowałbym się na 4/10. Dlaczego? Tak pokrótce:

1 - brak HD i brak jakichkolwiek przesłanek żeby to HD się pojawiło

2 - bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć niski poziom komentarza meczowego

3 - kuriozalny wybór meczów (całe mnóstwo nietrafionych wyborów)

a) kompletnie niezrozumiała dla mnie olewka topowych klubów

B) faworyzowanie klubów w których rzekomo mieli grać Polacy. Najlepszy przykład stanowi chyba Udinese

4 - przeciętnie rozreklamowany produkt

 

Ogólnie rzecz ujmując jestem rozczarowany.

 

Z uszanowaniem Project_ALF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 - kuriozalny wybór meczów (całe mnóstwo nietrafionych wyborów)

Z I ligą podobnie. Cały czas w kółko leci tylko Arka Gdynia, GKS Bełchatów, GKS Katowice i Górnik Łęczna. Chojniczanka gra hitowy mecz z Arką, transmisji brak, bo kolejkę wcześniej pokazywali bardzo prestiżowy mecz Arka - Puszcza Niepołomice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj,że jednak to CNC+ miał mecze pierwszego wyboru.

Wiem.

 

Orange sport miał prawo trzeciego wyboru. TRZECIEGO.

 

Juventus

Roma

Napoli

Fiorentina

Inter

Milan

Lazio

 

SIEDEM najbardziej markowych, najbardziej reprezentatywnych klubów włoskich w XXI wieku (kolejność brana pod kątem obecnego sezonu).

 

Trzeci, a nawet czwarty wybór dawał naprawdę wiele. Niestety wyszło jak wyszło.

 

Obarczyłbym winą po nazwiskach, ale nie mam pojęcia kto tam u nich te mecze wybiera. Jedno jest pewne, na pewno nie jest to osoba zbyt kompetentna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project_ALF - a może Włosi wysyłali te mecze po za teren a nawet jeśli taki wybór to ich sprawa uznali że chcą ten i tyle tak samo jak uznali że dogrywka meczu pucharu Anglii będzie w internecie a nie w TV bo musieli( chcieli dać mecz Pucharu Niemiec ) Odnośnie włoskich ekip topowych hmm Juventus - zamieszany w ustawianie meczów super topowa ekipa Ac Milan - od dawna to tylko nazwa a nie poziom, Odnośnie pokazywania ekip z polakami to super sprawa pokazywanie naszych daje ten smaczek.

Ja osobiście wolę od czasu zobaczyć mecze słabszych ekip w których widać walkę ambicje a nie tylko i wyłącznie kasę kasę i zawodników którzy grają czasami jak by nie mogli :)

Bardzo często oglądam mecze na Rai Sport piłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project_ALF - a może Włosi wysyłali te mecze po za teren a nawet jeśli taki wybór to ich sprawa uznali że chcą ten i tyle tak samo jak uznali że dogrywka meczu pucharu Anglii będzie w internecie a nie w TV bo musieli( chcieli dać mecz Pucharu Niemiec ).

Były to suwerenne wybory Orange sport.

 

Odnośnie włoskich ekip topowych hmm Juventus - zamieszany w ustawianie meczów super topowa ekipa

Ośmiu piłkarzy z tamtego składu Juventusu na kilka tygodni przed ogłoszeniem wyroku (podważonego i zmienionego później przez inny Trybunał po zapoznaniu się z nowymi dowodami) zagrało w wielkim finale Mistrzostw Świata. Pięciu włochów odebrało złote medale zaś trzech francuzów srebrne. Piłkarz Juve i kapitan nowych mistrzów świata wzniósł najcenniejsze piłkarskie trofeum ku górze - odbierając kilka miesięcy później złotą piłkę France Football i dwie inne arcyprestiżowe nagrody indywidualne dla najlepszego piłkarza świata od FIFA i World Soccera. Także ten tego ten - ironia coś ci nie wyszła.

 

Ac Milan - od dawna to tylko nazwa a nie poziom,

Nikt nie ma patentu na wieczne wygrywanie. Gdybyś czytał moje poprzednie posty wiedziałbyś, że byłem pierwszym który krytykował Os za permanentne transmitowanie meczów z udziałem klubów mediolańskich.

 

Odnośnie pokazywania ekip z polakami to super sprawa pokazywanie naszych daje ten smaczek.

W tym problem, że poza Glikiem naszych w meczach pokazywanych na antenie Orange sport nie było ani widu, ani słychu.

 

Ja osobiście wolę od czasu zobaczyć mecze słabszych ekip w których widać walkę ambicje a nie tylko i wyłącznie kasę kasę i zawodników którzy grają czasami jak by nie mogli :)

To prowokacja? Ty tak serio czy mnie trollujesz?

 

Bardzo często oglądam mecze na Rai Sport piłkę

Albo coś kręcisz, albo oglądasz powtórki z kilkutygodniowym poślizgiem. Bo tam na żywo leci tylko Serie D, Lega Pro i Primavera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna transmisja łączona w Orange sport. Ciekawe jak to tym razem wyjdzie.

 

 

@Project Alf

Jako specjalista od ligi włoskiej, jakie jest Twoje zdanie o Immobile? Jaki to jest typ zawodnika- bardziej Rossi czy Baggio? Wstyd się przyznać, ale nie kojarzę.

Pobawię się trochę w moda i przeniosę rozmowę do działu Sport żeby nie robić offtopa.

 

Tutaj co nieco nabazgrałem:

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=36&t=24433&p=963609#p963609

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...