Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Panowie przychodzę do Was z takim zapytaniem: zostało mi 7 miesięcy obcnej umowy (umowa wypowiedziana) i chce przejść z pakietu: FamMax, Extra, SportHD , Cinemax na Rodzinny+ SportHD - kiedy mógłbym się ubiegać o ten pakiet? Istnieje możliwość skrócenia obecnej umowy? W tej chwili mam nadpłatę 478,00zł, która pokrywa abonamenty do końca kontraktu. Moja obecna umowa to 24/8.

 

PS: Na jaki czas mogę podpisać umowę z tym pakietem RodzinnyHD + SportHD - 12 miesięcy?

Zapomnij o umowie z tym pakietem na 12 miesięcy.Jak informował @swojadroga przy tym pakiecie tylko umowy na 24 lub 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak logiki w tym CP - pakiet Familijny Max HD+ SPORT HD+ Film HD+ Cinemax można mieć w krótszych umowach a Rodzinny HD+ SPORT HD już nie.

Mało tego kombinacja: Rodzinny HD+ Max HD+ Film HD+ Sport HD jest droższa niż ta powyżej mimo braku pakietu Familijnego HD i Cinemaxów ( o 10 zł).

 

:crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużając umowę możesz dobrać kolejne dekodery MR. Koszt usługi:

 

-> Przy abonamencie w minimalnym zobowiązaniu 69,90zł Multiroom SD/HD będzie kosztował 5zł za jeden MR, 10zł za dwa MR i 15zł za 3 MR.

 

 

Czyli wynika z tego, że mając Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD i jeden MR za 69, 90 zł można w tej samej cenie otrzymać dodatkowy dekoder MR (czyli razem jeden główny i dwa dodatkowe). To wszystko przy umowie 5/12 lub 5/15. Dobrze myślę?

 

Pytam, bo w APS-ie gdy powiedziałem o co mi chodzi, to Pan bez składania wypowiedzenia zaoferował mi umowę 5/15. Nie mógł tylko przeskoczyć opłat za MR. Wychodziło mu 10 zł za pierwszy i 5 zł za drugi, czyli razem 74,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wynika z tego, że mając Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD i jeden MR za 69, 90 zł (...)

 

Powyższy pakiet to zobowiązanie 59,90zł, czyli z jednym MR dopłata wynosi 10zł, z dwoma 15zł. Końcowa kwota się zgadza, ale pośrednie już nie. ;)

Za 69,90zł jest Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD z pakietem VOD i IPLĄ. Wtedy z jednym MR jest dopłata 5zł, a z dwoma 10zł, czyli w sumie 79,90zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 m-ce starej umowy 15/5 FM hd, sport, film, cinemax, ipla i vod oraz multiroom za 69,9, wysłane wypowiedzenie i dziś telefon z propozycją: umowa 15/5 pakiet premium za 79.9, chciałem wydębić stary pakiet bez iplii i vod, na 12/5 ale się nie dało ostateczna propozycja pakiet premium na 12/5 za 79,9. Da się utargować coś więcej, czy raczej nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 m-ce starej umowy 15/5 FM hd, sport, film, cinemax, ipla i vod oraz multiroom za 69,9, wysłane wypowiedzenie i dziś telefon z propozycją: umowa 15/5 pakiet premium za 79.9, chciałem wydębić stary pakiet bez iplii i vod, na 12/5 ale się nie dało ostateczna propozycja pakiet premium na 12/5 za 79,9. Da się utargować coś więcej, czy raczej nie ma szans?

 

Mam w tej chwili pakiet taki, jak w podpisie. Obecna umowa jest również typu 15/5, abonament w okresie płatnym mam 69,90 zł. Pierwsze słyszę, aby za dychę więcej dostać pakiet Premium! :shock:

Byłoby bardzo miło coś takiego dostać. Jeśli będzie to możliwe to chętnie na to "pójdę"! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili pakiet taki, jak w podpisie. Obecna umowa jest również typu 15/5, abonament w okresie płatnym mam 69,90 zł. Pierwsze słyszę, aby za dychę więcej dostać pakiet Premium! :shock:

Byłoby bardzo miło coś takiego dostać. Jeśli będzie to możliwe to chętnie na to "pójdę"! ;)

 

Ja dostałem przed wakacjami umowę na Rodzinny (której w końcu nie podpisałem, ale to osobny temat) w której były wyszczególnione różne oferty i ich warunki i z pewnością BYŁ tam pakiet premium za 79,90. Nie pamietam na jak długo, ale o ile pamietam pakiet nie miał żadnej elastyczności, ani w górę, ani w dół. Mogę puszukać papierów, bo chyba jeszcze mam i na to zerknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...