Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiadomo już coś o promocjach na Boże Narodzenie, umowa mi się kończy 20-ego listopada i czekam aż coś się pojawi, niby przy wypowiedzeniu nic nie wspomnieli ale im powiedziałem otwarcie, że czekam na Boże Narodzenie aż się coś trafi po czym konsultant, że na pewno nie, lepszych promocji nie będzie. Nic w trawie nie piszczy o ofetach na gwiazdkę 2015?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jednak wolę skrobnąć i złożyć wypowiedzonko, aby dostać potem właśnie miesiące za free. Ja jednak i tak nie mam miesięcy darmowych, bo zawsze od samego początku płacę abonament uśredniony, czyli niższy od pełnego. :)

 

W jaki sposób? Przy przedłużaniu można coś takiego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie posiadam pakiet Familijny Max HD + MR za 59.90. Do końca umowy zostalo 4 miesiace. Ostatnia umowa podpisana w APS na 15 miesiecy w tym niestety 0 gratis. Chcialem zapytac co moge osiagnac o ile w ogóle mogę cos lepszego zostając nadal w cenie 59.90. Z góry dziękuje za odpowiedzi ;]

Edytowane przez Doherty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo

W bardzo prosty sposób. :) Zakładając, że nie masz aktualnie nadpłaty na swoim koncie abonenckim, przedłużając umowę np. na 15 miesięcy, w tym 5 gratis, mnożysz sobie kwotę abonamentu obowiązującą po miesiącach bezpłatnych razy 10, następnie to co wyjdzie dzielisz przez 15. I taką kwotę wpłacasz już od pierwszego okresu rozliczeniowego nowej umowy, nie bacząc na miesiące bezpłatne. Jeśli wcześniej miałeś jakąś nadpłatę (w ICOK widoczna jako "wolne środki") to możesz ją sobie dodatkowo uwzględnić przy obliczaniu "nowego", średniego abonamentu, co spowoduje jeszcze dodatkowe jego obniżenie. :) Dla przykładu, ja obecnie mam umowę właśnie typu 15/5, abonament nominalny po miesiącach bezpłatnych mam w wysokości 69,90 zł, jednak po uzwględnieniu nadpłaty, jaka mi pozostała z okresu poprzedniej umowy (która została anulowana wcześniej na skutek jej kolejnego przedłużenia) i po uśrednieniu "nowego" abonamentu, wyszło mi, że obecnie płacę równe 40 zł miesięcznie, licząc do ostatniego okresu rozliczeniowego obecnej umowy. W sumie byłoby troszkę więcej, ale w pierwszym miesiącu wpłaciłem nieco większą kwotę, aby zrobić swego rodzaju "wyrównanie" do tych 40 zł w kolejnych miesiącach. :)

 

@Doherty

Zacznij od napisania wypowiedzenia umowy. Wypowiedzenie to możesz albo wysłać pocztą, listem poleconym za potwierdzeniem odbioru albo złożyć osobiście w APS-ie Cyfrowego Polsatu. W tym ostatnim otrzymasz też potwierdzenie złożenia wypowiedzenia i wypowiedzenie to zostanie od razu zarejestrowane w systemie Cyfrowego Polsatu.

Następnie oczekuj na telefon z DUK (Działu Utrzymania Klienta). Mogą dzwonić już nawet następnego dnia albo za dwa, trzy dni. :) Wówczas dobrze negocjuj! ;) Myślę, że w twojej sytuacji spokojnie uzyskasz umowę typu 12/5 (umowa na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Doherty

Zacznij od napisania wypowiedzenia umowy. Wypowiedzenie to możesz albo wysłać pocztą, listem poleconym za potwierdzeniem odbioru albo złożyć osobiście w APS-ie Cyfrowego Polsatu. W tym ostatnim otrzymasz też potwierdzenie złożenia wypowiedzenia i wypowiedzenie to zostanie od razu zarejestrowane w systemie Cyfrowego Polsatu.

Następnie oczekuj na telefon z DUK (Działu Utrzymania Klienta). Mogą dzwonić już nawet następnego dnia albo za dwa, trzy dni. :) Wówczas dobrze negocjuj! ;) Myślę, że w twojej sytuacji spokojnie uzyskasz umowę typu 12/5 (umowa na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis).

 

Dzięki wielkie za odpowiedz. Chcialem jeszcze zapytac czy w tej cenie jest szansa na jakies dodatkowe kanaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona wczoraj. Dotychczasowa, na pakiet premium + Ipla Mix + 1 multiroom za 94,90zł obowiązywała do 5 marca 2016. Wypowiedzenie złożone jakiś czas temu, jednak z DUK nie było dotychczas kontaktu. Postanowiłem sam zadzwonić i spytać o dostępne oferty. Chciałem utrzymania obecnego pakietu. Pierwsza standardowa 29/8 - podziękowałem i zapytałem o coś krótszego. Pojawiło się więc 15/5, na co ja, że interesuje mnie umowa 12/5. Konsultantka powiedziała że sprawdzi i po chwili odpowiedź, że jest dostępna taka oferta. Dodatkowo w standardzie pakiet VOD 211-214 na 5 miesięcy. Zgodziłem się i nowe warunki wchodzą od kolejnego okresu rozliczeniowego, czyli od 5 listopada anulowane zostały pozostałe 4 miesiące z dotychczasowej umowy. W wpłatą za kolejny okres rozliczeniowy się wstrzymałem - jak się okazuje dobrze zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od mniej więcej miesiąca zaczęła się u mnie "gorąca linia" z utrzymaniówki. Moja sytuacja przedstawia się dokładnie tak:

 

Posiadam: Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD za 59,90zł + 5zł Sagem Esi-88

Chce: Rodzinny HD + Sport HD za 39,90zł (okres umowy mnie nie interesuje)

 

I teraz tak umowę mam do 24 kwietnia 2016 roku - aktualnie jest wypowiedziana. 16 października kontaktował się ze mną Pan, który jak zwykle pytał się - dlaczego chcę zrezygnować i jak ewentualnie może mnie zatrzymać? Powiedziałem co mnie interesuje i tak dalej... po czym Pan odpowiedział, że w chwili obecnej (wtedy) mam 6 miesięcy do końca obecnej umowy, ale 28 grudnia - będzie taka możliwość i da mi umowę 29 miesięcy i w tym 8 miesięcy gratis na Rodzinny HD + Sport HD za 39,90zł. Dziś kolejny telefon - tym razem rozmawiałem z kobietą, która usilnie mi "wmawiała", że pakiet Rodzinny HD + Sport HD za 39,90zł jest dostępny tylko miesiąc przed końcem! Proponowała mi pakiet  Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD za 59,90zł (zlikwidowany czynsz za dekoder) na 24/8 (czyli to co miałem teraz), lub 15/5. 

 

Panowie kto ma rację? Czy mam żyć nadzieją, że w grudniu będę mógł mieć ten pakiet Rodzinny HD + Sportowy HD? Czy raczej będę "zmuszony" czekać do końca kwietnia? Obecnie mam nadpłatę w wysokości 368,00zł na koncie - co się stanie z tą nadpłatą gdybym przedłużył umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli na własną rękę. W sumie dobry sposób. Bo myślałem, że może jak podpisujesz umowę, to możesz poprosić CP, żeby Ci zamienili te 12/5 na mniejszą opłatę abonamentową przez cały okres umowy.

 

Nie, nie ma takiej możliwości. Tak jak już wspomniałem, sam sobie wyliczasz "średnią" kwotę abonamentu i taką też co miesiąc wpłacasz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostajesz miesiące gratisowe? Bo oni składają wypowiedzenie żeby nie płacić przez 5 czy tam 8 miesięcy

 

Jak najbardziej. Ostatnio 15/5 na 5 miesięcy przed końcem starej umowy. Bez wypowiedzenia. Wystarczył jeden telefon do właściwego konsultanta w DUK.

Do właściwego bo pierwszy twierdził, że nie da rady tak wcześnie. Drugi nie widział problemu ani w braku wypowiedzenia ani w tym, że do końca umowy jest prawie pół roku.

Zakładając, że nie masz aktualnie nadpłaty na swoim koncie abonenckim, przedłużając umowę np. na 15 miesięcy, w tym 5 gratis, mnożysz sobie kwotę abonamentu obowiązującą po miesiącach bezpłatnych razy 10, następnie to co wyjdzie dzielisz przez 15. I taką kwotę wpłacasz już od pierwszego okresu rozliczeniowego nowej umowy, nie bacząc na miesiące bezpłatne. Jeśli wcześniej miałeś jakąś nadpłatę (w ICOK widoczna jako "wolne środki") to możesz ją sobie dodatkowo uwzględnić przy obliczaniu "nowego", średniego abonamentu, co spowoduje jeszcze dodatkowe jego obniżenie.

 

Tylko czy taka zabawa ma jakiś sens? Oprócz powtórki z matematyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...