Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedł kolejny już aneks przez DUK. Tym razem domownicy uparli się na dekoder z nagrywarką, więc ostatecznie jest umowa 15msc z czego 3 msc free Familijny Max HD, FILM HD, Sport HD, Cinemax HD 59,9 zł i dek PVR 7000. Próbowałem 12 msc ale za każdym razem upierano się, że będzie 5zł dodatkowo czynszu za dek więc odpuściłem. Nie jest to zresztą większy problem, skoro cały czas można skracać umowy nawet 6 msc przed końcem. Wcześniej były umowy 12/5 i 15/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pakiet MiniHD od lat aktualnie do grudnia za 4,90. Wyslalem wypowiedzenie i dzis dostałem telefon z DUK aby zwiększyć pakiet do RodzinnegoHD jednak nie jestem zainteresowany. Na zapytanie o pozostanie przy pakiecie Mini przy symbolicznej kwocie 4,90 dostałem odpowiedź że w tym celu umowa musi przejść w czas nieokreślony - co nie ukrywam trochę mnie zdziwiło. Czy to prawda? Od stycznie podobno zmieniły sie przepisy i nie mogą podnieść opłaty po przejściu na nieokreśloną. Może ktoś z Was to potwierdzić?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos poprzedniej wypowiedzi,Koledzy czy ZAWSZE teraz tak będzie,że jeżeli jakaś obecna umowa nam się kończy np. na pakiet którego już niema w ofercie to nie robiąc nic MUSI się się nam ona przekształcić na czas nieokreślony za poprzednią cenę?. /na dotychczasowych warunkach/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem ofertę na kończącą się umowę TKA52 - Mini HD obecnie za 4,90. Umowa na 24 miesiące, 12 miesięcy Rodzinny HD za 4,90 a później możliwość powrotu do Mini HD za 14,90. Oferta odrzucona. Tak się zastanawiam, bo CP  - i @Burito powyżej - o tym mówią, że cena pozostaje niezmieniona przy przejściu umowy na czas nieokreślony. Ale przecież w warunkach promocji stoi jak byk MINI  HD za 16,90 przy umowie na czas nieokreślony. Nowy regulamin to jakoś precyzuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie jest to nigdzie uregulowane, skąd to CP bierze to nie wiem, sam kiedyś kolega @swojadroga się dziwił jak to jest możliwe ale skoro działa na naszą korzyść to po co się unosić.

Podobnie mam z umową słynną DRH6, skończył mi się okres tych 6 miesięcy, gdzie za pakiet Mini HD płaciłem 9,90 zł miesięcznie. W 7 miesiącu umowy nic nie zrobiłem, nie zmieniłem pakietu na Darmowy HD i nadal mam Mini HD za 9,90 zł miesięcznie i umowa jest na czas nieokreślony :)

 

Inaczej sprawa wygląda jakbym np. w 7 miesiącu umowy przeszedłbym na pakiet Darmowy HD a w 8 miesiącu znowu zadeklarował chęć powrotu do pakietu Mini HD, wtedy już płacę za niego 16,90 zł miesięcznie. Może tak samo się ma do TKA52?

Edytowane przez Burito
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam c polsat i chciałbym dobrać kartę z modułem CI. Czy jest szansa na jakąś promocje na to czy oni to traktują jako drugą umowę i drugi dekoder? Pytam w zasadzie po to, czy warto do nich dzwonić i coś kombinować, czy też iść do punktu i po prostu podpisać umowę nową i tyle.

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@najman12

Co rozumiesz poprzez "dobranie karty z modułem CI"? Chodzi ci o usługę Multiroom?

Jeśli tak to do Multiroom'u można wziąć tylko dekoder dedykowany. Moduł CAM może być tylko jako tzw. urządzenie główne. Ewentualnie jest jeszcze taka opcja, że obecnie posiadany dekoder wymienisz na moduł CAM, a do Multiroom'u dobierzesz znów dekoder. W zależności od modelu dekodera, jaki aktualnie posiadasz, być może twój obecny dekoder główny stanie się wówczas urządzeniem dodatkowym.

Więcej informacji i dyskusje odnośnie usługi Multiroom w Cyfrowym Polsacie znajdziesz tu: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/7935-multiroom-cyfrowego-polsatu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu ma obecnie pakiet Mini HD, za który płaci 14.90 zł. Do końca umowy zostało mu 7 miesięcy. Czy w tej cenie dostanie pakiet Rodzinny HD ? Przy niskim pakiecie jest możliwość wzięcia jakiegoś dekodera z nagrywarką ? Konieczne jest wysłanie wypowiedzenia czy przystaną na takie warunki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia umowa 15/5, z wypowiedzeniem 12/5 (5 to miesiące bez opłat). Rodzinny HD za 19,90 zł, średnio w drugiej opcji nieco ponad 11 zł miesięcznie.

Co do dekodera się nie wypowiem ale ze zmianą sprzętu nie będzie chyba tyle darmowych miesięcy.

Edytowane przez torre24
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy, tzn. jeśli CP nie zmieni zdania.

Na razie nie zmienił, co cieszy  :).

 

Zobaczcie, że nc+ podnosi drastycznie ceny (!), gdy umowa przechodzi na czas nieokreślony !!!

Tutaj brawa dla CP :brawo: .

A CP nie podnosi cen gdy umowa przechodzi na czas nieokreślony? Radzę  podpisać umowe na Premium z dodatkami i jej nie wypowiadać wtedy bardzo się zdziwisz gdy z ok.100 zł opłata wzrośnie na 200 zł gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dekodera się nie wypowiem ale ze zmianą sprzętu nie będzie chyba tyle darmowych miesięcy.

 

W przypadku wymiany dekodera na inny model lub moduł CAM (bądź odwrotnie) przy przedłużaniu umowy, zamiast pięciu darmowych miesięcy, otrzymuje się trzy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CP nie podnosi cen gdy umowa przechodzi na czas nieokreślony? Radzę  podpisać umowe na Premium z dodatkami i jej nie wypowiadać wtedy bardzo się zdziwisz gdy z ok.100 zł opłata wzrośnie na 200 zł gdy umowa przejdzie na czas nieokreślony. 

 

No tutaj akurat Ty się zdziwisz, ponieważ stała cena (taka, jak w okresie płatnym) jest gwarantowana w warunkach umowy. Co do skoku abonamentu ze 100 złotych na 200 - owszem - przerabiałem to, tyle, że w Cyfrze+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że jak umowa przejdzie na czas nieokreślony to płacisz stawki które posiadałeś w trakcie umowy?Bardzo dziwne może coś się zmieniło choć wątpię. Sprawdż  dokładnie ceny Premium promocyjne i poza promocja czyli ceny standardowe to będziesz wiedział o czym piszę http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/cennik-dla-uzytkownikow.pdf;jsessionid=A11225ADAE27B727A810F6D313226633.node4 obawiam się że to są te ceny.A i poszukaj ceny za dekodery i MR bo też do tanich nie należą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że jak umowa przejdzie na czas nieokreślony to płacisz stawki które posiadałeś w trakcie umowy?Bardzo dziwne może coś się zmieniło choć wątpię. Sprawdż  dokładnie ceny Premium promocyjne i poza promocja czyli ceny standardowe to będziesz wiedział o czym piszę http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/cennik-dla-uzytkownikow.pdf;jsessionid=A11225ADAE27B727A810F6D313226633.node4 obawiam się że to są te ceny.A i poszukaj ceny za dekodery i MR bo też do tanich nie należą.

 

Dokładnie tak twierdzę - cena po okresie minimalnym się nie zmienia - czego przykładem jest kontynuowanie promocyjnych ofert (już nieoferowanych przez CP) na zasadzie oferty na czas nieokreślony.

 

Co do C+ - w moim przekonaniu chodziło o zmuszenie abonenta do zawarcia kolejnej umowy - bo trudno było zapłacić 800 złotych za niespełna 4 miesiące TV (pierwszy miesiąc już był "złapany", potem dochodziło trzymiesięczne wypowiedzenie...). M.in. dlatego (ale i dla contentu - dla mnie kopana jest mega nieciekawym sportem - bardziej interesowała mnie siatkówka i F1 - a teraz doszły jeszcze rajdy WRC i praktycznie cały telewizyjny, ciekawy dla mnie, sport mam w CP) zrezygnowałem z umowy z C+ i przeszedłem do CP. Inna sprawa - nc+ zaproponowała mi świetne warunki - obcięcie 4 kanałów filmowych i abonament droższy o 30 złotych w "specjalnej ofercie tylko dla mnie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że jak umowa przejdzie na czas nieokreślony to płacisz stawki które posiadałeś w trakcie umowy?Bardzo dziwne może coś się zmieniło choć wątpię. Sprawdż dokładnie ceny Premium promocyjne i poza promocja czyli ceny standardowe to będziesz wiedział o czym piszę http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/cennik-dla-uzytkownikow.pdf;jsessionid=A11225ADAE27B727A810F6D313226633.node4 obawiam się że to są te ceny.A i poszukaj ceny za dekodery i MR bo też do tanich nie należą.

Zły cennik wskazałeś. W Twoim linku jest cennik dla tzw. Pre-Paidowcow, dla związanych umową jest ten cennik: http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/cennik-dla-abonentow.pdf;jsessionid=F0C2786E81E82BCC32770AAD9597CBE1.node4

Inna sprawa, że dla abonentów pakietu Mini HD cena na pewno się nie zmienia po przejściu na czas nieokreślony. Przy wyższych pakietach miałem swego czasu jednak klientów, którym stawka abonamentowa zmieniała się na tą wyższą po przejściu umowy na czas nieokreślony. Osobiście tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj uważnie:

Miesięczna opłata bez stałego obowiązku abonamentowego

A potem zastanów się, czy dotyczy to umowy czy czegoś innego.

Wiem czego te ceny dotyczą.Tylko znajoma płaciła właśnie taką cenę za swój pakiet jak w tym cenniku a miała włąśnie umowę która nie była wypowiadana a przeszła na czas nieokreślony.Tylko była to bardzo stara umowa.Swoja droga to w sumie nie ma sensu wypowiadać umowy jak cena taka sama no chyba że ktoś chce miesiące za free.A tak cena  taka sama a rozwiązujesz  umowę kiedy tylko masz ochotę.Edit dzięki @swoja droga wiedziałem że nie jest tak jak poprzednik napisał że cena zostaje taka sama bo znajoma miała inaczej a cennik faktycznie pomyliłem bo ona pakiet Familijny HD miała według Twojego cennika.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...