Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wcześniej miałem umowę na 29m - i od 10 lat jej nie wypowiadałem :D

 

To od razu powiedz, że interesuje Cię umowa 12/5 i tyle.

 

Ja odpuszczam już czarowanie, opowiadanie bajek i wysłuchiwanie 20 wariantów - mówię, że chcę koszty zmniejszyć, interesuje mnie to i to, taki pakiet, taki gratis i co Pani / Pan na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę na 6 miesięcy przed końcem poprzedniej ( 15/5)  ; nowa 12/5 z mozliwością wypowiedzenia na 6 miesięcy przed końcem ...

Zawszę wysyłam wypowiedzenie tej treści i rozmowa z konsultantem ogranicza się do minimum :

 

Niniejszym wypowiadam umowę o świadczenie usług zawartą w dniu XX/XX/xxxx  pomiędzy mną a Cyfrowym 
 
Polsatem S.A. z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu 
 
rozliczeniowego określonego w umowie.
 
Powodem wypowiedzenia jest chęć uzyskania lepszej oferty cenowej lub w przypadku nie otrzymania takowej ; 
 
przejścia do operatora konkurencyjnego (nc+).
 
Śledząc fora internetowe i oferty które Wasi dotychczasowi abonenci otrzymują mam propozycję co do 
 
warunków zatrzymania mojej skromnej osoby razem z Wami :
 
1.Nowa umowa ważna 12 miesięcy , z czego 5 pierwszych miesięcy jest bez opłat,
 
2.Obecne dekodery tj. Sagemcom ESI-88 oraz HD3000 pozostają .
 
3.Zostaje zniesiona opłata miesięczna za dekoder ESI-88 ( płacę po okresie promocyjnym 5 zł)
 
4.Usługa „multiroom” tak jak do tej pory : bezpłatnie .
 
5.Pakiet Premium : 89.90 PLN/mies. płatne od 6 miesiąca trwania nowej umowy.
 
6.”Stara” umowa rozwiązana automatycznie w dniu zawarcia nowej umowy.
 
 
Po raz kolejny działa.
Razem na miesiąc 95 zł ; ale biorąc pod uwagę darmowe miesiące jest znacznie korzystniej :)
Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,ale konsultant wtedy powiedział ,ze wypowiedzenie można skałdać na 6 miesięcy przed końcem umowy ... Podobnie jak teraz :)
Także wygląda to tak ,ze po promocyjnym okresie muszę zapłacić za miesiąc oglądania tv i mogę wysyłac kolejne wypowiedzenie ...   Fajnie :)  Tylko wtedy umowa na 15/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie można składać zaraz po zawarciu umowy - oczywiście zaznaczając, że wypowiada się zgodnie z końcem okresu podstawowego i z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

 

Jeżeli się zapłaci za każdym razem te 3-4 abonamenty, to oferta na kolejną umowę jest lepsza. Zresztą ja przy poprzedniej (12/5) wypowiedziałem w drugim płatnym miesiącu i czekali jeszcze z ofertą półtora miesiąca - żeby jeszcze jeden abonament złapać. Przed opłaceniem trzeciego miałem marne warunki, z płatnym MR, Iplą i HBO Go, po trzecim dostałem to, co chciałem. Teraz (jak pisałem wyżej) miałem po 5 darmowych opłacone 4 abonamenty i też dostałem 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Familijny Max HD + Sport HD w okresie promocyjnym z minimalnym obowiązkiem na pakiety Familijny HD + Sport HD tylko i wyłącznie z umową na 24 miesiące z opłatą w 6-miesięcznym okresie promocyjnym w kwocie 39,90zł, a od 7-go miesiąca 59,90zł za Familijny Max HD + Sport HD lub 49,90zł za minimalny obowiązkowy pakiet Familijny HD + Sport HD.

 

 

W tej nowej opcji jest 9 miesięcy w cenie 39.90, a nie 6.

 

Dziwne że CP przy wypowiadaniu umów daje 12 mc umowy z czego 5 gratis, zwłaszcza ludziom którzy już któryś raz je wypowiadają. Powinni to ograniczyć bo wiadomo że jeden z drugim nigdzie nie pójdzie tylko straszy.

Edytowane przez telewidz85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że CP przy wypowiadaniu umów daje 12 mc umowy z czego 5 gratis, zwłaszcza ludziom którzy już któryś raz je wypowiadają. Powinni to ograniczyć bo wiadomo że jeden z drugim nigdzie nie pójdzie tylko straszy.

 

To nie chodzi o straszenie. Mają najwyraźniej skalkulowane tak, że lepiej trzymać człowieka, który i tak na pewno zostawi średnio pod 50 złotych miesięcznie, potem może jakieś VOD albo PPV zamówi, niż dać głupią ofertę i przekazać takiego klienta konkurencji. Jakby nie patrzeć - taki abonent, jak np. ja (czyli przeplataniec 15/5 - 12/5 ze skracanymi okresami umów za każdym razem) i tak zostawia więcej pieniędzy, niż dwóch abonentów z abonamentem typu Rodzinny HD, czy też jeden z gołym Familijnym HD - i to liczę tu takich abonentów, którzy nie szukają nigdzie furtki, nie wypowiadają umów, nie negocjują, tylko wiszą na przedłużonej na czas nieokreślony, albo korzystają z marnych ofert przesyłanych pocztą.

 

Edit: Najświeższe dane, jakie znalazłem (przyznaję się... nie szukałem zbyt intensywnie) - z 2014 roku mówiły o ARPU w granicach 40 złotych. Jak widać z tego - abonenci płacący de facto połowę (średnio) cennikowej ceny za pakiet Premium lub bardziej rozbudowane - na bazie Familijnego HD - i tak są powyżej średniego rachunku.

Edytowane przez volcan
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy takie pytanie do znawców tematu.Tesciowie są od wielu wielu lat w CP.Nigdy im nie zależało na jakimś wypasionym pakiecie maja najniższy chyba obecnie za ok 14 zł.Czy można do tego dokupić sam sport pakiet już nie musi być hd wystarczy zwykły.I moje pytanie czy wogóle można takowy dokupić i za ile.Dodam ,że niebawem można próbować /jeżeli by się nie dało po"dobroci"/wysałać wypowiedzenie bo umowa i tak dobiega końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem jaką ma nazwę -mają od lat najtańszy najprostszy który kiedyś kiedyś kosztował ok 9 zł potem ewoluował na te ok 14 zł dla przedłużających.

ps a musi być  Pakiet Sport HD  do rodzinnego Hd -nie mógłby być pakiet sport ale NIE HD może wtedy mógłby być do obecnego?.

ps 2 do naszych rozważań przyjmijmy,że obecny pakiet im wystarcza ,a brakuje im jedynie tego sportu.

Edytowane przez sobiepan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cenach MR już pisałem w tym wątku:

 
 

 

Nie ma opcji zatem płacić 64,90zł za Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD wraz z Multiroomem. Masz do wyboru 69,90zł za to samo co miałeś lub 74,90zł z VOD i Iplą Mix przez całą umowę.

 

 

Płacę teraz za multiroom 5 zł przy pakiecie Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD (razem 64,90 zł). Czyli przedłużając teraz umowę będę płacił za multiroom 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w APS-ie można też dostać umowę typu 12/5?

Obecnie mam umowę 15/5, ale jak się będzie kończyć w przyszłym roku to kolejną chciałbym znów typu 12/5. Taki "przekładaniec". ;)

Oczywiście złożę też w APS-ie wypowiedzenie umowy.

A ile czasu jeszcze trwa twoja obecna umowa? Wiesz,  że nie musisz czekać do jej zakończenia, aby dotrzymać kolejną z darmowymi miesiącami?

 

Ja już trzeci raz mam takiego "przekładańca" tj. 15/5, 12/5 i teraz 15/5 i nigdy nie czekałem do zakończenia tych umówi, wykorzystałem 5 miesięcy darmowych, zapłaciłem 4-5 abonamentów, następnie wysyłałem wypowiedzenie :)

Zawsze to robiłem telefonicznie przez DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...