Jump to content

Mako

Users
 • Content Count

  544
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Mako

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Starachowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. witam Zastanawiam się nad przejściem z polsatu do c+ ale potrzebuję 2 dodatkowych dekoderów, główny i jeden dodatkowy mogę połączyć kablem lan bo są na tym samym piętrze i mam pociągnięte kable pod podłogą ten trzeci byłby w tym samym domu tylko na parterze a tam nie mam kabli , korzystam tam tylko z wifi , czy jest jakiś inny patent na połączenie tego dekodera z głównym?
 2. witam mam do końca umowy 4 miesiące, korzystam ze SmartDom, telefon i TV rabatowana, mam premium bez fikołków za 70 zł i evobox plus 3 MR, jak złożę wypowiedzenie ze względu na wyłączenie kanału gwarantowanego CBS ACTION mogę liczyć na ugranie 6/24 w tej samej cenie??
 3. Czyli jak mi się umowa skończy za 5 miechów i nie podpisze nowego aneksu, to dalej będę płacił 70 złociszy?
 4. Witam znalazłem takie zapisy w swojej umowie: Podstawowe Zobowiązanie4): Zakres Usług obowiązujący na moment zawarcia Umowy: Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), Pakiet VOD 109.99 zł Minimalne Podstawowe Zobowiązanie: Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go) 99.99 zł Usługi Dodatkowe8): Katalogi Online (Katalog) 0.00 zł Usługi świadczone na Dekoderze Dodatkowym/Dekoderach Dodatkowych: Multiroom HD 15 zł Suma Miesięcznych Opłat9): 124.99 zł Suma Minimalnych Miesięcznych Opłat10): 114.99 zł 7) Opłaty obowiązujące po Okresie Promocyjnym. Opłaty obowiązujące w Okresie Promocyjnym wskazano w §2 Umowy Abonenckiej/Aneksu do Umowy Abonenckiej PWU (Część Szczegółowa) oraz Harmonogramie miesięcznych Opłat. 3.2 W przypadku zawarcia Umowy z Okresem Podstawowym wskazanym w części A Umowy i przedłużenia się Umowy na czas nieokreślony, Abonent po Okresie Podstawowym zobowiązany będzie do wnoszenia opłat za Usługi świadczone zgodnie z Umową w wysokości określonej dla oferty na czas nieokreślony w Umowie, w tym w Cenniku lub w odrębnych warunkach promocji świadczenia Usług. Postanowienie nie obowiązuje dla opłat, dla których w warunkach promocji z której korzysta Abonent, przewidziano gwarantowaną wysokość opłat przez cały okres obowiązywania Umowy w wysokości w niej określonej. nie czaję.....
 5. Witam Kończy mi się umowa na CP w smartdom, rabatowaną mam tv, płacę 70 zł/miesiąc mam premium max, evobox plus 3 MR aneks podpisałem 15.10.2017 roku. Czy mogę zostać w tej cenie a umowa przejdzie na bezterminową? Czy muszę wypowiedzieć i kombinować?
 6. witam kolegów odkręciłem konwerter i suszyłem przez 3 dni, zamontowałem z powrotem i założyłem torebkę śniadaniową jako ochronę przed ulewami.....konwerter działa a patent ze śniadaniówką sprawdza się wyśmienicie. pozdrawiam
 7. witam od wczoraj mam problem z odbiorem kanałów CP, mam konwerter Unicable i do niego podłączonego EVO BOX-a i 5500. Na 5500 jest ..sprawdź instalację antenową a na EVO siła o% jakość o% a od czasu do czasu wskakuje mi siła PRZECIĄŻONY jakość PRZECIĄŻONY o co tu chodzi?
 8. chyba stary (smartdom 4) aneks z dnia 15.10.2017r
 9. Witam wszystkich Mam Premium max, 3 x MR, abonament rabatowany(smart dom) do kwoty 69.99 zł do końca umowy pozostało mi 15 miesięcy.Kiedy najlepiej dać wypowiedzenie.Zjechać z ceny pewnie nie zjadą ale ile mogę ugrać darmowych miechów??
×
×
 • Create New...