Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem taką ofertę przedłużeniową : Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) 5 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów.

Może ktoś podesłać regulamin na canal+ 6 live ? Albo niech ktoś napisze czy będę miał dostęp do wszystkich vod w NC+go. Konsultanci zapewniają mnie ze będę miał dostęp do wszystkiego, więc co oznacza dopisek live ?

Canal+(6) live to okrojony z dwóch kanałów (Seriale i Discovery) i VOD pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę przedłużeniową : Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) 5 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów.

 

Czyli podsumowując wychodzi miesięcznie: 69,99 zł (6C+) + 5 zł (2C+) + 7,95 zł (Eleven) + 5 zł (HBO + HBO GO) = 87,94 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując wychodzi miesięcznie: 69,99 zł (6C+) + 5 zł (2C+) + 7,95 zł (Eleven) + 5 zł (HBO + HBO GO) = 87,94 zł?

No to ja w taką ofertę będę właśnie celował, tylko z 8x C+ i za 97,94.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli jak dali mi dopełnienie tych dwóch kanałów to powinno wszystko działać ?

 

Kilka miesięcy temu, dwóch konsultantów zapewniało mnie (przez tel), że przy C+6 i dobranych C+2 dalej nie ma C+VOD (jest tylko jak ktoś ma od razu paczkę C+8, a nie z dobieranym C+2).

Ale jak Tobie potwierdzili, że będziesz to miał, to zawsze można złożyć reklamację w razie czego i będzie :) Daj znać jak to będzie z tym dostępem do C+VOD u Ciebie.

No i jeszcze kwestia tych dwóch nowych kanałów, które dojdą (Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4) - ciekawe w jakich paczkach i na jakich zasadach się one pojawią w NC+.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można dostać ten Comfort za 22,5 przy przedłużaniu Startu, za który obecnie płacę 19,90?

Może być trudno ale nie jest to niemożliwe. Z tym, że im bliżej końca umowy tym łatwiej. Być może będzie to można uzyskać dopiero w czasie 14 dni w których trzeba zdać sprzęt, czyli zaraz po zakończeniu umowy.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ją potwierdziłem. Sami do mnie wczoraj zadzwonili z taką propozycją.

Brawo ty! Fajnie by było gdyby wszyscy dostawali od razu takie oferty ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem pakiet Superpremium+, 2x multiroom standard, za 114,90. Umowa na 12 miesięcy.

Edytowane przez Barti
Zaśmiecanie postu poprzez wielokrotne cytowanie samego siebie. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie wiem czym im podpadłem.

Złożone wypowiedzenie, umowa kończy się za 2 tygodnie, a o ofertach jakie tu dostajecie mogę pomarzyć.

Proponują mi kilkadziesiąt złotych drożej od forumowych ofert. I nie schodzą o pół złocisza. Jak podaję przykładowe oferty innych osób, to tradycyjnie słyszę, że to niemożliwe i oczywiście taniej niż proponują się nie da.

 

Trudno, zdam dekodery. Po nastu latach się rozstaniemy, a ja nadrobię zaległości w książkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiety: Start- 9,9zł, 8C+ 25zł, Eleven 11,9zł, umowa przedłużona w maju. Niestety ze wzgędu na parowanie mój prywatny dekoder z dyskiem został niejako unicestwiony. Zmuszony jestem do korzystania z wifiboxa, ale chciałbym zmienić na jakiś dekoder z dyskiem. Czy jest realna szansa na jakieś negocjacje? Czy tylko standardowa oferta? I jak to obecnie wygląda cenowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się wraz z końcem sierpnia. Obecnie mam extra 6 c+ wraz z eleven za 89 zł. Proponują na 15 miesięcy 72,50 to co było plus eleven 79,94 zł w sumie. Dodaja jeszcze HBO za darmo. można wycisnąć niżej za to co mam, bo w sumie najbardziej interesuje mnie niska opłata i sport

Jedynie co możesz jeszcze wycisnąć to 7 poty lub sok z cytryny :-D. Taniej nie dostaniesz.

 

Tak wynikało z lektury. Czyli proponują mi od ręki najtaniej jak można. Tyle że zamierzam poczekać do końca z ceną 14,99. Mam nadzieję że oferta dla mnie nie zdrożeje w grudniu :)

Jak klepniesz teraz umowę to ze starą ceną zostaniesz do końca grudnia. Nowa umowa z nową ceną wejdzie w życie 1 stycznia 2019. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ircios niby tak, ale w prognozach płatności za pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego, czyli styczeń, mam teraz kwotę 18,99, czyli taniej niż gdybym klepnął najtańszą dostępną ofertę za Comfort+. Mam nadzieję że ta kwota nie wzrośnie, 18,99 za ten pakiet i to bez zobowiązań mógłby zostać....

Jak to jest z tymi prognozowanymi cenami? Można liczyć że tak zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciejuss sprawdź sobie warunki ostatniej promocji jaką masz aktywowaną na umowie. Ja bym się tak nie śpieszył z przedłużaniem umowy. Ofert za 14,99 zł na ten moment nie ma i pewnie już nie będzie, ale za to na okresie nieoznaczonym płaciłbyś 18,99 zł. Wiem że różnica to 3,51 zł w cenie względem opłaty 22,5 zł za ten pakiet, ale zawsze można płacić mniej :wink: @kingofsouth nie wprowadzaj w błąd. O ile w warunkach sprzed powiedzmy 2 lat może nie być jasnych zapisów, tak warunki promocji przynajmniej od końca zeszłego roku jasno wskazują cenę w czasie promocji i po okresie promocyjnym. Dla przykładu wygląda to tak Comfort+ 22,5 zł 24 m, a po tym okresie 26,5 zł dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...