Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też przy przedłużeniu nie robią problemów z dwoma Cameleonami.Też bym chciał ultraboxa 4k i MR ale dopłąta do rachunki 25zł w tej chwili mija się z celem.Umowe mam do końca listopada i zobaczymy czy na jesień się coś zmieni.Za sam dekoder jeszcze mogłbym doplacic ale za MR mi sie nie widzi.Teraz mam darmowy i jak chca to moge wziac dwa Caymany ale też za darmo.W tej chwili jest za mało tresci 4k żeby doplacac tyle kasy.Tak jak przedmowca pisal kiedys tez kasowali za dekodery HD z nagrywarka, sam kiedyś placiłem 20zł, a teraz daja darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na poprzedniej stronie pytał o wymianę Pace na wifi premiumbox+. Ja w zeszłym tygodniu przedłużyłem umowę i przechodzę z Pace na wspomnianego deka, aktywacja 0 zł, opłata 5 zł / mies. Mam iść wymienić dekoder wraz z kartą czyli zapewne chcą mi ukręcić cameleona.

 

Temat wymiany dekodera ja podjąłem.

Edytowane przez 256PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałam Pace na WifiPremiumbox i zostawiono mi Cameleona.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon od nc+. Obecnie mam Extra+, 8 x C+, HBO i płacę 79,90 + 5 zł za dekoder. Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.

Ich propozycja: to samo za 84,90 ale tylko przez 3 miesiące, potem rezygnacja z HBO lub płacenie dodatkowo. Umowa na 24 miesiące i 3 miesiące FilmBoxów gratis.

Powiedziałem, że poczekam na korzystniejszą ofertę. Na pytanie konsultanta co mam na myśli powiedziałem, że interesuje mnie to samo ale z HBO przez całą umowę bez dodatkowych opłat. Powiedział że zanotuje i jeśli będzie taka oferta to oddzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadając Cameleony i chcąc przy nich pozostać, trzeba się liczyć z brakiem możliwości przedłużenia umowy.

 

Umowę miałem do końca maja, złożone wypowiedzenie. Tydzień przed końcem umowy zadzwonił konsultant z propozycją przedłużenia umowy, po zadeklarowaniu przeze mnie braku chęci wymiany sprzętu (2 karty Cameleon oraz Pace PVR HD) oraz chęci przejścia na niższy pakiet (z Extra+, C+8 oraz HBO za 79,99 zł) powiedział, że on nie ma takich uprawnień i skontaktuje się ze mną ktoś z innego działu, ale nic takiego nie miało miejsca.

Umowa się zakończyła, nikt nie dzwonił z propozycją jej wznowienia, a w punkcie APS nie pojawiła się oczekiwana opcja Comfort+ za 22,50 zł, w ogóle nie było dla mnie żadnej oferty.

 

Miałem dokładnie to samo, z tym że konsultant nie zadzwonił, tylko ja sam na 2 godziny przed ostatecznym terminem... I ta sama śpiewka. 

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu taka propozycja:

Extra + z 6C+ za 69,99 zł, MR za 0zł, wynajem dekodera 5 zł, Eleveny za 0zł przez 12 miesięcy (później możliwość dokupienia - zapewne w cenie 15,90zł), do tego HBO z HBO go za 0zł przez 5 miesięcy, umowa na 24 miesiące. 

Nie zaakceptowałem i trochę żałowałem, ponieważ przy kolejnych rozmowach mówili mi, że oferta nie do odtworzenia, że nie ma już Eleven za free na rok itd.

Wypowiedzenie do końca miesiąca. Dzisiaj dostaję SMS, że można mieć abo za darmo przez pół roku, jeśli Polska dojdzie do półfinałów MŚ. Mówię, zadzwonię, głupka poudaję.

Po przejściu do aktualnej umowy powiedziałem, że bez Ligi Mistrzów i Europy oraz z niepewną Ekstraklasą nie ma szans przedłużać umowy na obecnych warunkach. Powiedziała, że nie ma już Eleven za darmo, a ja mówię, że można rozbić na cały okres na 7,95zł miesięcznie. 

Stanęło na 

Extra + z 6C+ za 72,50 zł, MR za 0zł, wynajem dekodera 5 zł, Eleveny za 7,95zł przez 12 miesięcy (później negocjacje), do tego HBO z HBO go za 0zł przez 5 miesięcy, umowa na 15 miesięcy. Dzisiaj będę akceptował.

Jestem zadowolony, bo będę płacił 85zł, więc tyle ile początkowo sobie zakładałem, a nie jestem związany na dwa lata umową. Kto wie co będzie z tą Ekstraklasą...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy "małych kłamczuszków" z działu utrzymania. Po złożeniu wypowiedzenia, dzisiaj kolejna oferta - taka sama, jaką mam obecnie. Na moje stwierdzenie, że wcześniej dostałem lepszą propozycję (to co mam i dodatkowo przeskok z 6 C+ na 8 C+ w tej samej cenie ) konsul odpowiedział, że to niemożliwe.  Że ktoś od nich musiał się pomylić. Oj nieładnie tak dezinformować długoletniego klienta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy "małych kłamczuszków" z działu utrzymania

Normalka. Ja po pierwszej propozycji odebrałem jeszcze 4 telefony od nich (przeprowadziłem dwie rozmowy, bo dwa razy się zdarzyło, że nie było słychać typa z drugiej strony, a jedynie jego kolegów w tle). Gość zaoferował dużą gorszą opcję niż ta, którą miałem już na mailu i nie zaakceptowałem. Na moje pytanie po co dzwoni z gorszą propozycją to odpowiedział, że nic lepszego już nie będzie. Grzeczniej odpowiedziałem, że dlatego się rozstajemy i rozmowa trwała 2 minut.

 

Drugi telefon podobna gadka choć trwała 7 minut, a na koniec konsul powiedział, że jeśli chce coś lepszego wyciągnąć to mam zadzwonić na jakiś inny numer, którego nawet nie notowałem.

 

Czytałem w weekend poprzednie posty i kilku abonentów obudziło się z ręką w nocniku, bo nikt nie zadzwonił i musieli umowy na nowo zawierać, więc dużo drożej. Stwierdziłem, że spróbuję wyciągnąć to co na początku oferowano i się udało. W dodatku kobieta na koniec powiedziała, że w przyszłości mam się z nią kontaktować i jeśli się dodzwonię do kogoś innego to poprosić o to, aby właśnie z nią rozmawiać. Ale i tym razem nie zanotowałem nazwiska, chociaż to pewnie do odzyskania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie posiadam pakiet Extra+ 49.99 dekoder turbobox+ najem 5zł oraz multiroom za 10zł(całośc 64,99zł). Umowę mam do końca lipca co mogę ugrać przy przedłużaniu? Chciałbym comfort za 22,5zł na 24m(po miesiącu dopełnienie do extra za 10zł na cały okres trwania umowy) do tego zostać na obecnym dekoderze najlepiej najem za 0zł i multiroom za 0zł. Czy taka oferta jest możliwa?

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Z n-ką od zawsze, ale to pewnie bez znaczenia. Obecna umowa do końca września. Mam Comfort+ Multi Man Pack+Multiroom Standard- turboBox+/PVR ADB 5720SX i Box+/HD ADB 2849/50ST

 

Było na 15 miechów za 110zł. Na 100% od września biorę Cyfrowy Polsat (Liga Mistrzów) + Eleveny. NIESTETY dla mnie część meczów Hiszpańskiej ligi będzie na C+ i muszę mieć to i to...

 

BARDZO zależy mi na dekoderze 4K z nagrywarką to KONIECZNOŚĆ!  w obu platformach. W NC+ chcę coś absolutnie MINIMUM z oferty programowej, samo C+ BEZ żadnych dodatków, MR, HBO, VOD. Jaki taki pakiet okrojony wygląda obecnie, rozumiem, że muszę zdać oba obecne dekodery i wymiana na ten jeden czy całkiem nowa umowa od początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jednak wypowiedziałem umowę wczoraj. Umowa do końca lipca to co w podpisie. Do tej pory proponowali to samo plus HBO Go za 99zł. Na czas nieokreślony miałem 88,99zł. Ale od paru lat powiedziałem sobie że za TV max 80zł będę płacić ( stać mnie na więcej ale 80zł max). Będę czekał do 31.07. jak nie to zdam sprzęt bez łaski.

 

W CP Full za 75zł zyskuje - Eleven, Cinemax, HBO, HBO GO, Filmbox i dekoder za 0zł. i płacę mniej niż teraz. Jedynie Angielskiej będzie szkoda ale ojciec ma Extra 8C+ jeszcze ponad rok więc na Komórce na jego haśle pooglądam te 100h miesięcznie to co będzie mnie interesowało w C+.

 

Chyba przygoda 12 letnia dobiega końca... prawa tracą a cena idzie w górę albo zostaje ta sama a ucinają kanały nie ze mną już te numery w tym roku.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!umowa do końca sierpnia!extra 8c+ eleveny 100,89zl wypowiedzenie na razie nie wysłane!jeden telefon mc temu!propozycje-to samo co mam teraz na 24mce!na moje pytanie,że nie wiadomo co z ekstraklasa i angielską propozycja na rok superpremium i eleveny za 129zl!dziwi mnie brak telefonów z ich strony!czy jeśli wyślę wypowiedzenie umowy mogę się spodziewać lepszych propozycji?pozdrawiam!powodzenia w negocjacjach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Teraz jest:

- extra +,

- 6c+,

- nc+ go - 100h,

- zwykły pejs - i tak nie używam, bo mam własny sprzęt,

- brak MR.

 

Cena = 59,90 x 24mies.

 

Leci głównie jakieś liga angielska i LM. Jedno jeszcze przez rok, drugiego już nie ma. Do tego jakieś programy informacyjne (to jest wszędzie) + jakieś filmy na c+ czasami.

 

Generalnie nie chce mi się zmieniać tv, nawet jak tracą teraz LM. Ciężko jednak pogodzić się z myślą, że dają coraz mniej, a chcą coraz więcej.

 

Konsultanci mówią, że jeśli ponownie dadzą ten sam pakiet za 59,90 zł, to nic na umowie nie zarobią i nc+ będzie poniżej kosztów.

 

Proponowali ten pakiet za 69,90 zł przed wypowiedzeniem umowy i za tyle samo proponują po wypowiedzeniu. Ew zejście na komfort + 6c+ - wtedy za 59,90 zł. Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenie nic nie dało.

 

Czy ktoś ostatnio dostał coś podobnego w cenie poniżej 60 zł ? 

 

Thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj pierwszy telefon po wypowiedzeniu umowy. Konkretna babka dzwoniła długa rozmowa o utratach praw o filmach na C+. Szła niby do kierownika działu promocji dla wieloletnich klientow. Oferta na tą chwilę Extra 8C+ plus 3 HBO plus dekoder WiFi Premium za 84,99 na 24m. System nie puści na dzień dzisiejszy za 79 musi 5zl wziąść za HBO. Na nieokreślonym miałem 88,99 więc jest lepiej. Zapisała że za 79 wezmę więc jak się coś pojawi będzie dzwoniła. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...BARDZO zależy mi na dekoderze 4K z nagrywarką to KONIECZNOŚĆ!  w obu platformach. W NC+ chcę coś absolutnie MINIMUM z oferty programowej, samo C+ BEZ żadnych dodatków, MR, HBO, VOD. Jaki taki pakiet okrojony wygląda obecnie, rozumiem, że muszę zdać oba obecne dekodery i wymiana na ten jeden czy całkiem nowa umowa od początku?

 

Mam Start+ i 8xC+ (co 6 m-cy przedłużanie) na 15 m-cy i cena to 44,99 i NIE DOSTANIESZ TANIEJ.Cenę za Start+ możesz próbować wynegocjować za 9,99 zł lub 14,99 przy umowie 24 m-ce.Dekodera 4K nie dają do umów z pakietem Star+ dopiero od pakietu Comfort+ (byłem w APS się pytać i taką otrzymałem odpowiedź) czyli posiadanie dekodera w moim przypadku wiąże się z dopłatami 10+15 i aktywacja 99 zł.Tak więc pakiet Comfort+ z 8xC+ i wnajem dekodera 4K to miesięcznie 69,99 zł.

Moja sytuacja dotyczy wymiany dekodera podczas trwania umowy, może przy przedłużaniu umowy nie robią problemów z wymianą dekodera z pakietem Start+.

W/g pojawiających się tutaj wpisów najtaniej to Comfort+ za 22,50/24 m-ce i 8xC+ za 25/m-c co 6 m-cy przedłużanie oraz opłata 15zł za dekoder i aktywacja 99zł czyli co miesiąc 22,50+25+15=62,50 zł

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ta sama śpiewka konsulatów czyli Ekstra z Canal Plus 8 plus dekoder wifipremumbox w cenie 84,99 zł na 24 m ewentualnie pakiet Filmbox pack za 5 zł i hbo z hbo go do końca sierpnia za 0 zł. Rozumiem ,że za pakiet Ekstra sam cena minimalna to 44,99 zł  plus ewentualnie oddzielnie C+ to kwota 25zł/ z przedłużaniem co 6 m .Można coś takiego od nich wydusić na wypowiedzeniu ? .Takie coś najbardziej zachęciłoby mnie do pozostania w tej platformie.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...