Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby ten problem dotyczył tylko dekodera HD 3000? Trzeba będzie w takim razie wymienić dekoder.

 

@maks27, można wiedzieć czemu nie wymieniłeś?

Nie wymieniłem dekodera ponieważ Pani w punkcie Polsatu powiedziała że na stanie ma tylko dekodery na których wygasł pakiet techniczny i będę musiał czekać na aktywację dekodera po wymianie, jednak po powrocie do domu konsultant chyba z działu nadawania uprawnień potwierdził że jednak muszę go wymienić.

U znajomych potwierdziłem występowanie tego opisanego błędu na HD300 oraz HD200. Nie znam nikogo z innym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie jest problem? Skoro masz ustawioną listę kanałów to masz kanały z początkowych numerów, więc automatycznie problemu nie ma. bo nie używasz tych dubli z dalszych miejsc, A jeśli ktoś nie ma list ulubionych to i tak ogląda polsat itp na tych blizszych niż dalszych numerach, albo ja jestem jakiś głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie jest problem? Skoro masz ustawioną listę kanałów to masz kanały z początkowych numerów, więc automatycznie problemu nie ma. bo nie używasz tych dubli z dalszych miejsc,

 

Problem jest taki że po 3 latach przyzwyczaiłem się żę kanały HD są powyżej 100 na liście i teraz włączam pozycje 150 plus z Polsatami HD przy braku odbioru szukam ich na początku listy, gdzie działają.

Mam pytanie: po południu idę punktu Polsatu wymienić dekoder i na jaki model mogę się strarać mając MiNi HD 2000.

Czy wchodzi w grę coś oprócz HD 3000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD 5000 podam koledze sposób na jego uzyskanie ;)

 

Powiedz, że ten Mini HD2000 użytkowała twoja babcia ale się strasznie męczyła, bo jest bez wyświetlacza. Ponadto dodaj, że nie dowidzi, działa sprawdziłem kilkukrotnie :0

I z Mini HD 2000 wymieniłem od razu na HD5000. Trzeba być u[beep]liwym i dla świętego spokoju tak wymienią.

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten problem jest na Mini HD 2000 oraz HD 3000. Na razie zajmuję się tym pierwszym, ponieważ HD 3000 ma podpięty dysk i sporo nagrań a nie chcę stracić nagrań.

Obejrzę nagrania i potem ewentualnie wymienię jeśli technicy nie znajdą rozwiązania problemu.

A problem wystąpił jednoczesnie na obu dekoderach i możę kolejna aktualizacja softu to poprawi.

@bober1

Problem jest na dublach ktore są wyzej na liście ale być może że sytuacja wystąpi też na pozycjach ktore są na poczatku listy dlatego mam zalecenie z dzialu technicznego wymiany dekodera skoro inne egzemplarze dzialają prawidłowo na tej samej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dział techniczny by się pofatygował i sprawdził czy u nich też są takie problemy na HD3000 i MiniHD, bo z wpisów wynika że problem jest u większości a może i u wszystkich i dotyczy wyłącznie 11158V. Może by usunęli te duble i jeszcze raz zdublowali te kanały

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz byłem u znajomych, mają Mini HD 2000 oraz pakiet Familijny Max HD,

u mnie mini. Problem braku odbioru dubli które są wyżej na liście kanałów jest więc nizależny od pakietu klienta. Możliwe że to wadliwa seria dekoderów.

@rotalplus

Wczoraj rozmawialem telefonicznie z działem nadawania uprawnień i w tym czasi robiłem ustawienia fabryczne u siebie, a Oni sprawdzali odbiór na dekoderze własnym.

Mojemu nic nie pomogło, Ich Mini HD 2000 prawidlowo odbierał duble w przedziale 150 160.

Dlatego dziś mam w planach wymianę.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w punkcie Polsatu, Pani podłączyła HD 3000 z nowej dostawy no i:

kanał 155 dubel nie działa, wymieniony mój Mini HD 2000 na HD 5000

niestety bez potwierdzenia działania z powodu wygaśnięcia pakietu technicznego.

Czekam na aktywację, mam nadzieję że będzie OK.

Wymiana była o godzinie 15:00 więc nie jestem pewny czy dziś bedzie aktywowany.

Przed chwilą jeszcze logowałem się w ICOK na dane dekodera którego już nie mam, a już prawie 2 godziny od wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dekoder HD 5000 odebrał aktywację no i koniec problemów z dublami kanałów.

Jak zrobi się kolejka do wymiany z dekoderami to technicy zaczną szukać gdzie jest problem.

Po 2 godzinach na wszyskich kodowanyh kanałach komunikat:

Tego kanału nie ma w twoim abonamencie.

W ICOK też już jest podmieniony dekoder.

Działają tylko kanały FTA.

Może za wcześnie zacząłem zmieniać kanały ?

Skoro Polsat Sport News zaczął działać myślałem że już odebrał aktywację.

No cóż niech czeka na dokończenie aktywacji na kanale 13, tak mówili w punkcie.

Chociaż na infolinii podobno mówią żeby ustawiać na Polsat Food HD od zmian 1 pażdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jestem chyba pierwszy, któremu nie wymienili dekodera. Tak samo duble od 154 do 157 kanału nie działają, ale dla pana z punktu ważniejsze jest to, że na kanale 2 mogę oglądać TV4 HD i to mało istotne, że dubel na 154 kanale nie działa, a dekoder jest sprawny. Dekoder HD 3000.

Edytowane przez Szymon9904
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w czwartek zgłaszałem na infolilini, to dział techniczny stwierdził:

Niewazne że TV4 na pozycji 4 działa a dubel na 154. W wykazie mam uprawnienia również na duble i przypadku gdy nie dzialają bezwzględnie przysługuje wymiana dekodera na iny sprawny.

Wymieniłem Mini HD 2000 na HD 5000 teraz wszytkie duble działają.

Jeszcze czeka mnie wymiana HD 3000, tylko trochę szkoda nagrań na dysku, a nowy dekoder niestety ich nie odtworzy.

W przypadku odnowy wymiany bym dzwonił w punkcie Polsatu na infolinie niech powiedzą czy mam prawo wymiany.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...