Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ten nr to do duk? i można dzwonić pytać w trakcie trwania umowy?

Oczywiście że nie chodzi o sprzęt, bo co mi z niego po umowie. W razie wyjazdu na stałe za granice wolę mieć tą kwestie z głowy na wypadek rozwiązania umowy.

 

Jeśli tylko chodzi o zwrot sprzętu, to możesz zapytać, czy możesz odesłać dekoder w depozyt do CP. Wysyłasz wypowiedzenie umowy ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy, opłacasz abonament do końca i odsyłasz dekoder z wyjaśnieniem dlaczego teraz.

 

PS. Na głównej stronie działu Cyfrowy Polsat masz "przypięty" wątek z ważnymi numerami telefonów i adresami.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń pod 222127128 i spytaj się o ten tuner co i jak ,a jeśli jesteś w Polsce to idz do APS-u i się spytaj o możliwość wykupu .

Możesz spróbować wymienić na moduł i zakupić własny tuner jakiś lub inna opcja związana z samsungiem (w tej sprawie masz od de mnie wiadomość prywatną :mrgreen:  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krus2 - Nie, nie będzie działało to w ten sposób. Drugie wejście antenowe służy do nagrywania innego kanału, aniżeli ten, który aktualnie oglądasz. Aby Ci to działoło jak należy, to na antenie montujesz dwa konwertery Twin i przełączniki DiseqC, z których prowadzisz dwa przewody antenowe, do obu wejść antenowych. W takim układzie możesz oglądać jakiś kanał z Hot Birda i nagrywać inny kanał z Hot Birda lub Astry 28E i odwrotnie.

Edytowane przez swojadroga
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc ale nie rozumiem tego, jezeli nie chce ogladac i nagrywac jednoczesnie, mam dwie satelity i pociagne po jednym kablu z 13 do jednego wejscia i drugi kabel z 28 do drugiego wejscia to czemu to nie dziala? To jest to dwuglowicowy dekoder czy nie bo ciezko mi to ogarnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musisz założyć przelącznik Diseqc ,do niego doprowadzić kable z konwektorów przy antenie i z przełącznika jednym kablem do wejścia A w dekoderze i odpowiednio skonfigurować ustawienia w dekoderze,które można znaleźć na forum.Pozdrawiam i życzę udanej instalacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź najlepiej dowolny produkcji własnej (HDxx00), mało awaryjne. Najczęściej występującą usterką w każdym dekoderze, jest awaria zasilacza. Te spod znaku CPT mają zasilacz zewnętrzny, który za granicą tanio kupisz i szybko sobie podmienisz w razie jego awarii. Taniej niż odsyłać sprzęt do Polski, aby go wymienić w APS-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W tym tygodniu przechodzę z NC do CP i chciałbym zapytać Was jakie dekodery powiniem wybrać do usługi MR.

 

Wybiorę ofertę Premium + HBO GO. W obu pomieszczeniach mam router przy telewizorze, także internet będzie doporwadzony po kabelku. Zależy mi na stablinych dekoderach z opcjami internetowymi. Na dyskach twarych mi kompletnie nie zależy, gdyż nigdy nic nie nagrywałem i raczej nie zamierzam. Co możecie mi polecić?

 

Czy w obu pomieszczniach mogę mieć np. model 5500 czy raczej w jednym 7000 jako główny a w pozostałych 2000/3000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...