Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba @jerrybordelais temat Ci dokładnie wyłuszczył  :)

 

Ps.Jak się na niego zdecydujesz i uda Ci się go dostać to od razu zainstaluj dwa kabele-wtedy będziesz mógł na prawdę docenić walory tego dekodera z "jakimś tam dyskiem 320 GB" ;)

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bierz i nie ociągaj się,mój jak nawalił po ponad 4 latach to całą okolicę obdzwoniłem by dostać taki sam,pojechałem 30 km. po niego a np. dekoder PVR 7000 o podobnych zdolnościach mogłem dostać od ręki bo te się cały czas produkuje w fabryce CP a ESI-88 jest tylko z zapasów magazynowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PIOOLE, Do każdego dekodera oferowanego przez CP (bez wbudowanego dysku) można podłączyć dowolny dysk twardy. Najprawdopodobniej będziesz miał do wyboru dekodery bez wbudowanego dysku tj. HD2000, HD3000, HD5000 lub HD6000.


 

A który jest najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to HD2000, 3000 i 6000 mają w środku te same podzespoły (podobno nawet płyta główna jest tej samej wielkości). HD5000 jest starszy o kilka lat, ale chodzi podobnie. Ja mam HD3000 i nie narzekam. Najlepiej będzie jak poczytasz sobie ostatnie strony wątków o tych dekoderach na tym forum.

Edytowane przez Vernon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Echostara HDS-400E i taki problem z nim, że nie mogę wyłączyć pojawiających się napisów na kanałach. Wiem jak się wyłącza napisy ale niestety po chwili znowu się pojawiają. Odłączałem dekoder od prądu, przywracałem ustawienia fabryczne i niestety ciągle to samo, może ktoś zna rozwiązanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Echostara HDS-400E i taki problem z nim, że nie mogę wyłączyć pojawiających się napisów na kanałach. Wiem jak się wyłącza napisy ale niestety po chwili znowu się pojawiają. Odłączałem dekoder od prądu, przywracałem ustawienia fabryczne i niestety ciągle to samo, może ktoś zna rozwiązanie problemu.

Wejdź w menu i w opcji napisy daj we wszystkich wyłącz, po przywróceniu ustawień fabrycznych bodajże masz napisy z automatu włączone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...