Jump to content
kamil.szymczak

Dekoder PVR 7000

Recommended Posts

W połowie lutego br. portal www.tvpolsat.info podał informację że CP wkrótce wprowadzi do swojej oferty nowy dekoder produkcji CPT ale w przeciwieństwie do swoich poprzedników będzie to dekoder PVR (wbudowany dysk), a nie jak dotychczas PVR Ready z doczepianym dyskiem na USB. Niedługo mija 2 miesiące od informacji, że dekodery w najbliższym czasie będą dostępne do pakietów, a tu cisza, nigdzie nic nie piszą, nikt nic nie wie, nie znamy specyfikacji, wyglądu można się domyślić, a' la Mini HD lub HD 5000 :jupi: ostatnio czytając forum kilka nowych abonentów biorąc dekoder PVR oferowano im nowy PVR 7000, jestem bardzo ciekawy kiedy uchylą rąbek tajemnicy i czegoś się dowiemy, proszę wszystkie tematy do w/w dekodera kierować pod tym tematem.

Mam nadzieję, że będzie dwugłowicowy i dysk przynajmniej 320GB tak jak dotychczas, mam nadzieję że znów nas zaskoczą tak jak ostatnimi kanałami w postaci HBO GO na dekoderze, nikt inny tego nie ma, może dlatego, że HBO blokuje, i kartę wifi do np. iplii :)

Bzdura totalna, dekoder nie będzie się nazywał "PVR 7000". Lepiej zadzwońcie na Infolinię i się spytajcie o poprawną nazwę dekodera. Nie wiem kto wymyśla takie bzdury. Będzie to dekoder dwugłowicowy marki Cyfrowy Polsat. Dysk ma być wymienny jak w pozostałych dek. HD.. " . Co najważniejsze, ma być tak mały i smukły jak Sagemcom. Jest już oferowany na infolinii w ramach oferty "wkrótce" od 2, 3 dni.

Mam nadzieję, że będzie dwugłowicowy i dysk przynajmniej 320GB tak jak dotychczas, mam nadzieję że znów nas zaskoczą tak jak ostatnimi kanałami w postaci HBO GO na dekoderze, nikt inny tego nie ma, może dlatego, że HBO blokuje, i kartę wifi do np. iplii :)

HBO GO na dekoderze?

Ja słyszałem o dekoderze HD7000 i że jest proponowany przez telefon. Ale nikt nie widział i nikt nie ma więc cierpliwie czekajmy.

Jak oferują na infolinii powinien pojawić się na dniach. Taką nazwę przedstawił CP, jak jest notka na ten temat napisane jest o PVR 7000, może będzie HD 7000 :jupi:

Mylisz się, Cyfrowy Polsat potwierdził, że dekoder sie pojawi. Nikt nie podał nazwy tzn serwisy podały bo wzięły z jakiegoś forum. Oficjalnie oferują HD 7000 PVR (HD) lub jak kto woli Full PVR.

CP powinien jak najszybciej wprowadzić HD7000. Był by to dodatkowy magnes na klientów n-ki i c+ którzy się jeszcze nie zdecydowali co robić dalej.

do końca nie wiadomo czy będzie 1 głowicowy czy 2 głowicowy. Nigdzie nie ma konkretnych informacji tylko domysły.

Ale gdyby to był 2 glowicowy bez miesięcznej opłaty to chętnych by było sporo

Dobrze więc że wstrzymałem się z migracją do CePa, gdyż jestem bardzo zainteresowany tym modelem :jupi: Mam nadzieję że będzie mniej zawodny niż Sagem i dostępny w opcji bez dodatkowych opłat za wynajem.

Ten model was nie zawiedzie. Faktycznie na satelicie pojawił sie serwis, ktory wskazuje ze dekoder jest już przygotowywany do udostępniania.

Pytalem wlasnie na infolinii - nie ma na razie takeij opcji i nie wiadomo, kiedy bedzie.

Kolega pracuje w punkcie CP i dostał do testów HD 7000,jak na razie po dwóch tygodniach testu dekoder spisuje się poprawnie. Dysk cicho chodzi ,żadnych zawieszeń