Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznij od regulacji skosa skręcenia konwertera. Poluzuj w uchwycie konwerter i obracaj powoli milimetr po milimetrze, jednocześnie obserwując wskazanie na dekoderze. Reguluj obracając konwerter w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara (patrząc od przodu na antenę).

Niepokojący jest skaczący sygnał więc możliwe, że będzie konieczna również wymiana konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/dekoder-cyfrowego-pol ... 19549.html

 

Czy taki zestaw wystarczy do abo 1 dekoder + mr? Jak to jest jeśli ktoś ma własny/kupiony z allegro sprzęt nie ma abo i chce przejść na abo. Z takim zestawem można się pojawić w APSie i np wziąc Premium HD ?Czy tylko nowe zestawy to co daje Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przypadku cesji zawsze robię tak: proszę dotychczasowego właściciela o podanie numeru karty, numeru dekodera/modułu oraz imię i nazwisko na kogo jest zarejestrowany (jak ktoś kręci i nie chce podać nie zawracam sobie dalej tą cesją głowy), następnie dzwonię na infolinię CP, podaję ww. dane identyfikacyjne i pytam czy w przypadku danego dekodera/moduł można "legalnie" wykonać cesję. Argumentuję to tym, iż nie chce kupić "trefnego towaru" by nie narazić się na odpowiedzialność karną lub niepotrzebne koszty finansowe. I konsultant mówi np. "można bez problemu wykonać cesję" lub "odradzam wykonanie cesji" (miałem oba przypadki). W przypadku przeciwwskazań do wykonania cesji nie wnikam w szczegóły z tego to wynika.

 

Ale to nie wątek o cesji w Cyfrowym Polsacie :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierasz głos nie mając najmniejszego pojęcia o cesji dekoderów. Cyfrowy Polsat potwierdzi lub zaprzeczy, czy dekoder jest trefny za nim cesja wcześniej zostanie dokonana.

Jaki związek ma twoja wypowiedź z zakupem sprzętu operatora na Allegro?

Najpierw kupujesz a później robisz cesje, zresztą nie będę z tobą dyskutował na ten temat.

Fakt przebywania na kilku forach powoduje u ciebie zbyt wielką pewność siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem koledze @asiafan

 

Poza tym cesję robi się zawsze przed zakupem. I kiedy już podpisane papiery cesji przez obie strony trafią do Cyfrowego Polsatu. I jeśli nastąpi akces trójstronny, to dopiero można już przystąpić do transakcji z wybraną osobą na Allegro. Pieniądze idą do sprzedawcy, towar do kupującego. Nigdy odwrotnie.

 

Gdzieś tu nawet znacznie wcześniej opisałem, jak wygląda dokładny przebieg całej cesji.

 

Kończąc nie oceniaj zbyt pochopnie ludzi zanim nie będziesz o tym przekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Odnosnie dekodera, potrzebuje taki co mozna sobie ukladac liste kanalow po swojemu, i najwazniejsze - zeby byla mozliwosc przeszukiwania pojedynczych TP. zeby moc sobie dodac jakis kanal, jezeli operator go na liste nie wrzuca. Jakie to typy modeli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Odpowiem Ci na drugą część pytania. Na dekoderach Cyfrowego Polsatu można tworzyć listy ulubionych kanałów oraz wyszukiwać kanały z dowolnego transpondera. Osobiście nie wyobrażam sobie, żebym na moim HD 3000 lub HD 6000 nie mógł utworzyć swoich list kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znajomy 3 lata temu podpisał umowę z Cyfrowym Polsatem i po kilku miesiącach przestał płacić za abonament. Cyfrowy Polsat rozwiązał z nim umowę i nakazał zapłaty za zerwanie umowy i za dekoder Sagemcom esi-88. Ostatnio dostałem ten dekoder i chcę go sprzedać. Czy sprzedaż tego dekodera jest legalna? Nie wiem czy znajomy uregulował nałożoną karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...