Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj około godziny 11 wymieniłem dekoder na sprawny, podłączam go i widnieje komunikat tego kanału nie ma w twoim abonamencie. Wszedłem więc na icok, ale tam nie ma jeszcze informacji, że jest nowy dekoder i nie mogę ponowić uprawnieć. Co więc zrobić?

@sylwek24a

Jeśli jesteś w okresie promocyjnym umowy, tzn nie masz gratisowe miesiące, strefa abonenta nie pokazuje płatności, tylko jest sama plansza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa Wam BBC Brit ? Od wczoraj nie mam możliwości odbioru tego kanału, wszystkie inne działają jak należy.

Można sprawdzić działanie kanału Super Tennis HD, który jest nadawany z tej samej częstotliwości co BBC Brit HD.

W przypadku problemów na tym kanale polecam opis potencjalnych przyczyn z tego postu viewtopic.php?f=5&t=39841&p=1091179#p1091179

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, dokonałem dziś wymiany dwóch dekoderów, tj. jednego głównego HD 5000 i dodatkowego HD3000 na HD 5000 i dodatkowy HD 2000.

Standardowo, ustawiłem na kanale 45 i po jakimś czasie w dekoderze głównym pojawiły się kanały - wszystko w porządku.

Tymczasem dekoder dodatkowy żąda karty z dekodera głównego do odblokowania, lecz pokazuje numer starej karty (którą już oddałem). Po włożeniu karty z dekodera głównego oczywiście nic się nie dzieje.

Co mogę zrobić? Pozostaje już tylko wizyta w punkcie CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od kiedy CP produkuje dekodery także dla MM? (podobny wygląd dekodera, podobna nazwa, pilot identyczny, tylko rozmieszczenie przycisków inne)

http://www.dekodery.mm.pl/docs/IPS-3000.pdf

Swoją drogą OSD całkiem przyjemne :) Na stronie 19 widać mocną inspirację menu z TV Samsunga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy CP produkuje dekodery także dla MM? (podobny wygląd dekodera, podobna nazwa, pilot identyczny, tylko rozmieszczenie przycisków inne)

http://www.dekodery.mm.pl/docs/IPS-3000.pdf

Swoją drogą OSD całkiem przyjemne :) Na stronie 19 widać mocną inspirację menu z TV Samsunga ;)

 

Fabryka InterPhone Service w Mielcu nie utrzyma się tylko z dekoderów Cyfrowego Polsatu. A dzięki wykorzystaniu samych plastikowych elementów do produkcji do kilku projektów to są spore oszczędności, nie mówiąc już o elektronice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z kanałami Polsatu.Od dwóch dni po włączeniu jakiegokolwiek programu Polsat oprócz Polsat Sport pokazuje się napis o braku sygnału.Wszystkie pozostałe programy działają.Co to może być? Dzwoniłem do serwisu ale oni nic konkretnego nie potrafią powiedzieć.Proszę o pomoc z w wyżej wymienionym problemie.Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD Echostar HDS-400e

 

Wie ktoś jaka jest maksymalna/dopuszczalna liczba kanałów na tym odbiorniku?

 

Na ten moment mam 1886 kanałów ---> czy to jest powodem moich problemów:

viewtopic.php?f=12&t=3878&start=45

 

:?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Jeśli na dekoderze HD Echostar HDS-400e jest możliwość usuwania kanałów z listy głównej, to usuń kilka zbędnych i wtedy spróbuj wyszukać te kanały, które chciałbyś mieć na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...