Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder obsługuje dyski 2,5” oraz 3,5”. Dyski 3,5” oraz dyski o prędkości obrotowej 7200 obr/min. wymagają własnego zasilania. Dyski twarde 2,5” o poborze prądu większym, niż maksymalny prąd wyjściowy na złączu USB (określony w danych technicznych dekodera) potrzebują własnego zasilania. Nośniki danych typu „Pendrive”, dyski SSD oraz dyski twarde o pojemności mniejszej niż 16GB i większej niż 2TB nie są obsługiwane przez dekoder.

 

O dzisiejszej aktualizacji już jest w wątkach: viewtopic.php?f=7&t=14665&start=2880#p1067234 oraz viewtopic.php?f=7&t=23629&start=600#p1067233

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co będą mieli możliwość podłączenia pendriva?

Czy dekoder obsłuży pendrive o pojemności 16gb? Bo jak wiadomo pojemność faktyczna takiego pendriva jest znaczenie mniejsza.

 

Podejrzewam, że obsłuży, jak realna pamięć pena to 15,4 GB raczej go obsłuży bo to pen 16 GB - tak na pudełku pisze :mrgreen:

Nie spotkałem się z pendrivem który miałby 18 GB a realna pamięć to naprzykład 17,1 GB.

 

Gdyby było inaczej to napisaliby, że wymaga pamięci 32 GB a nie wbijaliby klina w głowę posiadaczom penów 16 GigaBajtowych czy ich 15,4 wystarczy czynie wystarczy :mrgreen:

16 to 16 i wystarczy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Aneksowałem umowę z CP otrzymałem dekoder PVR7000 jako drugi. Pierwszy HD6000 śmigał bez problemów. Instalacja świeża, tegoroczna, montażysta z CP ustawiał antenę, konwerter twin. Zielone paski na zielono i stabilnie. Problem pojawił się w momencie gdy podłączyłem PVR7000 pojawiają się prawie wszystkie kanały z wyjątkiem TVP HD i TVP HD1. W drugim pokoju mam drugą końcówkę od konwertera, podpinam PVR wszystko śmiga, są wszystkie kanały. Idę z PVR do salonu podpinam i znów brak TVP HD i TVP HD1. PVR zarówno moc jak i jakość sygnału bez zarzutów. Zauważyłem, że po włączeniu PVR w lewym górnym rogu "coś" mi się pojawia i znika, ale nie mam pewności czy to jest przyczyną braku odbioru kanałów.

 

Macie jakieś sugestie. Pytałem o pomoc CP, pominę jednak ich odpowiedzi, bo musiałbym użyć słów powszechnie uważanych za obelżywe, a tego nie chcę robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "coś" w lewym górnym rogu ekranu to ikona uruchomiania dysku. ;)

 

Czy kiedy przekładasz PVR7000, to też przekładasz dekoder HD6000? Czy na HD6000 w salonie też masz brak kanałów TVP HD i TVP1 HD? Czy poza wymienionymi kanałami nie działają Ci też ID HD, Discovery HD, Romance TV, Eurosport2 HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD, Cinemax HD? I ostatnie pytanie. Jakiej mniej więcej długości i koloru masz paski sygnału na kanałach problematycznych kanałach w pokoju gdzie działają? Aby sprawdzić te paski przytrzymaj czerwony przycisk na pilocie (obok zielonego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podpinam PVR i HD6000 w salonie to są wszystkie kanały. W pokoju jak podepnę PVR brakuje tylko TVP HD i TVP HD1.

Moc i jakość sygnału - dwa paski zielone na maks.

To normalne, że znaczek dyski świeci przed dłuższą chwilę ok 5 minut.

Jedynie co mi przychodzi do głowy, to że od paru dni jest pochmurno.

 

Jakie sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też są dwa zielone paski, jak wcisnę czerwony guzik z I. Wnerwiłem się, bo poprzednio mi to chodziło jak chciało. Poprosiłem pana od CP, przyszedł z miernikiem jak dawne radio Kasprzak. I od tego momentu chodzi to aż miło patrzeć. Teraz tylko ten PVR mnie rozczarował. Wymienię chyba na zwykły dekoder.

 

@swojadroga - podpiełem tak, że na obu mam wszystkie kanały. Tylko w salonie chce PVR a nie HD6000, bo to chodziło przy aneksowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już "chyba" wiem w czym problem lub się domyślam. Po podpięciu PVR do salonu są wszystkie kanały ale pod warunkiem, że HD6000 jest włączony w pokoju. Gdy są podłączone na odwrót, wszystko działa. "Oddziałują" na siebie.

Komunikat jest taki: sprawdź sygnał na LNB1 lub konfigurację dekodera.

 

CO proponujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...