Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostalem dzisiaj nowy dekoder model HD5500S i mam problem poniewaz gdy ustawie sobie opcje na telewizorze ( z dekodera ) rozdzielczosc HDMI z 720p na 1080i wszytsko smiga fajnie ładniutki obraz itd, zaś gdy wyłącze dekoder i potem znowu go włącze spada do najniższej rozdzielczosci ... tak jkaby go resetowało do zera . Mozna cos z tym zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, na infolinii oczywiście nic o tym nie wiedzą i poradzili żeby wymienić dekoder. Ale skoro usterka występuje również u innych użytkowników to wymiana pewnie nic nie da.

 

Co robić w takim razie ??

 

Dzisiaj poprpsilo mi o karte z dekodera glownego ( bo mam multiroom) włożyłem ta karte z głownego dekodera i pokazal mi sie na drugim telewizore komunikat : PROBLEM Z KARTĄ! Mam zadzwonic na infolinie i przeprogramować ta druga karte ??

 

To już powoli plaga z nonszalancją w podstawowych zasadach obowiązujących w języku polskim! Skoro ogonki takie skomplikowane, to chociaż zdanie wypada zaczynać z dużej litery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W promocji nie dostaniesz modelu T-HD1000. Dostaniesz T-HD210. Wiem bo podpisywałem dzisiaj umowę.Dekoder jest na własność za 1zł i 1zł opłata abonamentowa do końca umowy.Umowa na 24 miesiące. Moim zdaniem warto skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich. Mam następujący problem. W ostatnim czasie na dodatkowym dekoderze multiroom kilka razy dziennie podczas oglądania TV znikają mi wszystkie kanały i na ekranie pojawia mi się komunikat, że mam brak sygnału z anteny satelitarnej i żebym sprawdził ustawienia dekodera. Najdziwniejsze jest to, że wszystko wraca do normy po odłączeniu wszystkiego (zarówno TV jak i dekodera od prądu). Dodam również, że na tej samej antenie mam podłączony dekoder główny w postaci modułu CI-CAM oraz tuner z NC+ i tutaj wszystko jest OK. W czym więc może być problem i jak mógłbym go rozwiązać, bo co chwile wyłączać wszystko z prądu mija się przecież z celem. Z góry dziękuję za wszelkie porady i sugestie.

Pozdrawiam - Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponownie ws HD 5500s.Czy ktoś poza mną słucha programów z twgo dekodera poprzez kino domowe?.Czy komuś tak samo jak mnie taki dźwięk idzie praktycznie o połowę ciszej niż np.ten sam program z tv naziemnej i poprzez kino domowe?.Ten dekoder wyraźnie "wycisza" głos na kinie tylko nie wiem czemu.Identyczne podłączenie/hdmi/ i na HD 5000 nie było takiego problemu.Czy ktoś też to zauważył?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder ma nieco ponad rok. Dekoder to HD 3000. Jeżeli chodzi o konwerter to też wydaje mi się że to nie to, bo faktycznie wszystkie inne dekodery by działały podobnie jak ten. Czyli wg. Was to sprawka dekodera?

 

Najłatwiej to sprawdzić przenosząc HD3000 w miejsce innego działającego poprawnie dekodera lub poprawnie działający dekoder w miejsce HD3000 i w ten sposób określisz czy winny jest dekoder, czy konwerter (jedno z jego "wyjść" może być uszkodzone), a może przewód antenowy wraz z wtyczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponownie ws HD 5500s.Czy ktoś poza mną słucha programów z twgo dekodera poprzez kino domowe?.Czy komuś tak samo jak mnie taki dźwięk idzie praktycznie o połowę ciszej niż np.ten sam program z tv naziemnej i poprzez kino domowe?.Ten dekoder wyraźnie "wycisza" głos na kinie tylko nie wiem czemu.Identyczne podłączenie/hdmi/ i na HD 5000 nie było takiego problemu.Czy ktoś też to zauważył?.

 

Nie mam go podpiętego pod kino ale zauważyłem że na tv przez HDMI też jest ciszej niż przy poprzednich dekoderach od CP jakie miałem. Mam pewien zakres regulacji głośności na poszczególnych wejściach w tv ale i tak jest różnica pomiędzy np naziemną a dekoderem CP. Moim zdaniem soft jest jeszcze niedopracowany a tak długo był testowany w APS-ach , ale nie ma to jak testy na abonentach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arko07 ja na tv nie zauważyłem "z ciszenia" jeżeli już to może minimalnie-niezauważalnie.Dzwoniłem do Nich i powiedzieli,że mieli już takie zgłoszenia ,testują teraz to i jak się to potwierdzi to wypuszczą jakąś aktualizację która powinna załatwić sprawę.To pozostaje tylko czekać.Chociaż ,aż się ucieszyłem bo na drugi dzień po rozmowie właśnie wyszła aktualizacja.Myślałem,że to już "to",ale to jakaś minimalna poprawka dotycząca głównie IPLA-a już się cieszyłem,że tak szybko pomogło i tak szybko działają.Ciekawe jak długo się trzeba będzie z tym męczyć i jak długo czekać?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder HD oferowany do pakietu Rodzinny HD to w zasadzie jaki dekoder, bo szukam czegoś na eurozłącze.

W wątku z ofertami dla nowych abonentów całkiem nie tak dawno jest informacja. Wszystkie modele HD dekoderów z fabryki CPT oraz dekodery HD Echostar oraz Samsung. Wszystkie dekodery w ofercie CP posiadają SCART.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem z Multiroom od Cyfrowego Polsatu. Główny dekoder to PVR HD 7000, drugi dekoder to HD 5500s. Na pierwszym dekoderze nie działają kanały z transpondera 11393, czyli TVN, TVN 7, Nick JR itd. Na drugim dekoderze te kanały działają bez problemowo. Czy wie ktoś co powoduje ten problem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zamienić kable miejscami to znaczy kabel z LNB 2 podepnij pod LNB 1 i zobacz czy będzie ten sam problem lub problem z LNB 2 ,lub sprawdz u kogoś na innej instalacji. Wtedy będzie wiadomo czy dekodera czy konwertera . Ewentualnie kable który idzie od LNB 1 przepnij przy konwerterze do innego gniazda ,a sądze że masz konwerter z min.4 wejściami.Może być coś uwalone na konwerterze lub na gnieździe lnb 1 dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z podłączeniem zewnętrznego urządzenia (rzutnika) do dekodera. Podłączenie wygląda następująco . Dekoder podłączony jest do konwertera hdmi który konwertuje obraz na vga + audio z jacka. Do vga podlaczony jest rzutnik a audio do wzmacniacza. Niestety na rzutniku mam komunikat o braku sygnału. Konwerter działa ponieważ z gniazda hdmi w laptopie sygnał jest na rzutniku. Pomóżcie. Czy to możliwe żeby dekoder robił problemy z przekazaniem sygnału po hdmi do innego urządzenia niż telewizor ? Dekoder to HD 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...