Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mini HD 2000 używa 9 watów prądu na czuwaniu w trybie Monitorowanie oraz 10-12 watów podczas pracy. W trybie oszczędzania energii zwanym "Czuwanie" używa 2 waty prądu, ale ten tryb jest u[beep]liwy w użytkowaniu, bo po uruchomieniu ciągle wyświetla powiadomienia o włączeniu trybu Monitorowanie.

Dla porównania tuner naziemny Cabletecha URZ0187A podczas pracy używa 3 waty, a na czuwaniu mój miernik wyświetla 0 watów przy aktywnym jedynie malutkim, czerwonym światełku LED.

Czy znacie tuner CP, który zachowuje się w bardziej cywilizowany sposób, tzn nie nabija rachunków, gdy nie pracuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Kochani.

 

Mam znowu problem, chodzi o parametr 11508 V tp 16 DVB-S2 8PSK SR 27500 od, paru dni sam zanika,a teraz jest brak odbioru. Moc jest zielona a jakość żółta tylko problem jest w czym innym. Jak wyjmę przewód od dekodera, i podłączę jeszcze raz to powraca wszystko jest na tym transporterze 70 % pochodzi, parę minut spada do żółtego paska i brak odbioru. Co mogło pójść, kabel czy wymiana na inny konwerter ponoć, dobre sa Inverto.

 

Dziękuje za odpowiedź ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto czekać na dekoder obsługujący 1080p ? Byłem niedawno w salonie CP i nie mieli ESI-88, który tylko jeden odbiera sygnał 1080p a nie jak reszta 1080i. Telewizor jak narazie jest w 720p, ale za miesiąc jak mi się uda to kupię drugi :) Nie wiem czy warto się męczyć z psującym się hd5000 do czasu aż przyjedzie dekoder obsługujący 1080p. Po prostu chciałbym wiedzieć czy są takie kanały w CP, które działają w 1080p ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z HD5000, mianowicie po wybraniu kanału kropki lecą do końca, a kanał się nie wczytuje - czarny ekran. Muszę włączyć kanał jeszcze raz albo dać p+/p-. Soft jest świeży, po przywróceniu ustawień fabrycznych. Na dekoder jest drh6, która lada dzień przechodzi na darmowy, a co za tym idzie kończy się okres gwarancji. Dekoder nowy, wymieniony w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...