Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku trafił mi się felerny HD3000. Ale teraz, od ponad roku, złego słowa o HD3000 nie powiem. W HD6000, który też uważam za bardzo dobry sprzęt, zaczął padać czytnik karty (ale to normalne przy wyciąganiu i wkładaniu jej co 2 tygodnie - multiroom)... Może trafił mi się mniej trwały egzemplarz. Teraz mam HD5000 i też złego słowa o nim nie powiem. Teraz, z nowy softem, to prawie kombajn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Miałem 2 lata temu cp z dekoderem HD2000. Wieszał się na kanałach HD no i ciagle jakieś jazdy z nim były. Przez to przeszedłem do nc+. No ale chce wrócić do cp z kilku prostych powodów - dekodery adb są co prawda niezłe i mi nigdy nie sprawił sprzęt od nich zawodu, ale jak widzę, że polsat konsekwentnie uczy się na błędach, poprawia oprogramowanie w dekoderach, teraz dodali HBO GO itp. Jedyne co zawsze mi się podobało w dekoderach made in cp to jasne, proste menu i obsługa. Jeżeli stabilność sprzętu będzie porównywalna do dekoderów nc no to pozamiatają. Taki jedyny drobiazg jaki by mogli dodać - możliwość podłączenia pendrive, choćby w celu używania go jako pamięci ktora służyłaby do pauzowania lub cofania aktualnego programu. Wiadomo, na pendrive 4 GB nie nagra się wiele. No i wy[beep]e programów w jakości SD na szary koniec. Ale jest postęp. Zdecyduję się na sprzęt polsatu choćby z jednego błachego powodu - wpłaciłem za mało na abonament w nc, dzwonię do biura obsługi w celu zdjęcia planszy,wyjaśnienia sprawy. A szanowny nadęty konsultant szybko zbagatelizował główny wątek i chciał na siłe wcisnąć mi przedłużenia umowy o 24 msc bo on najlepiej wie czego potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W jednym z kanałów informacyjnych APS-ów pojawiła się informacja o trwających intensywnych pracach nad poprawkami do oprogramowania dekoderów CPT. Chodzi głównie o brak możliwości uruchomienia dekodera - pulsująca dioda na panelu przednim dekodera.

Proponuję nadal w miarę szczegółowo opisywać zauważone problemy i wysyłać do CP. Ja również swoimi kanałami wysyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z kanałów informacyjnych APS-ów pojawiła się informacja o trwających intensywnych pracach nad poprawkami do oprogramowania dekoderów CPT. Chodzi głównie o brak możliwości uruchomienia dekodera - pulsująca dioda na panelu przednim dekodera.

Proponuję nadal w miarę szczegółowo opisywać zauważone problemy i wysyłać do CP. Ja również swoimi kanałami wysyłam.

A nie masz jakiś informacji na temat dekoderów spoza CPT? Chodzi mi tu głównie o mocno zaniedbany przez Cyfrowy Polsat mój odbiornik czyli Sagemcom ESI-88 mam listę potrzebnych rzeczy ale nie wiem gdzie ją wysłać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym z kanałów informacyjnych APS-ów pojawiła się informacja o trwających intensywnych pracach nad poprawkami do oprogramowania dekoderów CPT. Chodzi głównie o brak możliwości uruchomienia dekodera - pulsująca dioda na panelu przednim dekodera.

Proponuję nadal w miarę szczegółowo opisywać zauważone problemy i wysyłać do CP. Ja również swoimi kanałami wysyłam.

A nie masz jakiś informacji na temat dekoderów spoza CPT? Chodzi mi tu głównie o mocno zaniedbany przez Cyfrowy Polsat mój odbiornik czyli Sagemcom ESI-88 mam listę potrzebnych rzeczy ale nie wiem gdzie ją wysłać :(

Nie tylko Sagemcoma o czym mogą powiedzieć użytkownicy Samsunga 370 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland - zdecyduj się proszę, w którym wątku piszesz, bo pisanie w dwóch o tym samym mija się zupełnie z celem.

Nie ma co się łudzić, że dekodery zewnętrznych producentów będą nadal rozwijane w takim samym stopniu jak dekodery własne. Chodzi tylko i wyłącznie o rachunek ekonomiczny. CP nie opłaca się (od strony finansowej) rozwijanie tego sprzętu skoro ma własną fabrykę i serwis (taniej) i dla promila użytkowników o wyższych wymaganiach tej polityki nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszym rozwiązaniem byłoby zakup praw do samodzielnego rozwijania takiego ESI-88 przez Cyfrowy Polsat. Wtedy on mógłby zmienić jego nazwę (po starej zostałby tylko napis na dekoderach i w starej instrukcji obsługi) i rozwijać go po swojemu. Na takie rozwiązanie jednak się niestety nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj była burza więc odłaczyłem dekoder i telewizor od prądu. Po kilku godzinach próbowałem go właczyć. Po podłaczeniu do prądu przez 2 sekundy świeci czerwona dioda, a następnie miga, w sposób płynny wszystkimi kolorami jednicześnie i nie mogę właczyć dekodera. Co się z nim stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...