Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem od tygodnia z glownym dekoderem ECHOSTAR DVR-7400 HD. Dekoder byl odlaczony z pradu na 3 tygodnie , a po ponownym podlaczeniu na kazdym kodowanym kanale mam komunikat "tego kanalu nie ma w Twoim abonamencie". Przywracanie uprawnien z poziomu strony jak i przez obsluge techniczna nic nie pomaga. Czy istnieje jeszcze jakas mozliwosc aby wszystko wrocilo do poprzedniego stanu czy tylko wymiana dekodera pomoze ? Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponowieniu uprawnień czekasz na którymś z tych kanałów mam rozumieć: Polsat Sport News, Polsat Food, CBS Europa, TV6, Superstacja, Travel, Polsat Jim Jam, Disney Junior, Boomerang, MTV Rocks, ATM Rozrywka TV z TP 12284MHz, polaryzacja H. Dekoder musi być tak pozostawiony, aż do uzyskania obrazu i nie przełączać kanałów (zmiana kanału przerywa proces aktywacji). Należy czekać do trzech godzin.

W ciągu dnia można wykonać do trzech ponowień uprawnień. Ponowienie jest dostępne przez 72h.

I na w/w kanałach paski sygnału masz koloru niebieskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Zawsze przelaczam na kanal 45 - TV6 (a jesli sygnal przesyla Wasz dzial techniczny jest to kanal 13 - Polsat Sport News) , czekam nawet dluzej niz przepisowe 3h. Tak , jakos sygnalu jest bardzo dobra. Tylko TP mam 12188 Mhz , polaryzacja V - ale ja nic sam nie zmienialem i po ustawieniach fabrycznych jest tak samo. Czy to moze miec wplyw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że taki dekoder Ci proponowali? Dasz sobie głowę ściąć? ;)

 

Sagemcom ESI-88 mają dysk wymienny w kieszeni (w razie awarii dysku wymieniany jest tylko dysk a nie cały dekoder). To jest PVR. Tutaj masz wszystkie dekodery używane przez abonentów CP: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... ekodery.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Może mi ktoś podpowiedzieć który dekoder jest lepszy,sagemcom ESI-88 czy PVR HD 7000?Mam możliwość podmiany na dekoder z dyskiem,i nie wiem,na który się zdecydować.Obecnie mam HD5000.Jak jest z listami ulubionych w tych dekoderach?Czy da sie przesuwać kanały na listach ulubionych itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...