Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z dekoderem PVR HD 7000, czasami po włączeniu odłącza się dysk, na ekranie w lewym górnym rogu jest znaczek o tym informujący, po odłączeniu dekodera z gniazdka i ponownym uruchomieniu problem znika, ale robi sie to troche irytujące, bo powtarza sie co jakiś czas. Ktoś wie co może być przyczyną takiego problemu? Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego dekodera, mam podwójny konwerter ale nie mogę jednocześnie oglądać jednego kanału, a nagrywać innego, podczas próby zmiany kanału wyskakuje monit w stylu " w tej chwili jest nagrywany program, czy chcesz zatrzymać nagrywanie i zmienić kanał"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się,po czterech wymianach dekodera ESI88,przez ostatnie dwa miesiące miałem Echostara HD 7400,niestety on też wczoraj padl(prawdopodobnie poleciał czytnik bo nie reagował na karte),a co gorsza przed meczem finałowym,troche mnie zagotowalo,o mało nie poleciał przez okno,ale nerwy mi opadły i dzisiaj wymieniłem na HD7000,zobaczymy ile pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawia mnie jeden fakt dlaczego na stronie CP w zakładce nasze dekodery przy HD3000, HD5000 i HD7000 jest oznaczenie "Dolby digital Plus" a przy HD5000, ESI-88 i Mini HD 2000 tego nie ma, pomimo tego, iż w specyfikacjach jest mowa, o tym, że jest "możliwość podłączenia kina domowego 5.1 i oglądania programów w standardzie Dolby Digital lub Dolby Digital Plus" oraz "dźwięk jest w Dolby Digital Plus, Dolby Digital".

 

 

 

2312771500_1406205352_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z multiroomem. Dzisiaj zmienilem położenie anteny, gdyż przez drzewo była słaba moc sygnalu. Główny dekoder działa, ale dodatkowy multiroom nie. Pokazuje się na ekranie napis CAMLOCK i nazwa kanalu. Nieda się wejść nawet w menu. Sygnał dochodzi bo był sprawdzony na testerze. Wkladalem kartę główną do niego i bez skutku. Nawet nie można stwierdzić czy kartę odczytuje bo nie działa menu. Zazwyczaj jak wcześniej wkladalem kartę główna aby go odblokować nie zawsze czytał tej karty. Czyżby do wymiany karta / dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...