Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bond007, jeśli obydwa dekodery są podpięte pod jedną antene (multiroom) i obydwa wykazują takie same objawy, to mamy "winowajce".

czyli kłania się regulacja anteny i ewentualnie skrętu konwertera.

i teraz tak:

albo posiadamy jako-taką wiedze, wtedy kupujemy na znanym portalu aukcyjnym miernik sygnału sat. i robimy to sami(*) (wersja prawie darmowa, bo po wykonaniu regulacji i ponownym zapakowaniu miernika w pudełko, będzie nam służył długie lata i wydatek na pewno się zwróci :D )

albo prosimy kogoś kto się na tym (brata, kolege, wujka lub ciocie) i który za symboliczną gratyfikacje zrobi to za nas (wersja finansowo do przyjęcia)

albo wzywamy instalatora/montażystę sat. który zaopatrzony w wiedzę i potrzebny sprzęt zrobi to fachowo (ta wersja trzepnie nieźle po kieszeni :D )

 

jest jeszcze czwarta opcja - że czasza jest zbyt małej średnicy (60?) i lepiej od razu zainwestować i kupić większą (może być używana w dobrym stanie) najlepiej "poenkową" 85

sam mam taką, która pozostała mi po n (IMHO :smile: na niej kanały HD Polsatu są bardziej HD niż na dedykowanej :jupi: )

 

(*) - oczywiście zdrowy rozsądek i zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa powinny rosnąć proporcjonalnie do miejsca zamontowania anteny (żeby nie nauczyć się sztuki latania :shock: )

 

btw. @swojadroga też może mieć racje co do konwertera i fakt że ma "dopiero" 1,5 roku o niczym nie świadczy. Przecież konwerter pracuje cały czas w ekstremalnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam małe pytanko czy jak wymienię konwerter na jeden to zniknie problem z odbiorem kanałów, teraz mam Konwerter Monoblock Twin Maximum v-22 LNB 0.2db przy tym konwerterze na niektórych, częstotliwościach kanały znikają a na niektórych są, a na hbo2 hd i na niektórych hd obraz szatkuje przeskakuje. Od pewnego czasu występuje problem brak jakości i mocy sygnału jak wyjmę kabel koncentryczny i podłączę jeszcze raz to obraz naskakuje i to nie na wszystkich kanałach to jest. I jaki konwerter w miarę dobry byście polecali. Dziękuje ja odpowiedź pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy przy jakiej ofercie. Jeśli ktoś zagwarantował Ci wysyłkę za 1 zł to taką dostałeś. W wiekszości przypadków wysyłka kosztuje kilkanaście złotych.

a czy jak zamówię i podpiszę umowę z CP przez internet to tuner można odebrać w APS za 1 zł czy tylko kurier mi prześle tuner za pewną kwotę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...