Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy różne doświadczenia. Bywa. Trzeba po prostu być uważnym przy zakupie, nieważne gdzie się kupuje.

Ja z tym ostatnim zakupem smartwatcha trochę żałowałem już dzień po zamówieniu, bo wszedłem na opinie o NEONET i jak się okazało, tam długa dostawa to norma. Nie raz zdarzyło się, że ktoś zamówił lodówkę bo mu padła poprzednia, towar miał być następnego dnia a czekał tydzień. I takich komentarzy jest masa, więc chyba nie jestem jakimś wyjątkiem ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2022 o 12:05, blade1230 napisał(a):

Ja kupowałem  od tego samego sprzedawcy za 289zł -10zl rabatu Allegro, ale wcześniej się upewniałem i prosiłem aby wysłał napewno z tą głowicą. Pewnie się pokusiłeś na niższą cenę 249zł. Domyśliłem  się, że jeżeli jest taka sama cena co w innych sklepach internetowych to pewnie to jest wersja bez DVB-T 2. Najlepiej kliknąć zwrot towaru i odesłać. Rozpocznij dyskusje przez Allegro, że chcesz zwrócić i nie aktywowałeś usługi.

Te bez głowicy DVB-T cena zjechała u nich już do 209 zł. Z głowicą dalej trzymają cenę 289 zł. 🙁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy doświadczył ktoś na boxie podczas przełączania na live channels ostrego szumu na początku zmiany kanału? Zmieniałem ustawienia dźwięku i nawet kabel HDMI nic nie pomaga. Mam wolfa  i dość stary tv LG-ka ale wcześnie żadnych takich problemów z innymi podłączonymi sprzętami nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarPuszczy

Ale jaja to jakieś cuda chyba ;) albo już wprowadzili propagandę, że tylko tvp będziesz mógł oglądać :) Przeskanuj jeszcze raz kanały DVB-T. Jeśli nie masz, to zainstaluj sobie do oglądania telewizji naziemnej aplikacje "live Channels" ze sklepu Google Play

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, DarPuszczy napisał(a):

Kanały można przeskanowawać, ale to nic nie zmienia, jakby było zblokowane do TVP 1.

Była dzisiaj aktualizacja aplikacji Canal + Box i to po niej taka sytacja:)

Jeśli to prawda, być może olali stare boxy i aktualizują już tylko pod kątem nowych, bez głowicy do NTC. Dlatego przed wypuszczeniem aktualizacji nie sprawdzają działania naziemnej. 

Edytowane przez salva
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą informację od konsultanta. Mi również po aktualizacji zniknęła zakładka DVB-T.

 

"Dzień dobry, aktualnie występuje awaria, która nie pokazuje zakładki kanały DVB-T w aplikacji Canal+ online na dekoderach Canal+ Box.

Pracujemy nad rozwiązaniem i prosimy o cierpliwość"

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...