Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Marek G napisał(a):

Mam Mi Boxa 3 i MyGica T230C. Jeżeli chodzi o aplikację FTA Loader w połączeniu z Live Channels to nie dość, że obraz się tnie (na kanałach DVB-T2) to jeszcze nie wyszukuje VHF.
Można zainstalować z apk oryginalną apkę PadTV, wtedy obraz jest OK ale ta aplikacja jest przystosowana do sterowania dotykiem a nie pilotem.

Zamówiłem tuner Canal+ Box 4K za 249 ma Allegro. Zobaczymy co przyjdzie. Najwyżej zwrócę.

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
 

O kurczę... one były po 160 zł lub mniej O.o

Edytowane przez Morgh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nolan napisał(a):

mówimy o kanałach live np. C+Film czy na naszej lidze na C+sport -  wtedy słychać z każdego głośnika to co jest na stadionie. Czasem dzieciaki drą się z lewego tylnego albo prawego.

Zastanawiam się jednak czy wiesz o czym mówisz ponieważ przy DD nie ma prawa aby było słychać we wszystkich głośnikach cały czas a taki jest problem z tym boxem u mnie ,to że głośniki wszystkie działają nie ma nic wspólnego z separacją tych dźwięków i działaniem DD ,jaki podaje Ci sygnał PCM jakie wartości? lektor idzie z którego głośnika 

W dniu 22.10.2021 o 10:58, MichelAngelo napisał(a):

Witam wszystkich. Od kilku dni przeglądam net, dzwoniłem do Canal+ (dział techniczny), dzwoniłem do kilku dystrybutorów i nikt nie wie, nie był mi wstanie odpowiedzieć jakie dźwięki na wyjściu zarówno Hdmi jak i s/pdif. Wiem, że Dolby Digital  a inne ..???

Czy DTS albo THX Surround EX np przez KODI....   Dziękuje za odpowiedzi

 

 

u mnie nie idzie nawet DD a ty tu o THX i inyych

Edytowane przez jovi123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się ludziom, którzy oglądają kanały z NTC, że brną w tę przystawkę, gdzie obsługę DVB-T dorzucono na odczepkę tylko dlatego, że C+ nie miał podpisanych umów na transmisję TVP, Polsat, TVN itd. Funkcjonalnością, to jest niewiele więcej niż połowa funkcjonalności tunerów dedykowanych do naziemnej, nawet takich za 100zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mój dekoder. Wersja HY4001CD. Niestety nie ma DVB-T2.
Stare dekodery z tunerem miały białe pudełko. Ten ma zwykłe kartonowe ("ekologiczne"), szaro-brązowe.
Także to by było na tyle jeżeli chodzi o DVB-T2 w tych tunerach. Leśne dziadki wymyśliły przepisy i dekoder z możliwością podłączenia do Internetu nie może nie obsługiwać hbbtv.
Jeżeli ktoś widział stare wersje to niech kupuje póki może.

Edytowane przez Marek G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2022 o 14:33, salva napisał(a):

Dziwię się ludziom, którzy oglądają kanały z NTC, że brną w tę przystawkę, gdzie obsługę DVB-T dorzucono na odczepkę tylko dlatego, że C+ nie miał podpisanych umów na transmisję TVP, Polsat, TVN itd. Funkcjonalnością, to jest niewiele więcej niż połowa funkcjonalności tunerów dedykowanych do naziemnej, nawet takich za 100zł. 

 

A ja się dziwię tym którzy marudzą 😄

Ten box w styczniu i lutym tego roku kosztował 160PLN i wtedy był to bardzo dobry zakup.

Do obsługi naziemnej można się przyzwyczaić na aplikacj live channels i w niczym to nie przeszkadza. Piszę tu o box bez aktywacji c+.

A poza tym ze starego tv robisz Android tv, że tak powiem. 

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

 

Mam ten dekoder z pierwszej wersji, kupiony rok temu, po aktualizacji do android 10.

 

Podłączony do telewizora 4k LG @60 Hz. Aplikacja yt mi natywne wyświetla treści 4k to widać gołym okiem natomiast netflix nie pokazuje przy danym filmie opcji ultra HD. Też jak oglądam wydeje mi się ze nie jest to 4K. Telewizor raportuje ze jest podłączony w trybie 4K. Oczywiście mam pakiet z najwyższym abonamentem. Może to być wina przewodu hdmi oznaczonego jako hi speed, że netflix nie aktywuje w aplikacji 3K? Tak samo w Disney plus mam tyko HD. Może te dekoder y nie obsługuja netflix i Disney w ultra HD?

 

Druga sprawa to czy komuś się udało uruchomić na tym sprzęcie kanał tvp 4k w dvbt? 

 

Łukasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LukaszHD napisał(a):

 

Druga sprawa to czy komuś się udało uruchomić na tym sprzęcie kanał tvp 4k w dvbt? 

 

Tak u mnie działa od 1 dnia w ramach odbioru sygnału naziemnego. Po włączeniu na TVP1 HD HEVC sam zaktualizował listę i zapisał TVP 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, blade1230 napisał(a):

Wczoraj odebrałem to cudeńko. Kupiłem na znanym portalu aukcyjnym za 279 zł w wersji z dvbt. Bardzo fajny dekoder, póki co nic nie tnie, a nawet można stwierdzić, że działa nieco lepiej od xiaomi mi box s 4k.

Zazdroszczę. Ja niestety zorientowałem się, że mam wersję bez DVB-T2 gdy dekoder przyszedł do mnie. Niestety sprzedawca traktuje dekoder jako usługę (usługi cyfrowe nie podlegają zwrotowi) i odmawia przyjęcia zwrotu pomimo tego, że dekoder nie był nawet używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jeśli usługa nie została aktywowana, to musi przyjąć zwrot. Oczywiście jeśli sprzedawca jest przedsiębiorcą, bo jeśli to osoba prywatna, to nic nie musi.

Potwierdzam, że jeśli usługa nie została aktywowana to można zwrócić. Ja przed zakupem jeszcze dopytywałem na wszelki wypadek czy to wersja z dvbt.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kobi666

Normalnie instalujesz z pliku apk. Plik możesz pobrać ze strony internetowej "apk mirror" (wpisz w google). 

Dokładnie ten plik https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/chrome/chrome-107-0-5304-105-release/google-chrome-fast-secure-107-0-5304-105-9-android-apk-download/

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2022 o 19:59, Marek G napisał(a):

Przyszedł mój dekoder. Wersja HY4001CD. Niestety nie ma DVB-T2.
Stare dekodery z tunerem miały białe pudełko. Ten ma zwykłe kartonowe ("ekologiczne"), szaro-brązowe.
Także to by było na tyle jeżeli chodzi o DVB-T2 w tych tunerach. Leśne dziadki wymyśliły przepisy i dekoder z możliwością podłączenia do Internetu nie może nie obsługiwać hbbtv.
Jeżeli ktoś widział stare wersje to niech kupuje póki może.

Czyli w aplikacji startowej Canal+Box zakładka DVBT została wycięta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blade1230 napisał(a):

Potwierdzam, że jeśli usługa nie została aktywowana to można zwrócić. Ja przed zakupem jeszcze dopytywałem na wszelki wypadek czy to wersja z dvbt.

Dzięki za informację. Napisałem do pomocy Allegro, że sprzedawca traktuje moment zakupu jako aktywację "usługi" a ja z kolei moment powiązania dekodera z kontem Canal+ Online podczas pierwszego uruchomienia. Dodałem, że dekoder nie został ani razu uruchomiony. Zobaczymy co mi odpiszą. Najwyżej sprzedam ze stratą na jakimś serwisie z ogłoszeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, amstat napisał(a):

Czyli w aplikacji startowej Canal+Box zakładka DVBT została wycięta ?

Niestety nie wiem. Jak tylko zobaczyłem, że jest bez głowicy spakowałem go celem odesłania. Z kiepskich skutkiem niestety.

 

Zamówiłem drugi, normalny, z DVB-T2. Teraz wyłączę aktualizacje i będę regularnie śledził ten temat na forum czy osoby które aktualizują regularnie dekoder mają dalej dostęp do DVB-T2. Także proszę o raporty 😄

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...