Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta o nieziemskim głosie. Taki elektryzujący, będzie mi tego brakować. Pamiętam, że Jarek Bieniuk nawet wcześniej niż planował skończył karierę, aby opiekować się rodziną. Wtedy już można było przypuszczać, że nie jest najlepiej z Anią. No właśnie, kobieta - celebrytka, a nie przypominam sobie skandalów z jej udziałem. Czyli można być normalnym w tym zawodzie? Po pierwszym, nieudanym małżeństwie zrozumiała błąd i udało się jej znaleźć partnera na dalsze życie, mieć trójkę dzieci i być odpowiedzialną. Niestety wydaje mi się, że rak w jej rodzinie już był obecny wcześniej, bo jej ojciec także zmarł na raka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oglądałem film "Bilet na księżyc" nie myślałem, że to będzie jej ostatni.

I wtedy N sie 24, 2014 10:35 pm - napisałem tak:

Nic nie zapowiadało, że obejrzę film polski "Bilet na księżyc" ze świetnymi kawałkami muzyki, która ilustrowała obrazy z okresu PRL. Jak zwykle świetna Ania. Fajnie odwzorowano lata minionej epoki ale nie obyło się bez wpadek.

Końcówka filmu niedopieszczona. Psująca cały smak filmu. Szkoda.

The Box Tops - The Letter! Przyjemnie się słuchało a film oglądało.

Jak zwykle świetna Ania - taką zapamiętam - byłaś świetna Aniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odbył się pogrzeb. Tysiące ludzi na uroczystości, tysiące białych róż przy ulicach oraz flagi z wizerunkiem Ani Przybylskiej...

 

 

Przy tym wszystkim jestem pełen podziwu wobec postawy mediów, zwłaszcza tych brukowych, którzy jednak uszanowali wolę rodziny i nie wpychali dziś swoich wścibskich obiektywów tam gdzie nie trzeba (przynajmniej ja nie odnotowałem większego cha.mstwa dziennikarskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zauważyliście, że w ciagu ostatnich kilkunastu miesięcy cena cukru w markecie spadała z ok. 3,40 zł do poniżej 2 zł, ale jakoś produkty co zawierają duzo cukru to raczej nie staniały, przynajmniej w widocznym stopniu, co jest trochę denerwujące bo jak jakiś półprodukt drożeje to i produkt z którego on powstaje, a w drugą stronę to rzadko tak jest. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak w wielu branżach.

Paliwo drożeje, to transport drozeje. Paliwo tanieje ale usługa już nie.

W przypadku cukru i innych produktów jest to samo. Zachłanność

 

Gdyby teraz była znów podwyżka cen cukru to byłby kolejny raban i podwyżka cen produktów.

Na tym polega biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zauważyliście, że w ciagu ostatnich kilkunastu miesięcy cena cukru w markecie spadała z ok. 3,40 zł do ponieżej 2 zł, ale jakoś produkty co zawierają duzo cukru to raczej nie staniały, przynajmniej w widocznym stopniu, co jest trochę denerwujące bo jak jakiś półprodukt drożeje to i produkt z którego on powstaje, a w drugą stronę to rzadko tak jest. :x

 

Jestem z zawodu cukiernikiem i powiem Ci że cukier staniał, ale znacząco w górę poszły ceny pozostałych składników do ciast,tortów. Znacząco w górę poszły ceny śmietany 30%,mąki tortowej,różnego typu proszki i tzw półprodukty, polepszacze, kremy paliwo do rozwożenia gotowych produktów po sklepach itd.

 

Dlatego pomimo spadku ceny cukru, produktu z cukru,czyli z np cukierni drożeją bo ceny innych produktów do produkcji poszybowały znacząco w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...