Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reporter TVP skazany w związku z dziennikarską prowokacją. Używał fałszywych dokumentów i udawał cudzoziemca. http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/reporter-tvp-skazany-w-zwiazku-z-dziennikarska-prowokacja

 

Nie wiem , ale wydaje mi się , że sąd dobrze zrobił , że skazał tego dziennikarza , bo jakieś granice prowokacji muszą być , a w tym przypadku one zostały przekroczone , poprzez sfałszowanie dokumentów tożsamości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko zrobić czyszczenie zębów. Tak jak zwykle po czterech, sześciu miesiącach. A okazało się że dwa trzeba było wczoraj i dziś "zreperować". Następna wizyta, to już tylko czyszczenie. I mam z głowy mniej więcej na kolejne cztery miesiące.

A wy, jak często wizytujecie u dentysty? Jak jest alarm? Czy chodzicie na kontrolę okresową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temacik na "niedzielę" zaczerpnięty z netu:

 

"Ociekająca seksem"

 

Mógłby to ktoś "przetłumaczyć na polski" bez żadnych frazesów.

Może taką próbę podejmą dziewczyny, kobiety...

Czy taki zwrot jest powodem do dumy? Czy obrazy?

Jak się czują kobiety obdarzone takim tekstem?

Co w końcu myślą o tym mężczyźni?

 

Tylko bez wulgaryzmu! Proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam prawo jazdy. Od kilkunastu lat. Własny samochód natomiast od przeszło pięciu lat. :)

Do miejsca, w którym pracuję, od miejsca mojego zamieszkania dojazd autobusem wprawdzie byłby możliwy, ale bardzo uciążliwy. Z przesiadką w Opolu. I trwałoby to chyba co najmniej trzy razy dłużej, niż dojazd samochodem. A tak, śmigam sobie bezpośrednio moim autkiem. :) Dojazd mam całkiem dogodny, bo praktycznie cały czas główną drogą. :) Do pracy od domu mam nieco ponad 20 km w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gorący obecny weekend, wczoraj o 14 na moim termometrze w cieniu było 30,3 stopni :shock: , dzisiaj trochę chłodniej niż wczoraj, ale tez fajnie. :D
30,3? wow mieszkasz w Polsce?

u mnie wczoraj było chłodno na Dolnym Sląsku no i dziś jest zimno :(

Oczywiście,że w Polsce. Wielkopolska to ciepły region, a w sobotę przez cały dzień było bezchmurnie i powietrze się nagrzało. Sam się zdziwiłem, że aż tyle, wczoraj było już chłodniej, o 15 było 26,1 stopni. :jupi:
No dziś jest ładnie! :D słoneczko tylko wiatr trochę przeszkadza, ale jest git ;D

A wczoraj u mnie równiez cieplutko, o 14 równe 28 stopni o 15:20 już na słońcu 43 stopnie. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...