Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ktoś ma działkę, to warzywa nie mają tyle chemii, jak te z marketu i innych sklepów. Poza tym, to frajda, że ze swoich warzyw. Nieprawdaż.

Słyszę rożne wypowiedzi, po co kompot skoro są soki. Soki? Czy syropy o różnych smakach. To robi różnicę.

 

Oczywiście, że domowe najlepsze i zimą jak masz ochotę to nie idziesz do sklepu w mrozie i śniegu, tylko masz je w domu i jeszcze nic nie płacisz. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/bezpieczenstwo/2014/34/film-z-pozegnaniem-robina-williamsa---uwaga-na-kolejne-oszustwo-na-facebooku!.aspx Oszuści nie mają żadnych świętości! Pytanie : czemu nikt temu nie przeciwdziała np. sprawdzając przed publikacją co to jest za wpis ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spiżarni

 

W spiżarni na półkach zapasów bez liku

są dżemy, kompoty, złoty miód w słoiku.

I cebula w wiankach i grzyby suszone,

są główki kapusty, ogórki kiszone.

A gdy przyjdzie zima,

będzie mróz na dworze,

zapachnie mi lato,

gdy słoik otworzę.

 

images?q=tbn:ANd9GcRJTWjuOm8J7Bj0_4V4HnW9YHB_xqvBh2AY8wSDYIcVFbBOphum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie lato to Ja lubię nie za gorąco, nie za zimno w granicach 25 stopni, słonecznie bez opadów czego chcieć więcej od pogody.

 

Ja też nie lubię upałów, ale teraz jest trochę za zimno, w poniedziałek była spora wichura, wieczorem przeszła też ulewa, we wtorek dość przyjemnie ok, 21 stopni, wczoraj dość slonecznie, ale było tylko 18 stopni i jeszcze ten duży wiatr, dzisiaj też nie za ciepło, mogło być tak ok. 25 tez u mnie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że małe aktywności już zaobserwowano, ale jak silne będą później to już raczej ciężko powiedzieć. Zapobiec? Przecież to natura, nie ma szans na zapobiegnięcie. Co najwyżej będą się starać ograniczać aktywność przez jakieś specjalistyczne loty. Był kiedyś taki dokument, jak starają się ten pył nieco odwrócić wlatując bardzo blisko miejsca erupcji.

Wulkan ten można sobie obserwować "na żywo: http://www.livefromiceland.is/webcams/bardarbunga/ oraz https://www.youtube.com/watch?v=xoISDUAPNgc

 

Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś odwiedzić Wezuwiusza i zobaczyć jak wygląda taki wulkan "od środka" ze słynnymi postaciami z Pompejów. Ktoś był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę się założyć że ten wulkan nie wybuchnie w najbliższym czasie. Nie wybuchnie nawet w tym roku. Taki wulkanolog ma raczej pracę która dla zwykłych ludzi jest bez sensu. Jeśli troszku postraszy, pomądrzy się w mediach to ludzie zaczną go uważać za pożytecznego a wtedy jest większa szansa na dostanie kasy i spokojne życie przez następne lata. Z miesiąc, dwa temu straszono super wulkanem gdzieś w Stanach. Gdyby wybuchł mogło by wyginąć życie na Ziemi. Tez zaobserwowano dużą aktywność. Ba nawet temperatura podłoża wzrosła do tego stopnia że asfalt zaczął się topić na drogach. Było nawet takie zdjęcie. W sumie dosyć sugestywne, realistyczne i przerażające. Tylko nikt nie zauważył że wokół tej drogi rosną sobie w najlepsze drzewa, trawa. wszystko zielone. :) Gdyby ziemia ogrzała się do tego stopnia że asflat zacznie się topić to te drzewa i trawa powinny spłonąć. :) Ale kto by zwracał na to uwagę. Wulkanolodzy się cieszą po mogą się wypowiedzieć i być ważni. Media się cieszą bo maja o czym prawic a im temat jest groźniejszy tym wyższa oglądalność i wszyscy się cieszą łącznie z widzami i czytelnikami bo każdy lubi się od czasu do czasu przerazić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/wydarzenia/2014/34/teledyski-od-18-lat-wielka-brytania-wprowadzi-kategorie-wiekowe.aspx Co o tym myślicie ? Moim zdaniem to jest dobry pomysł , ale obawiam się , że to będzie "martwe prawo" , bo Brytyjczycy musieliby 95 % teledysków puszczać po godzinie 21.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...