Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się narodziło kolegów w dniu pierwszego stycznia :jupi:

 

Wszystkiego najlepszego: Pabloo, CATERING7777 (105), s t y k (88), janowiak9 (59), spamowisko (45), kucykspeedway (45), guiro1 (45), krzysztofk (45), newamadeo (45), dominik.gorny.184 (45), tsk_51 (45), Szymon1979 (45), OLi (45), TajPan (45), arE (45), Boguslaw (45), jeffreyzeng (45), siebies (45), j4801 (45), pysiak1960 (45), kast6 (45), lukasz.w1 (45), rympel (45), misiek300 (45), konaar (45), okioko (45), Arbitekt (45), baky20 (45), brunon (45), marcin_77 (45), sid.pl (45), Wojt@s (38), styk (35), The Rock (34), lubczyk (22), Dowakiiin (17), Pinex (6)

 

Wszystkiego najlepszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z netu, tekst oryginalny:

 

Witam! Wy, te wasze polskie AUTOSTRADY i jeszcze " WEZLY"..dlatego sa wypadki ....dlaczego nie ma np. slowa " Przy zjezdzie " czy niedaleko zjazdu ??? tylko przy wezle ...?

To samo jest kiedy ogladam pogode w TV w polskiej TV to kojarzy mi sie to z ...niestety wojna...... " Nadciaga FRONT atmosferyczny....przeciez mozna to tez inaczej ujac....

Ale wracajac do tematu " wezla" wina w tym ze Polska za dlugo budowala A4 i w dodatku wyszlo to co wyszlo a mianowicie tylko 2 pasy ruchu w jedna strone......ale juz niedlugo beda ja poszerzac...

Pozdrowienia

 

Też pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Taką mam pracę. Piątek, świątek... :?

System dwuzmianowy, dwunastogodzinny czas pracy. Ale za to mam potem np. dwa, nieraz trzy dni wolne. I to zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Zależy, jak wypadnie. ;)

Dlatego też, generalnie jestem z mojej obecnej pracy zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Taką mam pracę. Piątek, świątek... :?

System dwuzmianowy, dwunastogodzinny czas pracy. Ale za to mam potem np. dwa, nieraz trzy dni wolne. I to zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Zależy, jak wypadnie. ;)

Dlatego też, generalnie jestem z mojej obecnej pracy zadowolony.

 

Nie wiem czy lepszy jest taki system pracy :P ja pracuję na 1/2 etatu 3-4 dni po 7-8 godzin, a później dzień, dwa wolnego.

 

Niektórzy Ci co robią na cały etat to pracują po 12 a później 2 dni wolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...