Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumie ze Mowisz o biuście? bo innych "okrągłości" to nie widać na tej okładce, chociaż chuda "wieszak" to nie jest, jest w miare.

Poza tym, to gdzie tam Patrzysz :jupi: ?

Ja wtedy tlumacze takie zachowanie tak - "Dobry krawiec, wszystko zmierzy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik z egzekucji tego jordańskiego pilota, którego terroryści z Państwa Islamskiego spalili żywcem. Nadwrażliwym nie polecam.

 

Co mi się rzuca najbardziej w oczy to sposób realizacji tych makabrycznych przedsięwzięć. Na Teutatesa, ci psychopaci zwerbowali chyba jakąś ekipę realizatorską. Kilka różnych kamer, zbliżenia, muzyka, grafika, świetny montaż, scenariusz, HD... co będzie potem Slow Motion? Spidercam? Efekt 3D?

 

Poprzednich produkcji made in ISIS z obcinanymi głowami w tle się brzydziłem obejrzeć (tzn. wstępniaki obejrzałem - resztę sobie darowałem, bo moje sumienie wywołałoby lawinę zajść, które mogłyby zakończyć się odruchem wymiotnym). Na ten z podpaleniem się skusiłem. Przerażające, ale także przerażający jest ten sposób realizacji. Wygląda to jak prawdziwe krwawe show rodem z filmów "Piła" czy "Hostel". WTF? Czy Amerykanie i cała ta ich koalicja anty-ISIS nie posiadają jakichś nowoczesnych dronów, bezzałogowych obiektów latających, które namierzyłyby te krwawe teatrzyki? Na tym ostatnim filmie wykorzystano nawet ogromnego spychacza. Nie wierzę, że wojsko USA nie potrafiłoby namierzyć tak ogromniastego obiektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Tłusty Czwartek. Ile pączków zjedliście, macie w planie zjeść, a może coś innego, a może nic?

Nic. Generalnie nie obchodzę tego święta. Ale pączkami nie pogardzę. Przeważnie na następny dzień rankiem odwiedzam lokalną cukiernię, bo towar mocno przeceniony i mogę sporo nabyć. Mam nawet umowę z właścicielem i specjalnie dla mnie zostawia mi te z czekoladą i serem (ew. z kremem). Tradycyjnych z dżemem nie znoszę. Większość potem i tak daję młodszym kuzynom. Zjem góra 4, bo to mocno tuczący towar. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnych z dżemem nie znoszę.

Te tradycyjne, to z marmoladą. Koniecznie wieloowocową! A nie, jak się kreuje w mediach różaną.

 

Pączki są najlepsze wtedy, kiedy w cukierni nie robi się ich hurtowo. Takie bez żadnej okazji. Sprawdzone.

Ale najlepsze są te "matczyne" - gdzie wg przepisu należy użyć w przygotowaniu spirytusu.

Smacznego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał. Jednych i drugich nie znoszę.

 

Moja matka robiła zawsze cytrynowe, ale kiedy to było? Już nie pamiętam. A ja sam robię zawsze bułki z jagodami. Ale to dopiero w lato. :P

 

P.S. A czy przypadkiem nie robiło się też faworków? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zjadlem wczoraj 6, ale jeszcze z domowej produkcji coś chyba jeszcze się uchowało, więc może i dziś coś jeszcze zjem.

A ja sam robię zawsze bułki z jagodami. Ale to dopiero w lato. :P

U mnie w domu też się robi i dla mnie najlesze są z jagodami, ale, że mam spory zapas jagód z letniego zbioru to mogę je jeść prawie przez caly rok. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...