Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fronda często publikuje bzdury, ale to jest chyba numer 10-lecia. Demoniczne chrupki! Kto zje - ten do spowiedzi i płukanie żołądka wodą święconą.

http://www.fronda.pl/a/uwaga-rodzice-de ... 48805.html

Już jadłem - całkiem fajne, szczególnie te szkielety 8)

 

Może jeszcze wodą święconą w proszku będziemy płukać żołądki naszych dzieci? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fronda często publikuje bzdury, ale to jest chyba numer 10-lecia. Demoniczne chrupki! Kto zje - ten do spowiedzi i płukanie żołądka wodą święconą.

http://www.fronda.pl/a/uwaga-rodzice-de ... 48805.html

Już jadłem - całkiem fajne, szczególnie te szkielety 8)

 

Może jeszcze wodą święconą w proszku będziemy płukać żołądki naszych dzieci? :lol2:

 

Na fejsie fronda mnie blokneła ( nie tylko mnie ) gdyż moje komenty były niepoprawne politycznie

Miałem odmienne zdanie niż oni

Dopytywałem się co księża robią z pieniędzmi za posługi , dlaczego nie wywala się zboków w koloratkach tylko chroni itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś wczoraj zaćmienie słońca? Chyba się opłaciło tym co zdecydowali się na obserwacje, ze względu na piękne niebo nad większością Polski. A jak to wyglądało na Wyspach Owczych podczas całkowitego zaćmnienia, którego w Polsce raczej za naszego życia nie doczekamy? Tutaj odpowiedź:

oraz
Mnie słoneczny księżyc zachwycił i widok zapamiętam do końca życia, chyba, że wcześniej dopadnie mnie zapominajka ;)

 

Słyszałem, że zaćmienie to choroba uczących się i pracujących podczas ważnych wydarzeń, ale nie o takie wczoraj chodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas to widzę, TVN24 trzy dni z rzędu w programie "Czarno na białym" opowiadali o wojnie, poborze, obronie kraju. Potem tacy ministrowie głupieją i zaczynają się nagle pobory, wezwanie, przygotowanie do mobilizacji. Bo przecież skoro media nakręcają atmosferę, to rządzący nie mogą pokazać że nic nie robią. Te pokazowy przejazdy Amerykanów. To jest tak żenujące, że nie wiem czy bardziej żałosne czy groteskowe. Ci wychodzący ludzie, pozdrawiający żołnierzy z USA - jakby zobaczyli kosmitów. To wygląda jakby do jakiejś bananowej republiki przybyli zbawcy, a dzicy tubylcy wylegają, żeby zobaczyć cywilizowanego człowieka. Tym się tylko ośmieszamy. Na Ukrainie był przewrót, obalili legalnego prezydenta, Krym chciał do Rosji, wschodnia Ukraina jest prorosyjska i rosyjskojęzyczna. Ukraina była częścią ZSRR, większość Ukraińców po 30-tce mówi po rosyjsku. U nas żadne z tych powodów nie występuje. Ba - to Polska wschodnia jest najbardziej antyrosyjska, antykomunistyczna. Żadne województwo nie pragnie być w Rosji - gdzie tu podobieństwa? O ile ewidentnie Rosja ponosi winę, weszła na terytorium innego kraju to tam korzystne do tego czynniki zaistniały. U nas nie ma tego. Inna sprawa, że przygotowania w Polsce do wojny z Rosją wyglądają tak żałośnie, jakby wojska Gwatemali, Hondurasu czy nawet Kuby przygotowywały się do wojny z USA. Gdzie realizm, gdzie trzeźwa ocena szans, jeśli już takie jest chore myślenie niektórych? Największy medialny szum robią wariaci typu Szeremietiewa, Skrzypczak - medialne gwiazdy, samozwańczy wieszcze. Chodzą wszędzie i opowiadają, że wojna jest nieunikniona - a media wiadomo, im ktoś głupiej gada, tym częściej występuje. Można powiedzieć że sytuacja zmierza do tego, że my tak bardo chcemy pokoju, że zrobimy wszystko żeby wojna jednak była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie w mediach to podgrzewanie atmosfery i ''zastraszanie'' ludzi, że wojna blisko Polski, przecież nie ma szans aby Rosjanie weszli do Polski.

 

Szczególnie Fakt i Super Express.Z naciskiem na Fakt

Ja mam już tego dosyć

Fakt juz podawał kilka terminów końca świata no jaja normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...